Miotła do grzałek :-)

Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Miotła do grzałek :-)

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 6:44 pm

Tommy Black pisze:Cholera, muszę to mieć! Znaczy ja to mialem, razem z tym narzędziem do kręcenia grzałek ale mi zginęło...bo ja wtedy nie wiedzialem do czego to może służyć... :facepalm:

Tomek spytaj się żony. Kobiety na ogół wiedzą co jest w domu, a może lakier z paznokci sobie zdziera jak zabraknie płynu do zmywania ? ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miotła do grzałek :-)

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 6:41 pm

Cholera, muszę to mieć! Znaczy ja to mialem, razem z tym narzędziem do kręcenia grzałek ale mi zginęło...bo ja wtedy nie wiedzialem do czego to może służyć... :facepalm:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Miotła do grzałek :-)

Postautor: Haze » czw paź 12, 2017 6:37 pm

Pojedyncze druciki są grubości, strzelam, ~0,2 mm i są dość miękkie, ale w kupie siła :mrgreen: więc ponieważ jest ich dużo można nieźle dać czadu. Ale można też zrobić to delikatnie, o rysowanie drutów bym się nie obawiał, prędzej o zrujnowanie co delikatniejszych grzałek. Ale to też myślę kwestia wprawy...
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Miotła do grzałek :-)

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 6:32 pm

Super ! Wreszcie coś dla waperów :P
Adam, a ona nie rysuje powierzchni metalu ? Jak twarda jest ?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Miotła do grzałek :-)

Postautor: Haze » czw paź 12, 2017 6:26 pm

Nie wiem jak Wam ale mi zawsze brakowało narzędzia do porządnego "wyszorowania" używanej grzałki, szczoteczka do zębów miała jakby trochę za mało "mocy" :smile: Oczywiście naturalnym rozwiązaniem byłaby szczotka metalowa ale wszystko co mogłem znaleźć gabarytowo nadawało się do tylko do zdzierania rdzy z płotów :evil: Aż tu nagle wpadłem na wynalazek firmy Coil Master:

Obrazek

Czyli fajna, mała szczotka, w dodatku na rączce o różnych średnicach do kręcenia grzałek (i z zapasem w komplecie). I życie stało się prostsze :D - poniżej alien używany przez jakiś miesiąc (był już nieźle zawalony) po wyszorowaniu wodą z Ludwikiem:

Obrazek

Do kupienia:
* w Chinach: https://www.fasttech.com/products/0/10037279/8095600-authentic-coil-master-vape-cleaning-brush,
* i w PL (o dziwo TANIEJ *shock*): http://www.vapecity.pl/pl/akcesoria/4212/coil-master-vape-brush-orygina%C5%82-detail.
Obrazek

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości