Usprawnienie uzupełniania, by żyło się lepiej...

Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Usprawnienie uzupełniania, by żyło się lepiej...

Postautor: 8A5HUD4 » pn wrz 23, 2019 8:01 am

Można też po prostu kupić taką butelkę z Vandy Vape jak na zdjęciu na stronie internetowej e-dym - mają ją w sprzedaży od bardzo dawna.
Nakrętki widziałem, miałem, wyrzuciłem. Niby to uniwersalne, ale mi dedykowana butelka pod Squonk nie przeszkadza, przynajmniej łatwiej mi rozdzielić jaką butelkę do jakiego zestawu wziąć.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 18, 2018 10:57 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podzięk.: 113 razy
Płeć: Mężczyzna

Usprawnienie uzupełniania, by żyło się lepiej...

Postautor: roll_nick » pn wrz 23, 2019 7:40 am

Na rosnącej ostatnimi czasy fali popularności squonków chętnie płyną producenci dóbr wszelakich, co rusz podstawiając nam pod nos różnorakie gadżety mające umilić Nam trudy dnia codziennego. Dziś chciałbym przedstawić Wam akcesorium tego rodzaju, które - po kupieniu i poużytkowaniu chwilę - na tyle skradło moją sympatię, że czem prędzej kupiłem kolejne dwie sztuki. A mowa o takiej sprytnej nakrętce, o https://www.fasttech.com/p/9685717
Obrazek
Nie jest to co prawda żadne novum, już dawno temu VV wypuściło swoją wersję wraz z pierwszą linią Pulse'ów https://www.fasttech.com/products/3021/10048547/9630443, niemniej reklamowana nakrętka ma jedną, niezaprzeczalną przewagę - jest uniwersalna. No może trochę to zbyt szumne określenie, pasuje na "większość butelek o poj. 60 ml", rzecz jasna nie nakręcimy jej na buteleczki 10 ml po aromatach, bądź gorille 120 ml. Niemniej śmiem twierdzić iż większość znajdzie w swoich zapasach co najmniej kilka butelek w które cudo to tchnie nowe życie. A chwilę później pchnie liquid prosto do box'a, szybko, czysto i sprawnie. A nie sposób przejść obojętnie obok cnót takich jak higiena, schludność i elegancja.
Obrazek
Dodam jeszcze, że ilość i różnorodność zamontowanych oraz dołączonych zapasowych uszczelek mocno mnie zdziwiła, podobnie jak jakość wykonania. Spodziewałem się ciekawostki, kolejnego "niepamietamgdziealegdziestakiechybamam" gadżetu, jednak po kilku tygodniach obcowania pozwolę sobie postawić śmiałe twierdzenie, iż jest to niezbędne wyposażenie każdego wapera-squonkera.
"bo każdy squonker jest waperem, ale nie każdy waper jest squonkerem..."
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości