Nożyczki do bawełny

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Tomba » wt sty 14, 2020 6:47 pm

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
- cieszę się, że mogłem pomóc i byłem święcie przekonany, że będziesz Pan zadowolony :)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Raz2trzy » wt sty 14, 2020 4:03 pm

Panocki dotarły do mnie te nożyczki co Pan @
Awatar użytkownika
Tomba
mnie tu zalecił i powiem wam że cholera takich nożyczek to ja jeszcze nie miałem. Tnie to jak brzytwa, ciacha taki pasek Baconu lekko jednym płynnym ruchem, fajnie wykonanie, dobrze się chwyta bo pożądny wyprofilowany kawał gum, gabarytowo idealne a łączenie na pożądnej śrubce na krzyżak, więc nożyczki nie do zajechania. Także potwierdzam że są mega i warte swojej ceny.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: ErNOL » pn sty 06, 2020 10:33 pm

Metall pisze:Dobra, dobra, pohamujcie się z tymi nożyczkami fryzjerskimi, krawieckimi, medycznymi i innymi dziwolągami. Nie sądzicie, że wystarczą po prostu w pełni profesjonalne (podkreślam to słowo) nożyczki zaprojektowane i stworzone typowo do waperskich zastosowań, a pochodzące od takich potęg jak np. Wotofo lub Vandy Vape? >:


Te od Wotofo są dość duże. Przy parownikach MTL średnią dają radę, jak się mierzy długość pod kanały na bawełnę. Owszem, każdy ma swój sposób mierzenia, ale dla mnie przy niektórych parownikach są mało użyteczne z racji swojej wielkości :-)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Raz2trzy » pn sty 06, 2020 9:58 pm

Metall pisze:Dobra, dobra, pohamujcie się z tymi nożyczkami fryzjerskimi, krawieckimi, medycznymi i innymi dziwolągami. Nie sądzicie, że wystarczą po prostu w pełni profesjonalne (podkreślam to słowo) nożyczki zaprojektowane i stworzone typowo do waperskich zastosowań, a pochodzące od takich potęg jak np. Wotofo lub Vandy Vape? >:


Te od VV pomimo że są nieco lepsze niż takie za 5zl z ali ( nie topią się przy kontakcie ze szlifierką stołową :oo: ) to i tak są dziadowskie. Ten nit łączący pęknął od upadku na drewniane panele...co prawda mniejwięcej setnego :-D ale no i tak...

Z resztą wystarczą to dla mnie za mało. Mają ciąć bawełne jak kat głowy, żeby była puszysta i idealnie przystrzyżona bez nerwów i kombinacji, i wtedy mogę liczyć, że należycie mi się odwdzięczy jak przyjdzie jej transportować płyn. Dlatego taki temat :D
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Metall » pn sty 06, 2020 9:40 pm

Dobra, dobra, pohamujcie się z tymi nożyczkami fryzjerskimi, krawieckimi, medycznymi i innymi dziwolągami. Nie sądzicie, że wystarczą po prostu w pełni profesjonalne (podkreślam to słowo) nożyczki zaprojektowane i stworzone typowo do waperskich zastosowań, a pochodzące od takich potęg jak np. Wotofo lub Vandy Vape? >:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Tomba » pn sty 06, 2020 9:36 pm

Raz2trzy pisze:, a jak nie pójdę drogą wskazaną przez @
Awatar użytkownika
Tomba
:D

Nie błądź nigdzie, a od razu idź tą drogą :-D Specjalnie szukałem pod nasze potrzeby i spisują się rewelacyjnie. Bawełnę na sznurówce 6mm tną jak papier.
Są nieduże, więc w podróż też zabierzesz. Gwarantuję, że będziesz zadowolony.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Raz2trzy » pn sty 06, 2020 9:31 pm

Grabski pisze:Próbowałeś je naostrzyć ? Szkoda wywalać kasy w błoto skoro może wystarczy je naostrzyć . Jeżeli mimo to będziesz i tak chciał kupić to tak jak kolega wyżej napisał - sklep medyczny i nożyczki chirurgiczne :D ja mam takie od znajomej pielęgniarki :
https://www.matopat24.pl/matoset-instru ... 1-NAT1-007




Były próby na szlifierce ( oczywiście stołowej :-D ) - jedne tylko okazały się całkiem znośnie naostrzone i nimi właśnie tne, reszta niezbyt - jedne sie nawet lekko stopiły :-D z resztą wole wyłożyć pare groszy i mieć spokój niż kombinować, zwlaszcza że te wszystkie nity łaczące itp sa słabe jak cholera.

Dzięki Panowie :D postaram sie jutro wylądować w jakimś krawieckim bądź medycznym i się zopatrzyć, a jak nie pójdę drogą wskazaną przez @
Awatar użytkownika
Tomba
:D

Cholera, jeszcze trochę i będę mógł zmienić nazwę tematu na '' Co, czym i dlaczego tniemy '' :D ale to bardzo dobrze, bardzo wam dziękuje!
Awatar użytkownika
dwagiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:15 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nożyczki do bawełny

Postautor: dwagiel » pn sty 06, 2020 9:22 pm

U mnie przy grzałkach niezastąpiony jest Victorinox Mini. Ostre małe nożyczki a i śrubokręt na pilniku czasem się przyda. Tylko cena taka sobie, patrząc na zwykłe nożyczki. Obrazek

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Jacop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: czw lip 04, 2019 10:33 am
Lokalizacja: Tczew
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 109 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nożyczki do bawełny

Postautor: Jacop » pn sty 06, 2020 9:18 pm

Ostre to one wszystkie są [emoji6] grunt żeby tanie i w miarę małe były.
Za nim te większe kupiłem to też nimi ciąłem.
Obrazek
Szukam Ambition Mods - Full Kit Converter 50W
Znudził ci się, napisz
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Nożyczki do bawełny

Postautor: Grabski » pn sty 06, 2020 9:16 pm

Próbowałeś je naostrzyć ? Szkoda wywalać kasy w błoto skoro może wystarczy je naostrzyć . Jeżeli mimo to będziesz i tak chciał kupić to tak jak kolega wyżej napisał - sklep medyczny i nożyczki chirurgiczne :D ja mam takie od znajomej pielęgniarki :
https://www.matopat24.pl/matoset-instru ... 1-NAT1-007
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość