Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 16 cze 2019, 13:36:04
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 203 razy
Otrzymał podzięk.: 404 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Maciejko » 20 lut 2020, 21:09:52

Może ja przywołam ten wątek na odpowiednie tory. Tutaj się chwalimy co, na czym i dlaczego chmurzymy. Wystarczy już tych pytań i przemyśleń. Od tego są inne tematy.
Awatar użytkownika
Bushu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2020, 20:30:18
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja: Gdańsk/Wrocław
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Bushu » 20 lut 2020, 21:08:59

Aktualnie pracuje na pooperacyjnym Captainie 220W z Wotofo Profile na górze.
Reprezentuję typowo samcze podejście - proste, metalowe, długo trzyma bateria. Niestety, ale daleko mi do artystycznych uniesień reszty forumowiczów. ;)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10363
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 418 razy
Otrzymał podzięk.: 456 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Tomba » 20 lut 2020, 20:17:14

Halah pisze:Przy okazji, czy ktoś kojarzy jakiegoś białego squonka?

Proszę:
Obrazek

https://pl.aliexpress.com/item/32946981 ... web201603_
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1812
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:09:21
Punkty reputacji: 3300
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 2351 razy
Otrzymał podzięk.: 357 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: bulit73 » 20 lut 2020, 19:26:31

IPV V-IT & Siren 2 (24mm) + Castle Long

ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: 18 lut 2020, 17:24:11
Punkty reputacji: 3054
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 343 razy
Otrzymał podzięk.: 305 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » 20 lut 2020, 15:23:30

@
Awatar użytkownika
Magpieman
Dzięki bardzo. :shy: Próbowałam znaleźć to białe Pico Squeeze - mimo jego braku regulacji mocy - gdzieś z możliwością zakupu na odległość. Bo w Szczecinie czy Stargardzie ich nie widziałam. Ale teraz wszędzie Pico Squeeze 2... :cry: Chociaż już Kolega @
Awatar użytkownika
Maciejko
bardzo mi pomógł na PW i jestem z opcji, którą mi zapodał, bardzo zadowolona. :)

EDIT: Swoją drogą bardzo fajny zestaw. :-D
Magpieman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 08 lis 2019, 21:58:20
Punkty reputacji: 955
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Magpieman » 20 lut 2020, 14:53:52

Halah pisze: Jesli ktoś widział squonka - najlepiej VW - na którym biały Wasp wyglądałby fajnie


Ja widziałem takiego squonka, u siebie na biurku :) . Ale nie jest VW. Mimo to jest bardzo przyzwoity. Nazywa się Eleaf Pico Squeeze.

pico.jpg
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 03 paź 2018, 10:59:32
Punkty reputacji: 5786
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podzięk.: 615 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » 20 lut 2020, 14:47:30

Ja też nie przepadam za Ripem, choć to były pierwsze "jutuby" które oglądałem w internetach związane z recenzjami. Co do aplikacji, to dobrze mnie kojarzysz :D . Czasami tam zaglądam, ponieważ korzystam z ichniego kalkulatora do mieszania liquidów. Mamy już w Salonie swoją aplikację ale jestem przyzwyczajony do Vapetool Pro, bo mam tam dodane mnóstwo aromatów z ich dozowaniem.

To by było na tyle z OffTopa, czas wracać do tematu.

:BtT:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: 18 lut 2020, 17:24:11
Punkty reputacji: 3054
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 343 razy
Otrzymał podzięk.: 305 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » 20 lut 2020, 14:39:30

@
Awatar użytkownika
edarek
Zastanawiałam się tą mniejszą Teslą WYE na jedno ogniwo, ale przez jej kształt podobny do kształu Evika VTC, postawiłam na Pumę Baby... chociaż wtedy nie mogłam jej kupić w PL. Gwoli wyjaśnienia mojej - może nieco żałosnej - zajawki Pumami napiszę tak: kiedy zamawiałam pierwszą Pumę Baby u naszych azjatyckich Braci, to z założeniem pod tytułem: Będzie fajna? Okay. Będzie to tani badziew? Okay, pójdzie do kosza albo zostanie sprzedana za 30 złotych. Ale mi w zupełności wystarcza... na Teslę WYE spojrzałam znowu, kiedy nabyłam białe Wasp RDA, bo biała Tesla jest dostępna w naszym kraju od ręki i razem tworzyliby udaną parę. Gdyby Tesla była squonkiem, to od razu bym kupiła, ale że nie jest, to trochę szkoda mi kasy dla samego sparowanego wyglądu.
Przy okazji, czy ktoś kojarzy jakiegoś białego squonka? Ja nie znalazłam, a że mam duszę estety, to chciałabym białego squonka... albo kupię czarnego Wasp'a numer 2. :lol: Podoba mi się Aspire FeedLink, choć srebrna wersja jest już w Chinach wyprzedana - tylko że jest to mod bez regulacji mocy. Ma zabezpieczenia, więc dzięku Bogom nie jest to mech, ale ja jednak lubię regulację mocy i jestem do niej przyzwyczajona. Jesli ktoś widział squonka - najlepiej VW - na którym biały Wasp wyglądałby fajnie, to czy mogłabym prosić tą Dobrą Duszę o PW? Nie chciałabym zaśmiecać wątku... nie jestem pewna, czy teraz uprawiam zaśmiecanie, ale o tym już Moderatorzy zadecydują.

EDIT: @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Ah ten RiP i jego powiedzonka. :lol: Ja co prawda nie przepadam za recenzjami tego Pana, ale to powiedzenie jest już chyba kultowe. :beer1:
A tak w ogóle, to ja Cię chyba kojarzę z aplikacji VapeTool Pro... dobrze poznaję po zdjęciach? Publikowałam tam swego czasu, ale robiłam to z mojego prywatnego konta Google - a więc pod swoim nazwiskiem - a że jestem trochę tak zwanym Privacy Freakiem, to postanowiłam zaprzestać tej działalności... zbieram się jednak do powrotu na VapeTool z innym kontem, ale jeszcze się nie zebrałam. :-D Poza tym dzisiaj appka zalana postami jakichś małoletnich Trolli...to jest słabe, a Moderatorów tam nie ma.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 03 paź 2018, 10:59:32
Punkty reputacji: 5786
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podzięk.: 615 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » 20 lut 2020, 14:20:48

Haze pisze:
Halah pisze:... Poza tym na anglojęzycznych forach pisze się o nich, że "hits like a train" i to jest prawda.

Można to i tak nazwać. :-D Nie tylko na anglojęzycznych to zauważono, na naszym również: https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=5604. :)


Rip Trippers również używa stwierdzenia "hits like a truck full of dildos". :mrgreen:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:39:25
Punkty reputacji: 4047
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 695 razy
Otrzymał podzięk.: 319 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: edarek » 20 lut 2020, 14:13:07

Halah pisze:... Nigdy też nie miałam Tesli WYE, więc porównania nie mam. Jednak ja używam tylko trybu WV i zupełnie nie odczuwam tych braków Pumy, o których pisałeś....

Ja również nie odczuwałem braków w Vaporesso Target 75 VTC i Ehpro Cold Steel 100, dopóki nie kupiłem od kolegi z Salonu używanej Tesli WYE. Mimo, że nawet Cold Steel uważam za dobrego moda, to przepaść jest znaczna, a głównie w zarządzaniu energią, gdzie również używam wyłącznie trybu VW. Rozważam zakup kolejnej Tesli.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości