Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » czw lut 20, 2020 1:47 pm

Ja też nie przepadam za Ripem, choć to były pierwsze "jutuby" które oglądałem w internetach związane z recenzjami. Co do aplikacji, to dobrze mnie kojarzysz :D . Czasami tam zaglądam, ponieważ korzystam z ichniego kalkulatora do mieszania liquidów. Mamy już w Salonie swoją aplikację ale jestem przyzwyczajony do Vapetool Pro, bo mam tam dodane mnóstwo aromatów z ich dozowaniem.

To by było na tyle z OffTopa, czas wracać do tematu.

:BtT:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » czw lut 20, 2020 1:39 pm

@
Awatar użytkownika
edarek
Zastanawiałam się tą mniejszą Teslą WYE na jedno ogniwo, ale przez jej kształt podobny do kształu Evika VTC, postawiłam na Pumę Baby... chociaż wtedy nie mogłam jej kupić w PL. Gwoli wyjaśnienia mojej - może nieco żałosnej - zajawki Pumami napiszę tak: kiedy zamawiałam pierwszą Pumę Baby u naszych azjatyckich Braci, to z założeniem pod tytułem: Będzie fajna? Okay. Będzie to tani badziew? Okay, pójdzie do kosza albo zostanie sprzedana za 30 złotych. Ale mi w zupełności wystarcza... na Teslę WYE spojrzałam znowu, kiedy nabyłam białe Wasp RDA, bo biała Tesla jest dostępna w naszym kraju od ręki i razem tworzyliby udaną parę. Gdyby Tesla była squonkiem, to od razu bym kupiła, ale że nie jest, to trochę szkoda mi kasy dla samego sparowanego wyglądu.
Przy okazji, czy ktoś kojarzy jakiegoś białego squonka? Ja nie znalazłam, a że mam duszę estety, to chciałabym białego squonka... albo kupię czarnego Wasp'a numer 2. :lol: Podoba mi się Aspire FeedLink, choć srebrna wersja jest już w Chinach wyprzedana - tylko że jest to mod bez regulacji mocy. Ma zabezpieczenia, więc dzięku Bogom nie jest to mech, ale ja jednak lubię regulację mocy i jestem do niej przyzwyczajona. Jesli ktoś widział squonka - najlepiej VW - na którym biały Wasp wyglądałby fajnie, to czy mogłabym prosić tą Dobrą Duszę o PW? Nie chciałabym zaśmiecać wątku... nie jestem pewna, czy teraz uprawiam zaśmiecanie, ale o tym już Moderatorzy zadecydują.

EDIT: @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Ah ten RiP i jego powiedzonka. :lol: Ja co prawda nie przepadam za recenzjami tego Pana, ale to powiedzenie jest już chyba kultowe. :beer1:
A tak w ogóle, to ja Cię chyba kojarzę z aplikacji VapeTool Pro... dobrze poznaję po zdjęciach? Publikowałam tam swego czasu, ale robiłam to z mojego prywatnego konta Google - a więc pod swoim nazwiskiem - a że jestem trochę tak zwanym Privacy Freakiem, to postanowiłam zaprzestać tej działalności... zbieram się jednak do powrotu na VapeTool z innym kontem, ale jeszcze się nie zebrałam. :-D Poza tym dzisiaj appka zalana postami jakichś małoletnich Trolli...to jest słabe, a Moderatorów tam nie ma.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » czw lut 20, 2020 1:20 pm

Haze pisze:
Halah pisze:... Poza tym na anglojęzycznych forach pisze się o nich, że "hits like a train" i to jest prawda.

Można to i tak nazwać. :-D Nie tylko na anglojęzycznych to zauważono, na naszym również: https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=5604. :)


Rip Trippers również używa stwierdzenia "hits like a truck full of dildos". :mrgreen:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: edarek » czw lut 20, 2020 1:13 pm

Halah pisze:... Nigdy też nie miałam Tesli WYE, więc porównania nie mam. Jednak ja używam tylko trybu WV i zupełnie nie odczuwam tych braków Pumy, o których pisałeś....

Ja również nie odczuwałem braków w Vaporesso Target 75 VTC i Ehpro Cold Steel 100, dopóki nie kupiłem od kolegi z Salonu używanej Tesli WYE. Mimo, że nawet Cold Steel uważam za dobrego moda, to przepaść jest znaczna, a głównie w zarządzaniu energią, gdzie również używam wyłącznie trybu VW. Rozważam zakup kolejnej Tesli.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » czw lut 20, 2020 12:59 pm

Dzisiaj postanowiłam wyciagnąć z mojej waperskiej szafki Faraona i posadzić go na niebieskiej Pumie 200W. Atomizer ten wpadł mi w ręcę dzięki - moim zdaniem - przeznaczeniu. :lol: Weszłam do małego Vape Shopu w celu zapytania, czy mają jeszcze premixy Tea Time... nie mieli, za to z półki spojrzał na mnie Faraon i wiedziałam, że zamiast 20 złotych na premix, wydam 150 na atomizer. :evil_dance: Także taka jest geneza naszej znajomości. Od początku mojej zabawy z RTA chciałam mieć ten parownik, jednak był on już wtedy trudno dostępny nie tylko w Polsce. A tu taka niespodzianka! Ostatnia sztuka, więc zadecydowałam, że to Los się do mnie uśmiecha i kupiłam. Jestem z niego BARDZO zadowolna, jest po prostu świetny. Obecnie zalany samogonem Beza Truskawkowa i jest pysznie.

Obrazek

Pharaoh Mini + Puma 200W.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: venom_666 » czw lut 20, 2020 12:18 pm

Wszyscy mają ciumkacze, to mam i ja...

IMG_20200219_082719.jpg


IMG_20200219_082651.jpg


DDP One na JM22 - 18350
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » czw lut 20, 2020 11:56 am

@
Awatar użytkownika
Haze
Dzięki za podrzucenie tego wątku! Przeczytałam, co miałeś do powiedzenie na temat Pumy Baby i w zasadzie nie ma niczego, z czym mogłabym się nie zgodzić... nigdy nie mierzyłam żadnych parametrów jej pracy - nie mam do tego ani wiedzy, ani narzędzi. Nigdy też nie miałam Tesli WYE, więc porównania nie mam. Jednak ja używam tylko trybu WV i zupełnie nie odczuwam tych braków Pumy, o których pisałeś. Do TC jakoś nigdy nie miałam zaufania, nawet gdybym miała mody z naprawdę doprym chipsetem... po prostu nigdy mnie do tego rodzaju wapowania nie ciągnęło, może nie będę rozwijać tej myśli. Dla mnie Puma to fajny budżetowy modzik i jestem z niego bardzo zadowolona. Może jednak lepiej, że ktoś może też znaleźć Twoją dokładną recenzję i zadecydować o zakupie na podstawie innej niż moje NIEpolecam. :-D Okay, koniec OT.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Haze » czw lut 20, 2020 11:51 am

Halah pisze:... Poza tym na anglojęzycznych forach pisze się o nich, że "hits like a train" i to jest prawda.

Można to i tak nazwać. :-D Nie tylko na anglojęzycznych to zauważono, na naszym również: https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=5604. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » czw lut 20, 2020 11:25 am

macieksobie pisze: Dokup sobie PICO 21700 od chińskich braci do zestawu. Będziesz zadowolona.


Stary dobry Pico 25 był moim pierwszym modem ever, razem z Evikiem VTC. Miałam też standardowego Pico, który przez swój nieco mniejszy rozmiar lepiej leżał w mojej miniaturowej dłoni. Jeśli w 2020 roku miałabym kupować coś od Eleafa, to byłby to chyba Invoke - ale moim zdaniem są na rynku lepsze mody. Kilka miesięcy temu nawet się do niego przymierzałam, ale postawiłam na te moje Pumy... są zapewne gorzej wykonane niż mody od Eleafa, ale mają przyjazny dla ręki kształt i przyjemną w dotyku powłokę. Poza tym na anglojęzycznych forach pisze się o nich, że "hits like a train" i to jest prawda. :smile: Ja z czystym sumieniem mogę NIEpolecić obydwie wersje Pumy - ale to, co pasuje mi, nie musi już pasować Tobie. Na pewno są bardzo lekkie i to może być dla kogoś problem - w końcu to tanie mody z ABS - ale dla mnie to zaleta. Powłoka na moich ma się dobrze, ale widziałam strasznie zniszczone egzemplarze. Tylko, że ja o swoje dbam i ich nie "cioram" po kieszeniach i torebkach. :-D Anyway... dziękuję Ci bardzo za sugestię. :good: Dla każdego coś miłego.
Awatar użytkownika
macieksobie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 03, 2018 10:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 186 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: macieksobie » czw lut 20, 2020 10:55 am

Halah pisze:
EDIT: Zrobiłam słit focię moich dzisiejszych zestawów. :)
Obrazek


Dokup sobie PICO 21700 od chińskich braci do zestawu. Będziesz zadowolona.

    Zasilania : Tesla Punk 85w, Smok XPro bt 65w, Pico 75w (x2), Pico 21700, Ehpro Cold Steel , Drag X Plus
    Parowniki DL : Melo 3 mini x2 , Captain Sub Ohm Tank , Wasp Nano RTA, Intake RTA,
    Parowniki MTL : Siren V2, Ammit MTL, Intake MTL

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 3 gości