Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18 sty 2018, 23:57:36
Punkty reputacji: 284
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: roll_nick » 03 kwie 2018, 16:00:14

No i wlasnie o takie odpowiedzi mi chodziło :-) . Tak jak pisalem wcześniej zmiana sprzetu nie wchodzi w grę, będę próbował z tym drutem co kolega adamsud ma u siebie i ludzie polecają. Mam nadzieje ze coś zdzialam. Tak czy inaczej dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi, napisze jakie sa rezultaty.


Nieśmiało pozwolę sobie przypomnieć że miałeś napisać o rezultatach :)

Pytam, bo sam żem ciekaw, jako że w Zeusie dojść smaku ostatnio nie mogę. Kombinuję, odwijam owijki z tego co mam (zielonym niegdyś będąc nakupiłem niepotrzebnie żelastw, a że centuś ze mnie, to kombinować z tym przewiduję jakoś do 2027 roku), nabyłem nawet drut tu w innym wątku polecany o wdzięcznej nazwie "Vandy vape Superfine MTL Fused Clapton SS316L 30ga*2+38ga" i też nie to (pomijając już fakt że nie potrafię zmusić tego do jakiejś sensownej współpracy w TC), jedynie co to własne, nieudolnych prób plecionki jako tako smak oddają...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2017, 13:58:45
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna

Re: Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: Przemulek1910 » 11 gru 2017, 23:39:46

adamsud pisze:Aktualnie w Zeusie "siedzi" drut, który w temacie: viewtopic.php?f=84&t=2775&hilit=drut+kt%C3%B3ry szczegółowo opisał kolega @
Awatar użytkownika
miblah
.
Możesz go kupić w e-dym https://e-dym.pl/pl/druty-oporowe/3234- ... 338ga.html
Moja grzałka zrobiona jest z siedmiu zwojów o średnicy wewnętrznej bodajże 3mm. Drut całkiem przyzwoicie oddaje smak.
Zdjęcia nie chce mi się robić, gdyż pisząc te słowa właśnie sobie z Zeusa korzystam. Może przy okazji zaspokoję Twoją ciekawość. Jednak nie wiem co tu oglądać. Grzałka jak grzałka. Układ podobny do Twojego setupu.
Ostatni zamówiłem sobie druty testowane przez kolegę @
Awatar użytkownika
Tommy Black
w temacie: https://e-dym.pl/pl/druty-oporowe/3234- ... 338ga.html, tj. Hive i Tiger. Jeszcze jednak z nich nie korzystałem więc z opinią się wstrzymam.
No i wlasnie o takie odpowiedzi mi chodziło :-) . Tak jak pisalem wcześniej zmiana sprzetu nie wchodzi w grę, będę próbował z tym drutem co kolega adamsud ma u siebie i ludzie polecają. Mam nadzieje ze coś zdzialam. Tak czy inaczej dzięki za poświęcony czas i odpowiedzi, napisze jakie sa rezultaty.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: adamsud » 11 gru 2017, 21:15:17

Aktualnie w Zeusie "siedzi" drut, który w temacie: viewtopic.php?f=84&t=2775&hilit=drut+kt%C3%B3ry szczegółowo opisał kolega @
Awatar użytkownika
miblah
.
Możesz go kupić w e-dym https://e-dym.pl/pl/druty-oporowe/3234- ... 338ga.html
Moja grzałka zrobiona jest z siedmiu zwojów o średnicy wewnętrznej bodajże 3mm. Drut całkiem przyzwoicie oddaje smak.
Zdjęcia nie chce mi się robić, gdyż pisząc te słowa właśnie sobie z Zeusa korzystam. Może przy okazji zaspokoję Twoją ciekawość. Jednak nie wiem co tu oglądać. Grzałka jak grzałka. Układ podobny do Twojego setupu.
Ostatni zamówiłem sobie druty testowane przez kolegę @
Awatar użytkownika
Tommy Black
w temacie: https://e-dym.pl/pl/druty-oporowe/3234- ... 338ga.html, tj. Hive i Tiger. Jeszcze jednak z nich nie korzystałem więc z opinią się wstrzymam.
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2017, 13:58:45
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna

Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: Przemulek1910 » 11 gru 2017, 16:19:47

No wlasnie zeby to w miare ładnie chmurzyło to muszę zapodac 40-50W i i tak czekam 1sek aż się rozgrzeje i ściągnę bucha. Możesz wrzucić jakies zdjecie swojej grzałki i szczegółowo opisać jaki drut, liczbe kółek, srednica itp bedzie mi troche łatwiej to ogarnąć. Jest tych drutów i grzalek tyle ze żeby to ogarniać to troche czasu musi upłynąć. Tak czy inaczej dzieki za info.
Awatar użytkownika
Alex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 31 paź 2017, 07:43:21
Punkty reputacji: 143
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: Alex » 11 gru 2017, 16:00:30

@
Awatar użytkownika
adamsud
napisał właściwie wszystko. Jak dla mnie masz 3 opcje
-jak Ci taki setup pasuje zostajesz przy nim i kupujesz odpowiednią liczbę batek.
- zmieniasz setup na spokojniejszy, forumowi spece pomogą coś dobrać,
- kupujesz moda na 2 batki, odpowiednią liczbę batek by mieć zapas i przestajesz się stresować ile to prądu woła.
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: adamsud » 11 gru 2017, 15:21:57

Na jakiej mocy wapujesz kolego @
Awatar użytkownika
Przemulek1910
?
Jak na Zeusa to zainstalowałeś dosyć masywną grzałkę. Osobiście na Zeusie chmurzę na grzałkach w okolicach 0,6 om i 28W (a i tak bywa, że transport nie nadąża). Twoja grzałeczka wymaga większej mocy a więc pobór energii będzie znaczny. Stąd szybkie zużycie baterii. Tym bardziej, że wismec80 to mod na jedną batkę. Optymalnym wyjściem będzie zamiana moda na jakiś dwu- , trzy bateryjny. Inne rozwiązanie to użycie lżejszej grzałki. Wtedy powinieneś mieć mniejsze zużycie liquidu i baterii. Ale coś za coś. Chmura będzie mniejsza i możesz stracić na smaku (z tym, że to już subiektywne odczucia).
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 09 gru 2017, 13:58:45
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna

Połączenie sinousa P80 i Zeusa od geekvape

Postautor: Przemulek1910 » 11 gru 2017, 13:11:08

Mam taki zestawik zeus od geekvape oraz sinousa P80 od wismeca. Wczesniej pod tym boxem korzystałem z baby beast na grzałkach q2 baby 0.4 oma.

Chciałem jednak czegoś więcej, kupilem Zeusa i znajomy skręcił mi grzalke która ma opór 0,32 jest na zdjeciu.

Ogolnie wszystko super, smak ekstra buchy bardzo duze ale... liquid jak i bateria znikaja w oczach. Chciałbym temu jakos zaradzić. Nie wchodzi w gre wymiana sprzetu na inny.

Tzn chodzi glownie o to aby smak byl wyrazisty a chmura wcale nie musi być ogromna no i ta bateria... przeszukuje forum czytam, czytam i nie wiem. Generalnie to baby beast wytrzymał spokojnie 180-200 zaciagniec a teraz do 100to max.

Chcialbym zapytać o grzalke jaką mam zastosować aby spelnila moje oczekiwania. Nie chce wydawać za duzo kasy na testy bo jeszcze dobrze nie umiem (nie mówiąc wcale) kręcić a moja fizyka jest na poziomie -1 :-P

Z kasą to jest tak że mogę kupić co tylko zaproponujecie i moze to byc najwyższa półka (nawet bylo by to wskazane) ale nie mam cierpliwości na testy, może pozniej jak juz będę w pełni ogarniał wszystkie fizyki i manualne sprawy.

Chciałbym tez zaznaczyć że nie jestem z tych co chcą niewiadomo jak dlugo się zaciągać tylko raczej szybkie krótkie smaczne duszki. ObrazekObrazek

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dzbiq i 27 gości