Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 29 wrz 2017, 01:09:05
Punkty reputacji: 266
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Master_PiT » 24 sty 2018, 19:47:20

@
Awatar użytkownika
adamsud

Cieszę się, że urzekł Cię pulse tak jak mnie ;)
Szczerze nie wiem co to za grzałka. Dostałem od kogoś (gotowiec) i zamontowałem na ślepo. Przypuszczam, że pulsior jest w stanie wyłonić więcej smaku z siebie. Doradzę Ci, abyś zmienił dripek na ten drugi z zestawu. Mi osobiście lepiej się na nim chmurzyło i smaku więcej
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2017, 04:24:27
Punkty reputacji: 97
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Przemprzem » 24 sty 2018, 19:38:32

Miałem aga-s. Pierwsze próby z meshem. Niestety nie miałem cierpliwości i samozaparcia żeby wtedy walczyć z hotspotami, transportem i zalewaniem capa. Było to 5 lat temu ale pamiętam pierwszy udany setup i liquid o smaku pysznej brzoskwini który na zwykłych sznurkach smakował jakby koło brzoskwini tylko leżał.
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: 22 gru 2016, 18:25:57
Punkty reputacji: 219
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: smialekcz » 24 sty 2018, 19:05:39

a ja sobie dziś w pracy pochmurzyłem na AGA'cie - tak mnie jakoś naszło, zaoksydowałem starą siatę, zaporcelankowałem, nakręciłem grzałę z 4 zwoi drutu 0,4 (chyba ;-) ), odpaliłem od pierwszego strzała, wychmurzyłem cały baniaczek.
Czy ktoś pamięta ten parownik ??
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: adamsud » 24 sty 2018, 18:57:53

Ech, jak już się chwalimy to .... dzisiaj dzięki uprzejmości kolego @
Awatar użytkownika
Master_PiT
wszedłem w posiadanie takiego oto atomizerka - Pulse 22 na pojedynczą grzałkę.


Wraz z parowniczkiem otrzymałem niniejszą grzałkę:


Szukałem czegoś do Theriona BF więc ostatecznie Pulse trafił właśnie do tego moda:


Testować miałem dopiero podczas weekendu gdyż mam "too much troubles" ale ta dziecięca ciekawość ... Z ostateczną oceną się jeszcze powstrzymam gdyż często chwalę dzień przed zachodem ale napiszę tylko, że jest bardzo dobrze. Nigdy bym nie pomyślał, że taki gówniarz może robić za zadymiarkę. Nie łudzę się - osiągany efekt jest zapewne w dużej mierze dzięki grzałce (to chyba jakiś clapton - 0,24om). Dziwi mnie, że pomimo małych rozmiarów urządzenia chmura wcale nie jest ciepła. Za to sam parowniczek nabiera dużej temperatury. Nareszcie sobie poskłonkuję :ed:
P.S. Kupię z dwa metry claptona :smile:
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 20 sty 2018, 20:05:47
Punkty reputacji: 149
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Iceberg » 24 sty 2018, 18:35:11

Hej...U mnie gadzeciarstwo,moze jeszcze nie tak obsesyjne powoli sie zaczyna...Pierwsze moje "powazne" e-fajki to pare rur,nie pamietam nazwy,ale taki pierwszy mod,ktory mi sie bardzo spodobal to Itaste VTR,teraz juz stary i nawet nie wiem czy dziala,choc go trzymam...Drugi,ktory tez spelnial wymogi to Eleaf ISick 50w,ktory uwazam za dobra a przede wszystkim solidna konstrukcje,wytrzymal pare dobrych lat w tym sluzyl mi na co dzien przez ponad dwa lata,dopiero niedawno mam problem z przyciskiem (nie zawsze odskakuje).Nastepny to Joyetech eVic VLC Dual,ktorego nie polecam,wytrzymal rok,no chyba ze przytrafila mi sie wadliwa sztuka.Dalej Smok AP 85,ktory bardzo lubie,ale jest za lekki i tylko na jeden accu,wiec na wyjscie sie nie nadaje.Dziwne bo na poczatku mialem z nim problemy,kiedy liquid dostal sie pomiedzy atomizer a zakretke bateri to tak sie grzal ze nie mozna go bylo wziasc do reki,czyscilem,cudowalem i dalej to samo,wiec przestalem go uzywac a kiedy znow zaczalem to juz kolo roku jak chodzi bez zadnego problemu.No i najnowszy Tesla Punk 220 w kolorze miedzi,ktory bardzo polubilem,jest sliczny i na razie bez problemow...Mysle ze dobry mod to taki,ktory nie siada po dlugim czasie,zobaczymy jak dlugo wytrzyma Tesla i AP 85...Atomizery to Lemo 3,wedlug mnie bardzo dobry i pojemny,szkoda tylko ze na dwie grzalki,ale ja i tak zakladalem tylko jedna,Orchid v4,najdziwniejszy ze wszystkich,maly zbiornik i dwie grzalki.Kangertech mini,ktory czeka na baze do zakladania wlasnych grzalek,gdyz oryginalna gdzies posialem.Bylo jeszcze kilka innych,ale nie zdaly egzaminu albo ich nie polubilem.Ostatni Serpent SMM,uwielbiam go i chce z nim pokombinowac by byl bardziej ekonomiczny,gdyz 4 ml ida dosc szybko,dlatego chcialbym zmienic grzalke z oryginalnego claptona na jakas mniejsza,gdyz fakt ze clapton robi wielka chmure ale taka pasuje mi raczej tylko rano do kawy...Ja dopiero sie ucze,wiele nie umiem i dopiero teraz chce zaczac przygode i nabrac doswiadczenia na tyle by wiedziec jaka grzalka da mi jaka chmure,czy bedzie ona adekwatna do zuzycia liquid'u,innymi slowy chce zaczac kontrolowac cale te wapowanie,gdyz czasami mi sie zdaje ze mam Ferrari a jezdze nim po wiejskich drogach a czasami zupelnie na odwrot...Nie pomyslalem zeby sprzetowi robic zdjecia,coz moze to bedzie moje nastepne hobby...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2017, 04:24:27
Punkty reputacji: 97
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Przemprzem » 24 sty 2018, 17:03:22

Nowy zadymiacz. Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: adamsud » 20 sty 2018, 17:18:08

Tenmen pisze:...Generalnie przyznam się że jestem gadżeciarzem, lubię takie różne elektroniczne zabawki, no cóż planuję odwyk od zakupów, moja żona (chociaż nie wie o wszystkich) chce mi zaaplikowąć niezle lekarstwo na wyzdrowienie *no_2* a swoję drogą to nas pociąga w e papierosach ta różnorodność czy o zwykłch śmierdziuchach było by tyle tematów? :smile:

Podpisuję się obiema rękami pod wyrażoną przez kolegę @
Awatar użytkownika
Tenmen
a tezą. Mam podobną przypadłość.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1772 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Tenmen » 20 sty 2018, 15:01:01

adamsud pisze:
Tenmen pisze:Czyż małe nie jest piękne? ;) ;) ;) Ciekawe czy zgadniecie wszystkie boxy i parowniki.....

Cieszę się kolego @
Awatar użytkownika
Tenmen
, że choroba zakupowo-sprzętowa jest dosyć powszechna na tym forum :smile:
Ze sprzętu rozpoznaję tylko Smoki i Ammita. Jednak ja obracam się w tym świecie dosyć krótko.


Generalnie przyznam się że jestem gadżeciarzem, lubię takie różne elektroniczne zabawki, no cóż planuję odwyk od zakupów, moja żona (chociaż nie wie o wszystkich) chce mi zaaplikowąć niezle lekarstwo na wyzdrowienie *no_2* a swoję drogą to nas pociąga w e papierosach ta różnorodność czy o zwykłch śmierdziuchach było by tyle tematów? :smile:
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: adamsud » 20 sty 2018, 14:37:06

Tenmen pisze:Czyż małe nie jest piękne? ;) ;) ;) Ciekawe czy zgadniecie wszystkie boxy i parowniki.....

Cieszę się kolego @
Awatar użytkownika
Tenmen
, że choroba zakupowo-sprzętowa jest dosyć powszechna na tym forum :smile:
Ze sprzętu rozpoznaję tylko Smoki i Ammita. Jednak ja obracam się w tym świecie dosyć krótko.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: basika » 20 sty 2018, 14:04:39

Tenmen pisze:Czyż małe nie jest piękne? ;) ;) ;) Ciekawe czy zgadniecie wszystkie boxy i parowniki.....

Ja policzyłam. Jest 10 sztuk ! ;)

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Tricksos i 107 gości