Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: fistaszek » pt maja 14, 2021 6:04 am

Tak wytrzymują jak PnP, według mnie mają ciut luźniejszy przeciąg, ale za to szybciej się nasączają, to chyba kwestia konstrukcji.

Ja osobiście wolę jednak zestaw naprawczy od Vapjoy, bawełna jest śliślej założona, tu ta lużność tego SMRT jednak działa u mnie na niekorzyść.
Awatar użytkownika
Kasiabeeen
Waperka
Waperka
Posty: 24
Rejestracja: pt sie 21, 2020 6:09 am
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Kobieta

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: Kasiabeeen » pt maja 14, 2021 5:40 am

fistaszek pisze:
Kasiabeeen pisze:Hej, czy te grzałki pasują też może do VooPoo PnP Pod cartridge? Bardzo mnie one zaintrygowały :D. Jestem jeszcze ciekawa jak się ma sprawa z oddawaniem smaku?


Pasują. Smak jak na oryginalnych.


No to suuupeer :-D. W takim razie ja to kupuję :-D . Jeszcze jedno, ile mniej więcej one wytrzymują? Podobnie jak w PnP z VooPoo?
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: fistaszek » pt maja 14, 2021 5:34 am

Kasiabeeen pisze:Hej, czy te grzałki pasują też może do VooPoo PnP Pod cartridge? Bardzo mnie one zaintrygowały :D. Jestem jeszcze ciekawa jak się ma sprawa z oddawaniem smaku?


Pasują. Smak jak na oryginalnych.
Awatar użytkownika
Kasiabeeen
Waperka
Waperka
Posty: 24
Rejestracja: pt sie 21, 2020 6:09 am
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Kobieta

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: Kasiabeeen » pt maja 14, 2021 4:02 am

Hej, czy te grzałki pasują też może do VooPoo PnP Pod cartridge? Bardzo mnie one zaintrygowały :D. Jestem jeszcze ciekawa jak się ma sprawa z oddawaniem smaku?
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: ToYz » czw kwie 01, 2021 6:30 pm

@
Awatar użytkownika
lukiboss
wiem, że są mostki do Billet Box na grzałki PnP, jakoś ostatnio wyszedł parownik MECHLYFE x Fallout Vape XRP RTA i również wypuścili podobny mostek MECHLYFE x Fallout Vape XRP RTA PnP Bridge.
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: lukiboss » czw kwie 01, 2021 5:36 pm

Właśnie wpadł mi taki zestaw w łapki razem z parownikiem PNP no i powiem wam, że świetna sprawa. Robienie grzałek bajecznie proste, trwa to dosłownie kilka minut. Jedynie bawełny było w pasku za dużo i paseczek jej odjąłem - jest OK, nic nie cieknie. Jedynie co mi nie pasuje, to za mały ustnik w tym parowniku, jest jakiś inny parownik, gdzie te grzałki podejdą?
Zestaw wyszedł mnie 25_zł, wiec jak za 6 grzałek to bardzo mało, a zawsze wychodzą nam jednakowe grzałki, nie ma praktycznie gdzie popełnić błędu.

eD
SX Mini G Class + Kylin M PRO
AndrzejGdz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 6:41 am
Lokalizacja: Grudziądz
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: AndrzejGdz » pn mar 15, 2021 2:34 pm

Tutaj masz za 39 zł z przesyłką włącznie -->> https://pl.aliexpress.com/item/10050022 ... web201603_
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: ToYz » pn mar 15, 2021 12:23 pm

koala pisze:Są już dostępne w Polsce, czy ściągałeś z zagranicy?


Zamawiałem na Fasttech, lokalnie nie szukałem.
koala
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 16, 2018 10:23 am
Lokalizacja: Warszawa/wschodnie Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: koala » pn mar 15, 2021 11:51 am

Są już dostępne w Polsce, czy ściągałeś z zagranicy?
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Grzałki Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit

Postautor: ToYz » pn mar 15, 2021 11:03 am

Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit to kompletne rozwiązanie dla entuzjastów waporyzacji, którzy uwielbiają dostosowywać swoje wrażenia, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz.

Zestaw regenerowalnej grzałki SMRT PnP

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wotofo od dawna zajmuje się tworzeniem jednych z najbardziej znanych produktów do waporyzacji. Waping na przestrzeni lat przybierał wiele kształtów i form, a cieszenie się fantastycznym doświadczeniem wapowania nie jest już czymś, czym mogą cieszyć się weterani weteranów dzięki swoim obszernym modom.

Wotofo stworzył zestaw SMRT Pod Kit jako rozwiązanie dla użytkowników podów, dzięki czemu mogą również cieszyć się bardziej interaktywnymi doświadczeniami z produktami do waporyzacji. W pełni konfigurowalny system, zestaw SMRT Pod Kit to fantastyczny sposób dla użytkowników podów, aby cieszyć się dostosowanym do potrzeb doświadczeniem bez inwestowania w wiele drogich i skomplikowanych urządzeń.

Łatwe do dostosowania

Łatwiejsze opcje dostosowywania dzięki zestawowi SMRT Pod Kit mogą pozwolić początkującym waperom cieszyć się bardziej konfigurowalnym doświadczeniem wapowania. Nawet weterani mogą uznać, że jest to wygodniejsza metoda cieszenia się zniuansowanym doświadczeniem waporyzacji bez konieczności przechodzenia przez zawiłości RDA i RTA.

Odbuduj swoją grzałkę w podzie za pomocą grzałek nexMesh

Wotofo SMRT PnP Rebuildable Coil Kit to kompleksowy zestaw, który pozwala cieszyć się odbudową grzałki, dzięki czemu możesz ją zmienić zgodnie z własnymi preferencjami. Zestaw zawiera trzy różne typy grzałek nexMESH, a mianowicie nexMESH Chill, nexMESH Turbo i nexhMESH Extreme. Zawiera również regenerowalną grzałkę SMRT PnP, bawełniane paski i wygodną torbę na akcesoria, która pomoże Ci nosić wszystko przy sobie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zestaw jest wyposażony w instrukcję budowania, która może pomóc nowszym entuzjastom zrozumieć, jak to wszystko działa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=ellfKjVn5-s

 ! Wiadomość od: edarek
Scalono posty.


Dziś do mnie dotarł taki zestaw. Budowanie grzałki jest łatwiejsze niż te zestawy od Coil Master lub z Aliexpress.
Grzałka pasuje do zbiorniczka od Voopoo PnP Tank. Na kilku stronach można przeczytać, że ten zestaw jest kompatybilny z PnP od Voopoo oraz GTX od Vaporesso, ale brak oficjalnej informacji od Wotofo.

Po 2 godzinach od zalania nic nie przeciekło, więc może okazać się, że te grzałki będą przydatnym dodatkiem do Dragów.

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość