Ktoś zatrudnił trole

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:47:00
Punkty reputacji: 694
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podzięk.: 191 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktoś zatrudnił trole

Postautor: robert » 12 lis 2016, 07:19:36

Dlatego trzeba tłumaczyć niepalącym jeszcze, jaki to straszny nałóg.Ein jest tylko dużo lepszą alternatywą dla palących.To droga ucieczki od papierosów .Ludzie nie uzależnieni
nie powinni po nie sięgać.Niestety dużo młodzieży sięgnęła po EIN dla zabawy ,szpanu.I takie zachowania należy piętnować.Podobnie z dorosłymi ,nie paliłeś trzymaj się z dala od e-p.
Gratuluję całkowitej wolności.Trwaj w swoim postanowieniu. :)
Awatar użytkownika
ernorator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 02 lis 2015, 17:20:08
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktoś zatrudnił trole

Postautor: ernorator » 12 lis 2016, 06:18:08

Ja mam wrażenie, że troszeczkę w złym kierunku podążacie. Jest pewnie spora grupa dzieci używająca EIN dla szpanu itp. ale mieszkając niedaleko szkoły widzę co przerwę kilkaset wręcz dzieciaków chowających się gdzie popadnie i palących papierosy. a to gimnazjum z podstawówką jest. W szkole średniej jest jeszcze więcej.

Do tego siostra moja rodzona (również użytkowniczka papierosów) będąca pedagogiem szkolnym opowiadała mi ostatnio o Pani z Sanepidu powiatowego, która zrobiła im pogadankę na szkoleniu o szkodliwości EIN, fenole i te pierdy.
leży mi na sercu szerzenie prawdy o urządzeniu jakie uratowało moje życie
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:47:00
Punkty reputacji: 694
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podzięk.: 191 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ktoś zatrudnił trole

Postautor: robert » 11 lis 2016, 16:51:21

Panowie każdy z Was ma rację.Jest nagonka na EIN,wszyscy to wiemy.Należało by też znaleźć sposób aby obrzydzić młodzieży palenie.Bez podziału na EIN czy tradycyjne papierosy.Nad tym trzeba pracować.Mam nadzieję że żaden jeszcze nie zdecydowany palacz nie będzie się sugerował tymi bzdurami.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktoś zatrudnił trole

Postautor: Tommy Black » 11 lis 2016, 16:29:16

ernorator pisze: Z epapierosami mamy do czynienia negatywną akcją skierowaną do trochę młodszych osób.


No i nie widziałbym w tym nic złego, gdyby nie wyjątkowy debilizm tej akcj, jeśli masz rację i to jakaś akcja?

Obrazek

Bo ten obrazek może jest śmieszny, ale na poziomie gimnazjum.Podobnie jak wpisy pod nim:

Nowa technologia, to od murzynów przyszło z ameryki! musi być dla pedałów, hurr, durr!


Vapujesz czy hetero?


Wątpię aby to małolatów zniechęciło, ale gdyby jednak, to bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
ernorator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 02 lis 2015, 17:20:08
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Ktoś zatrudnił trole

Postautor: ernorator » 11 lis 2016, 16:10:09

Odnoszę wrażenie, że ktoś zatrudnił trole do dyskredytowania elektronicznych papierosów. Targetuje młodzież na Polskich stronach od zabijania czasu ze "śmiesznymi obrazkami". Na początku myślałem, że to tylko dzieciaki z gimby wrzucają sobie na wzajem ale zasięg akcji i jej metodyczność zmusiła mnie do zmiany zdania. Zadziwiająco podobna mechanika jak przy akcji z Januszem Korwinem przed wyborami do parlamentu europejskiego w 2014 czy z Andrzejem Dudą przed wyborami prezydenckimi. Jedyna różnica jest taka, że obu panów starano się wykreować na cool gości dla młodzieży z od niedawna prawami wyborczymi. Z epapierosami mamy do czynienia negatywną akcją skierowaną do trochę młodszych osób.

Mała próbka
http://kwejk.pl/obrazek/2810509/czy-mod ... minie.html
leży mi na sercu szerzenie prawdy o urządzeniu jakie uratowało moje życie

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adaberth, Error518 i 89 gości