Nowe nośniki liquidu

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Krasnal45 » wt mar 05, 2024 2:37 pm

@
Awatar użytkownika
miiio

To coś dla Ciebie: viewtopic.php?f=23&t=11
Na zdrowie...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
miiio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: miiio » wt mar 05, 2024 2:30 pm

I ja tak bym chciał zrobić - skończyć z tym wapowaniem i odsprzedać to wszystko. Plastry uświadomiły, że nie jestem aż tak przyzwyczajony do tego, więc teraz poszedł Desmoxan z pełną dawką, oby, oby to działało!!! :respekt: :respekt: :respekt:
Skogyr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: czw lut 01, 2024 8:35 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Skogyr » wt mar 05, 2024 6:46 am

@
Awatar użytkownika
rav64
Ja akurat jakiś czas potem skończyłem z wapowanie i sprzedałem kilkanaście paczek za pół ceny. ;D

Ta wata nie odstaje aż tak, dobrze że w ogóle jest. Bo Muji i inne bawełny tak średnio mi podchodzą.
rav64
Patronauta
Patronauta
Posty: 21
Rejestracja: pn sie 31, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: rav64 » pn mar 04, 2024 10:05 pm

Hihi, @
Awatar użytkownika
Skogyr

ja nadal mam Fiber Freaks i jeszcze na długo wystarczy. Jak pojawiła się informacja, że zwijają się z rynku wykupiłem co się dało w okolicznych sklepach z ep. Nie szukałem nic nowego, ale rozumiem, że rynek nie potrafi tego zastąpić ?
Skogyr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: czw lut 01, 2024 8:35 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Skogyr » sob mar 02, 2024 10:18 pm

...ciach...


Gdybym nie spróbował Fiber Freaks, to bym pewnie miał takie samo podejście jak Ty. Po tym romansie, jestem zauroczony i nie dopuszczam innej do swoich myśli.

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Przestań @
Awatar użytkownika
Skogyr
bez przerwy cytować poprzedni post, do którego się bezpośrednio odnosisz z komentarzem. Ani to fajne, ani to mądre, ani nie ma jakiegokolwiek sensu, a robi się tylko śmietnik. Co innego, jeżeli się chcesz odnieść do któregoś z wcześniejszych wpisów.
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: 666mAh » sob mar 02, 2024 9:18 pm

Aha, a to przepraszam, nie doczytałem. Myślałem, że szukasz po prostu tańszych zamienników dedykowanej bawełny. Szczerze Ci powiem, bo piszesz że jakaś bawełna jest mixem itd., nawet się nie zastanawiałem nigdy nad składem tego czego używam, czy to jest z bawełny, celulozy czy czegoś tam innego, co pewnie też już jest na rynku. Nie interesuje mnie to po prostu. Kupuję to co cieszy się powszechnie dobrą opinią wśród użytkowników, i jeśli nie bobrzy, nie cieknie i oddaje smak to korzystam i nie drążę tematu. Ale w takim razie szanuję Twoją wytrwałość w poszukiwaniach.
Skogyr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: czw lut 01, 2024 8:35 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Skogyr » sob mar 02, 2024 9:04 pm

...ciach...


Nie zrozumiałeś zupełnie. Wątek jest o nowych nośnikach liquidu. Samo to, już raczej bawełnę, jaka by nie była wyklucza. Dwa, swoją działalność w tym temacie zacząłem właśnie od tego, że brakuje mi Fiber Freaks, które było w 100% z celulozy. Gdybym chciał bawełnę, to mam paczkę japońskiej organicznej a la Muji z Amazona, miałem płatek mieszanki celulozy z bawełną i mam trochę CB i ciągle powtarzam w tym wątku, że nie dorasta do pięt celulozie.

I ta emotka wymaga jednak bym użył lustra w Twoją stronę.

:facepalm1:
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: 666mAh » sob mar 02, 2024 8:58 pm

Skogyr pisze:Druga sprawa cena. ;) Za napis vape nie będę dopłacał 9999999%. ;)


Ale przecież w rok czasu zużyjesz w ekstremalnym przypadku może z dwie paczki takiego Cotton Bacona za w sumie jakieś 50 zł (o ile kupujesz w polskich sklepach z marżą a nie zamawiasz z Aliexpress czy Sourcemore) i nie musisz się zastanawiać czy się nada, gdzieś się pytać, testować, marnować swój czas, liquid i te jakieś kombinowane nośniki do sprawdzania ich, a je też przecież musisz kupić...

:facepalm1:

Fajnie się czyta tą rozkminę, ale to trochę przerost formy nad treścią poświęcać czas i kasę na sprawdzanie czy coś co jest prawie darmowe może być jeszcze tańsze.
Skogyr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: czw lut 01, 2024 8:35 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Skogyr » sob mar 02, 2024 8:24 pm

Ja wróciłem z małym przystankiem na Cottton Bacon właśnie do waty z Rossmana. Cały dzień chmurzyłem na CB, na następny dzień wymieniłem na w.w watę i dla mnie to są dwa inne produkty. Bawełna jaka by nie była to, może być nieco lepsza, gorsza, ale wciąż smaczy mi podobnie. Skok czuję dopiero przy wacie z Rossmana i to zdecydowanie na plus. Czekam na kogoś kto się weźmie za zrobienie podobnego nośnika.
Awatar użytkownika
Shoto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: pt gru 30, 2022 8:42 am
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe nośniki liquidu

Postautor: Shoto » sob mar 02, 2024 8:18 pm

A to właśnie ja mam podobnie z BP. Co prawda wersja 2.5 mm ale też podcieka, bez wyczesywania. Sprawdzone na Precisio i (o zgrozo!) Bishopie. Na bekonie brak takich problemów.

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 7 gości