Zamiast Goryla

Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Zamiast Goryla

Postautor: Alchemik » wt sty 28, 2020 12:39 pm

Przed zastosowaniem tych buteleczek koniecznie sprawdź, czy są one dopuszczone do kontaktu z żywnością (w co wątpię) lub posiadają jakiekolwiek certyfikaty potwierdzające ich bezpieczne stosowanie. Pamiętaj, iż zazwyczaj im bardziej miękka buteleczka, tym więcej w niej plastyfikatorów, a te jak wiadomo lubią się uwalniać do przechowywanej cieczy i potem będziesz je inhalował do płuc. Wdychanie ftalanów i innych substancji o podobnym działaniu nie jest najlepszym pomysłem :blush:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Zamiast Goryla

Postautor: lesstro » wt sty 28, 2020 12:24 pm

Czy Was tez wkurzają oryginalne butelki Gorilla? Moim zdaniem tworzywo jest za twarde i robią się nieodwracalne wgniecenia. Gdzieś kiedyś dorwałem partię nieoryginałów z miększego plastiku i te są super. Ale dziś buszując po Allegro wpadło mi w oko coś takiego.
Untitled-1.jpg

https://allegro.pl/oferta/fryzjerska-butelka-aplikacyjna-dozownik-120-ml-7732399546?bi_s=ads&bi_m=leftpanel&bi_c=ZDE5NzFlNDQtMDY4My00NjYyLThkMzctNDdjNDZlYTk4ZDI4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=93276990-31db-4879-b0be-5cf4be8e2e9c
Jest też wersja 260 ml https://allegro.pl/oferta/fryzjerska-butelka-aplikacyjna-dozownik-260-ml-7719001262
:pukpuk: Może ktoś z Was tego używa do przechowywania i dozowania samogonu? Brak tylko zatyczki, ale myślę, że jakaś skuwka od starego mazaka się nada. Więc prośba o recenzję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Akcesoria i akumulatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości