Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Apoc
Płeć: nieokreślona

Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: Apoc » 14 cze 2021, 12:14:43

@
Awatar użytkownika
ToYz


Miałeś rację. Ten zestaw od Wotofo jest dużo lepszy. Ale użyłem mesh'a 0,3 oma i listków od CM, wcisnąłem na ciasno w grzałkę od Wotofo, i śmiga aż miło. Ta grzałka się w_ogóle nie grzeje, być może przez to, że ma lepszy przeciąg (a to kolejny plus jak dla mnie), można i kilka dużych buchów pod rząd pociągnąć, a grzałka się nie poddaje, żadnego bobrzenia.

Dzięki @
Awatar użytkownika
ToYz
. :doping:
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 05 maja 2020, 12:22:12
Punkty reputacji: 129
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: ToYz » 13 cze 2021, 12:51:44

Bobrzy z miejsc gdzie siatka nie dotyka bawełny lub się od niej odsunie. Daj tyle bawełny ile jest w listku i postaraj się mocniej docisnąć tym nitem do ścianek metalowej obudowy. Podociskaj na boki.
W tym zestawie SMRT jest fajny walec i grzałka z bawełną wchodzą bardzo ciasno.
Niestety, ale ten zestaw Coil Mastera to rzeźba w gównie z elementów ze sklepu metalowego. Wotofo się tutaj popisało.
Nie powiem Ci ile siatek zużyłem przy tym zestawie CM, żeby nie bobrzyło, ale było tego sporo.
Apoc
Płeć: nieokreślona

Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: Apoc » 13 cze 2021, 12:01:12

ToYz pisze:Bobrzy bo nie ma dostatecznego kontaktu z bawełną.



Masz na myśli, żeby właśnie ciaśniej pouciskać całość? Tzn. docisnąć mesh do bawełny już w grzałce? Ale jak daję jej więcej i robię na ciasno to jak pisałem, bóbr jest natychmiastowy, jak zrobię luźniej (1 listek mniej) to jest jakby lepiej, ale pełnej satysfakcji nie daje...
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 05 maja 2020, 12:22:12
Punkty reputacji: 129
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: ToYz » 13 cze 2021, 11:50:55

Niestety, ale Muji nie zadziała, będzie się lało z grzałki.
Spróbuj mocniej docisnąć grzałkę podczas wsadzania w obudowę tym nitem. Bobrzy bo nie ma dostatecznego kontaktu z bawełną.
Wg. mnie za dużo zabawy z tym zestawem, lepszy jest SMRT coil od Wotofo, pasuje do PnP Voopoo i lepiej się buduje, grzałka z bawełną wchodzą bardzo ciasno więc bardzo niska szansa na bobra.
Będziesz mógł zużyć bawełnę i grzałki z tego zestawu.
AndrzejGdz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2020, 08:41:58
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Grudziądz
Płeć: Mężczyzna

Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: AndrzejGdz » 13 cze 2021, 11:31:02

Jaki dokładnie zestaw kupiłeś?

SB
Apoc
Płeć: nieokreślona

Bóbr - grzałka PNP od CoilMaster

Postautor: Apoc » 13 cze 2021, 10:57:29

Kupiłem zestaw. Dostałem 2 opakowania 0,3 oma zamiast 1 opakowania 0,15 oma. Z Chin. No więc nie odsyłałem. No to jedziem z koksem, brudasa wydłubałem wg instrukcji dla grzałki 0,15 oma, wszystko po kolei jak film mówi. Najsampierw założyłem:
- normalnie jak instrukcja mówi i ilość listków bawełny jest w założonym zestawie - Bóbr! Niesamowity bóbr od pierwszego strzała! grzałka zagruntowana...
- następna próba jak wyżej
- kolejna próba z 1 listkiem mniej - lepiej, pierwszy strzał - bóbr, dalej można już wapować, ale jak się luźno zaciągnie - Bóbr - co potwierdziła moja żona kiedy przyzwyczajona do Ello Duro zaciągnęła się moim fajem. Jak się mocniej pociągnie - liquid w gębie, jak za słabo - bóbr! No kur... i to jest najgorsze!
- Kolejna próba - 2 listki mniej - liquid można było pić, nie wapować, od razu zawartość grzałki do kosza.
- Znowu krok po kroku obejrzałem film, złożyłem, ująłem 1 listek, no i kur..a bóbr jak się luźno zaciągam! Potwierdziła to przed chwilą moja żona... Wczoraj ją wkładałem i jest nasączona, gruntowana samym glikolem. Nie mówiąc już o zaciągnieciu raz za razem... tak ze 2 - 3 razy...

Co jest do ...uja!?

Bawełna złej jakości i próbować z Muji?

To tylko tymczasowo, bo niedługo będę używał parownika RTA, ale do tego czasu trzeba się przemęczyć...


EDIT:

Moc na jakiej się to wszystko odbywa, to tylko 25 W! Masakra... :facepalm:

eD

 ! Wiadomość od: edarek
Scalono posty.


Jakieś wieści? Bardzo mnie to irytuje, a mając zestaw jeszcze 15 grzałek szkoda mi kupować gotowca. Nie można się odprężyć i pociumkać sobie swobodnie, trzeba non stop usilnie kontrolować siłę zaciągania się...

Panowie i panie które mają doświadczenie z kręceniem grzałek w RDA, RTA, itd. może znacie to zjawisko i wiecie co z tym fantem zrobić?

Złej jakości bawełna i próbować z Muji?

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości