Pharaoh RTA vs Kylin RTA

Matrud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:31:34
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Pharaoh RTA vs Kylin RTA

Postautor: Matrud » 29 lis 2017, 11:47:27

A więc mamy już równe 9 dni od kiedy zakupiłem używany Pharaoh RTA. *konik*
Używam pojedynczej grzałki 'framed staple staggered clapton' KA1/N80 / 5 wraps z geek vape'a. Jako nośnik native wicks.

Zaznaczam, że to nie jest fachowa recenzja i zwracam uwagę tylko na moje subiektywne odczucia :smile:
Smak zdecydowanie wygrywa ze wszystkim z czym miałem do tej pory do czynienia. Oddanie smaku w 'Faraonie' jest dla mnie w 100% zgodne z oczekiwaniami, a nawet więcej *yes*

Chmura *czajniczek* : Na stanie mam też RDA Troll v2, w którym próbowałem juz wielu kombinacji i osiągałem na prawde zadowalające obłoki Tutaj na jednej grzałce wykręcam podobne obroty a dodatkowo smak jest bez porównania lepszy

Airflow'y to kolejny mocny punkt - nie będę się rozpisywał bo o nich można sporo poczytać choćby na stronie producenta - mają rację :arrow: i na prawdę robi robotę

Z mniej przyjemnych rzeczy, które przychodzą mi na myśl, mam tylko jeden: pocenie się z dolnych airflow'ów - najczęściej przez jego nie domknięcie lub wlotu liquidu - da się z tym uporać i wcale nie musi cieknąć. Także przeciwstawiam się wszystkim hejtom na niego pod tym względem.

Za problem można uznać też to, że jest żarłaczem liquidu :mrgreen: ale mi to nie przeszkadza :smile:

Podsumowując jestem MEGA zadowolony z zakupu i polecam wszystkim, którzy się wahają
Matrud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:31:34
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Pharaoh RTA vs Kylin RTA

Postautor: Matrud » 20 lis 2017, 17:30:38

A więc sprzęcik już na swoim miejscu, czyli u mnie :D

Obrazek

dam znać za jakiś czas jak się sprawuje ;)
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Pharaoh RTA vs Kylin RTA

Postautor: sikor » 13 lis 2017, 13:50:44

Mój Kylin v2 po 2-3 dniach zaczyna się pocić z airholi i najlepszym sposobem na zatrzymanie tego jest wymiana waty :)
Ma mniejsze otwory dopływu liquidu i może ciut gorzej się odpowietrza w porównaniu z wielkimi otworami w Ammicie dual V2. Ammit dual v2 tak samo 2-3 dni i pocenie się przez airhole :)
Zakręcanie górnego capa po napełnianiu w Kylinie wyciska trochę liquidu do wycierania, w Ammicie dual v2 sporo więcej liquidu do wytarcia ale za to łagodniej i płynniej się przykręca... jakiś "lepszy" gwint :)
A Pharaoha nie mam chociaż miałem go "na oku" :P
Matrud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2017, 12:31:34
Punkty reputacji: 50
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Pharaoh RTA vs Kylin RTA

Postautor: Matrud » 13 lis 2017, 13:30:15

To mój pierwszy post dlatego witam wszystkich :bender:

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem atomizera. Czytałem na ich temat, oglądałem filmiki i nawet je widziałem. Jednak przed ostatnim dokonaniem jakim będzie płatność i wycieczka 'za granicę' :D chciałbym otworzyć dyskusję na temat tego co jest lepsze :?: W grę wchodzi jeszcze ammit v2 . Wiem, że ile osób tyle opinii oraz zdaję sobie sprawę, że różnice są znikome (miedzy Kylinem i ammitem) dlatego w temacie umieściłem Pharaoha. Smak, dwie grzałki, duża chłodna chmura *czajniczek*
Zależy mi na opinii użytkowników Kylina i Pharaoha czy coś cieknie, czy są problemy po pewnym czasie użytkowania

Dzięki wielkie za wszelkie odpowiedzi i pomoc

Obecnie używam: Smok T-priv / Wotofo Troll V2 RDA

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości