Moda na Poda

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Punkty reputacji: 10373
Podziękował: 413 razy
Otrzymał podzięk.: 447 razy

Moda na Poda

Postautor: Tomba » 02 mar 2023, 20:57:41

Obrazek

Pochwalę się moimi podami, które kolekcjonuję od września ubiegłego roku. Pierwsze dwa wygrałem w licytacjach na Salonie (Smok i Argus P1) i zaczęło się.
Od prawej:
2 x VOOPOO Argus P1,
VOOPOO Argus Pod,
Smok RPM 25W,
Ursa Nano,
Ursa Nano Pro,
OXVA Xlim C,
2 x OXVA Xlim V2,
2 x OXVA Velocity LE.

Na początku uprzedzę, że jestem przede wszystkim DTL-owcem. Oprócz podów mam ponad 25 kompletów różnych modów i parowników. Mam też kilka MTLi. Lubię też squonki i parowniki RDA. Ogólnie to korzystam ze wszystkiego co oferuje nam waping i nie ograniczam się. Jednego czego nie lubię, to wapoować na jednym parowniku i jednym liquidzie. Samych liquidów mam ze dwa razy więcej niż sprzętu. Ogólnie, to mam zasadę, że do moda dobieram parownik, a potem liquid, który mi najlepiej smakuje na danym parowniku.
W ciągu dnia korzystam z całego arsenału. Sprzęt mam porozkładany przy łóżku, w kuchni przy wyciągu, w siłowni, w kotłowni, przy komputerze, w aucie i w sakwie przy rowerze. Tam, gdzie się ruszam, to sprzęt już na mnie czeka. :lol:

Niemniej, pody też bardzo mi się spodobały. Pody są super, ale dedykowane do specjalnych celów jak np. wapowanie w aucie, w samolocie, w pracy, przy komputerze, w gościach, kinie itp. Czyli wszędzie, gdzie duże obłoki nie są mile widziane, są zakazane, bądź np. szkodzą laptopowi (jeden już mi padł bo był cały mokry w środku).

Wszystkie moje pody bardzo lubię, ale wyróżnię kilka.
Przede wszystkim Oxva Velocity za wszechstronność. Ten pod jest dość duży i ciężki, ale za to z wymiennym akumulatorem 21700 (oczywiście też 18650 z redukcją). Bardzo dobrze zarządza energią i wystarcza na cały dzień. Na zdjęciu (po lewej) widać też, że można mu zamontować głowicę z gniazdem 510 i stosować normalne parowniki. Grzałki też ma super i świetnie oddaje smak.
Z małych to Argus i Smok RPM (trzeci i czwarty od prawej), bo mieszczą się do kieszonki w koszuli i można wszędzie je zabrać. Argus zdecydowanie lepiej smakuje, ale ten Smok najmniej rzuca się w oczy i chmurkę też ma nie za wielką. Do samolotu najlepszy.

Dzisiaj Kolega @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
poszczuł mnie jeszcze Voopoo Vinci 3. :facepalm1: Jak znam życie, to pewno jeszcze go zanabędę. :lol:

Jakąś godzinkę temu żona oglądała moje najnowsze zakupy i bardzo jej się podobały. Dobrze, że mam wsparcie i nie suszy mi głowy. Zresztą sama widzi, że wapowanie w niczym mi nie szkodzi (wszystkie wyniki badań mam rewelacyjne), że uprawiam sport i ceni to moje hobby związane z EIN. :good:

No to pochwalcie się swoimi podami i podzielcie wrażeniami z ich użytkowania.

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”