Steam Crave Single Coil Deck

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5238 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Tomba » sob lip 24, 2021 8:53 pm

Mam Supreme v3 i Zygfryda. Oba parowniki są bardzo fajne i warto je mieć. Nie zrezygnowałbym teraz z żadnego.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: iron64 » sob lip 24, 2021 6:52 pm

@
Awatar użytkownika
Robson
Zygfryd jest niezły w Mesha, serio. Nie wiem ile aktualnie kosztuje, ale jak ja kupowałem to było coś w okolicy 110 zł i wart jest każdej złotówki.
@
Awatar użytkownika
Superlux
popijawę proponujesz tylko we dwójkę?
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Superlux » sob lip 24, 2021 5:19 pm

@
Awatar użytkownika
Robson



Przede wszystkim, to chciałbym być na forum, na którym i Ty jesteś... no i jestem, bardzo mnie to cieszy. :* :-D

Fakt, Supreme v3 mi się włączył... :facepalm1: , ale to nie problem bo temat jest szerszy. V3 to dobry parownik, nie ma wstydu ale mam lepsze, oczywiście to tylko moje zdanie. To po tym, że podnieciłem się recenzją Zygfryda by Bogu, przecież On jeszcze bardziej podjarał się v3... a ja nie. Także nie imputuj mi, że ja się tak jaram i przyklaskuję każdej recenzji. Niektóre recenzje tych 3-4 osób, którym trochę bardziej ufam doprowadzają mnie do tego, że coś kupię, to fakt... ale bywa często, że niestety ląduje w "koszu".
Obejrzyj tę recenzję by Haze jeszcze raz, tam nikt i nikogo nie zmiata z planszy... i sprawdź, jeżeli możesz jaki parownik wystawił @
Awatar użytkownika
Haze
tuż za Horusem w głosowaniu na najlepszy sprzęt, w kategorii DTL na jedną grzałkę. :-D
Horus is the best, nie opieraj się. :police: :lol:

Nikt nie każe Ci łykać jak Pelikan, uważasz że ja i inni łykają? Taki jesteś oryginalny i niezależny ? :-D
OK, nie masz parcia żeby mieć Zygfryda i może jeszcze 2 - 3 innych zacnych parowozów. Nie gonisz za mainstreamem, jesteś wyluzowany, nie masz ciśnienia - też OK. Claptony się znudziły, też dobrze. Ale pisząc to wszystko wiem, że z zupełnie innej strony pozostajesz zakładnikiem SC, po prostu są cudowni... i raczej temu nie zaprzeczysz.
Podpasili, robią prawie same wspaniałe rzeczy.... OK, cenisz, lubisz, kochasz.



PS: Żeby to głębiej przeanalizować muszę pojechać do Torunia, a w związku z tym, że Toruń ma największy współczynnik popełnianych przestępstw, w przeliczeniu na jednego mieszkańca (miasta powyżej 100 000) to zabiorę giwerę, być może coś trochę cięższego, np. MP5 :lol:. Umówmy się tak, Ty bierzesz palnik i obcęgi, ja giwerę i trąbkę... i czyścimy.
A po wszystkim zalewamy się w trupa, tuż po duszeniu o to co jest lepsze - SC czy Vapefly. :lol:




:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1967 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Robson » sob lip 24, 2021 1:02 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
mniej Mojito na emeryturce, OK? :lol:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale autor w rozwinięciu pytał o deck do Ragnara/Plusa V1/V2. :D
A idąc dalej - wg mnie (i prawdopodobnie nie tylko - obejrzyj sobie też recenzję Adama) - deck ten w połączeniu z Plusem V2 zmiata Horusa z planszy jeżeli chodzi parowniki single coil. ;)
A co do Supreme V3, o którym tu wyskoczyłeś jak Filipek z indyjskiej konopi :-D - to już inny parownik i deck mniejszy. Osobiście używam go tylko na meshu i dla mnie jest bardzo zadowalający, z Zygfrydem porównania nie mam, bo... bo go nie mam fizycznie i jakoś nie mam parcia, żeby go zdobyć. :lol:
@
Awatar użytkownika
Bogu
nakręcił recenzję jaki to Zygfryd jest super na single coil, Ty się tu też podnieciłeś - OK, szanuję. :D
Ale nie we wszystko Wam już wierzę i idę swoim nurtem. Gdybym miał łykać jak pelikan wszystko to co obejrzę/wyczytam tu na forum, to nigdy nie kupiłbym moda na DNA, wapowałbym na meshach Wotofo NexMesh Clapton S (które notabene nie są wcale takie zayebiste, owszem na początku była euforia, bo to coś nowego ale... później po prostu stały się zbyt męczące dla mnie - zwykłe NexMesh OFRF SS316L 0,15Ω wciągnęły je nosem, nie wspomnę już o Ni60 od SC). :D
Ale to chyba dobrze, że się różnimy, co? Jest przynajmniej o czym pogadać. :D
Chciałbyś być na forum, gdzie jeden drugiemu ciągle przytakuje i nawzajem wszyscy liżą sobie dupska? Bo ja nie. :D

Pozdrawiam. :beer3:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: iron64 » sob lip 24, 2021 6:42 am

Ojejku @
Awatar użytkownika
Superlux
iu, każdy musi sobie pokombinować na swoją modlę, przecież wiesz. Smak jest indywidualny i już.
Poza tym Zygfryd jest fajny, ale SC Supreme też jest fajny. Ja nie wiem, który lepszy i z nich dwóch wybieram Mesh Pro RDA. ;)
To chyba wystarczający poziom absurdu odpowiedzi?
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Superlux » sob lip 24, 2021 3:36 am

@
Awatar użytkownika
Robson


Ten deck wygląda bardzo interesująco, dlaczego ludzie wybierają do jednej grzałki zazwyczaj ten postless ? Wapowałem na obu ale chyba za krótko bo tylko 4 dni i nie zauważyłem szczególnej różnicy, raczej bardziej podobał mi się ten pierwszy, bardziej pokomplikowany. I już bym kupił tego Supreme'a, bo niezły z niego kolo ale nadszedł Zygryd i zamiótł pod dywan to całe Supreme.
Z całym szacunkiem, takie są moje odczucia... Wiem że jesteś rzecznikiem SC na Polskę ale no offense. :-D Takie luźne wrażenia... o poranku. :cycki:




:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1967 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Robson » sob lip 24, 2021 3:12 am

@
Awatar użytkownika
Disu89
masz u nas coś takiego jak bazarek - dział kupię/sprzedam - tam możesz dać ogłoszenie, ewentualnie na "śmietniku" (tak go nazwałem sobie ;)) - Vapetrade.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Disu89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 18, 2021 3:05 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Disu89 » pt lip 23, 2021 11:51 pm

Dzięki za info. No nic, zostaje tylko zamówić od producenta i liczyć, że dojdzie...

SB
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Sobear » czw lip 22, 2021 8:00 pm

Szanse praktycznie zerowe, bo SC nie ma dystrybutora w Polsce. Kiedyś mieli umowę z E-Dymem, ale już nie mają.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Disu89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 18, 2021 3:05 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Single Coil Deck

Postautor: Disu89 » czw lip 22, 2021 7:57 pm

Witam,

Pytanko odnośnie dostępności wyżej wymienionego decka na polskim rynku. Chodzi mi o wersję pasującą do Ragnara bądź RDTA Plus V1/V2.
Ze strony producenta oraz innych zagranicznych sklepów wysyłka wychodzi ciut za drogo, drugie tyle co koszt samego decka.
Obrazek

Dziękuję za pomoc.

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości