Subiektywny przegląd baz i aromatów

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Tommy Black » czw lip 02, 2015 5:39 pm

MA pisze:
robertanisz pisze:Kiedy zatem baza będzie w sprzedaży? :)

W przyszłym tygodniu ;)
*wino*


A będzie jakaś lista...czy jakiś preorder?
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Alchemik » śr lip 01, 2015 9:39 pm

robertanisz pisze:Kiedy zatem baza będzie w sprzedaży? :)

W przyszłym tygodniu ;)
*wino*
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: robert » śr lip 01, 2015 5:52 pm

Kiedy zatem baza będzie w sprzedaży? :)
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Alchemik » śr lip 01, 2015 7:06 am

robertanisz pisze:Chętnie kupię większą butlę bazy,aby się tylko pojawiła w sprzedaży.
Dziękuję z możliwość spróbowania,zrobiliście kawal dobrej roboty.

Cieszę się, iż owoc naszej ciężkiej pracy trafił w Twoje gusta. Fundamentem naszej działalności od zawsze była, jest i będzie satysfakcja (tylko proszę bez podtekstów :oops: ) naszego Klienta, i wszystkie produkty są dopieszczane w każdym szczególe. Smak... Aromat... Konsystencja aerozolu... To są najważniejsze kryteria oceny każdego liquidu/bazy i tutaj nie ma absolutnie miejsca na żadne kompromisy/oszczędności. A że stosowane przez nas komponenty są drogie i ekonomicznie nie zawsze się to opłaca? No cóż... Tak to bywa, kiedy pracuje się dla przyjemności :D
*wino*
Za kilka dni kończymy błogi okres (teoretycznego) leniuchowania i powrócimy do naszych laboratoriów.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: robert » wt cze 30, 2015 7:06 pm

Dzięki uprzejmości pana Artura mam i ja przyjemność spróbować bazy.Przyjemność to pasujące słowo do tego zdania.Niestety nie potrafię opisać wrażeń jak niektórzy z Was.Próbowałem jej na trzech parownikach ,w każdym nowa grzałka,aby nie zgubić czegoś po drodze.Kajtek,nautilius mini i aerotank mega,zasilanie dual kis.Baza 6 mg,czyli moja ulubiona moc.Płyn w kolorze lekko słomkowym,jak dla mnie bezzapachowy.Najtrudniej opisać smak.Moim zdanie baza lekko tytoniowa,wytrawna,nie gęsta i nie rzadka.Wszystko w dobrych proporcjach.Chętnie kupię większą butlę bazy ,aby się tylko pojawiła w sprzedaży.
Dziękuję z możliwość spróbowania,zrobiliście kawal dobrej roboty.
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Luk Goth » wt cze 30, 2015 6:28 pm

Uprzejmie donoszę, że dotarła dziś do mnie próbeczka bazy, nie mogłem oprzeć się ciekawości i odpieczętowałem, zbliżyłem nozdrza do zakraplacza i uchylony został przede mną rąbek tajemnicy... ;) Ale oparłem się pokusie i postanowiłem jednak dać mieszaninie jeszcze kilka dni na dojrzenie - panie Arturze, dziękuję za tę ostatnią kropelkę nikotyny ówcześnie na stanie. Oczywiście nie omieszkam podzielić się wrażeniami ze współwapującymi :)

Pozdr.
Łukasz
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Alchemik » ndz cze 21, 2015 9:49 am

jacjac pisze:Każdy z nas szuka swojego waperskiego Graala, smaku, który zastąpi wszystkie dotychczas używane i wydaje mi się, że ta ziemia obiecana chmurzących, dzięki staraniom takich fascynatów jak p. Tórz jest coraz bliżej.

Oj... Dziękuję za miłe słowa :oops: Jam jest tylko szarym żuczkiem, który opierając się na posiadanej wiedzy oraz zapleczu laboratoryjnym stara się robić dobre produkty :oops:
Jedyne co może nas wyróżniać, to fakt, iż w swoim działaniu (wbrew logice biznesowej) nie kierujemy się rachunkiem ekonomicznym. Nie szukamy oszczędności... Nie generujemy zysków kosztem jakości... Zero kompromisów... Zwłaszcza, że naszymi głównymi Klientami są nasi Przyjaciele, a ich zdrowie i satysfakcja podczas chmurzenia są dla nas najważniejsze...

I dlatego też jesteśmy firmą niszową. Co bardzo nas cieszy :jupi:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Luk Goth » sob cze 20, 2015 4:23 pm

Jacjac, mogę tylko podpisać się pod Twoimi spostrzeżeniami - z tą jedną różnicą, że moje odczucia przy wapowaniu liquidów od MA od początku takie były - Tommy po prostu adekwatnie namalował je słowem :). I podobnie uważam, że liquidy powinny być robione przez takich pasjonatów, jak pan Artur - bo tylko rzeczy tworzone z pasją, ale taką przewyżsżającą chęć zysku, mają ducha i wychodzą znakomicie. Inne mogą być po prostu dobre - ale dla mnie to za mało. Dlatego już od prawie 4 miesięcy zaopatruję się tylko w piwniczce MA - po długiej nieufności zaufałem, nie zawiodłem się i z wdzięczności za uczynienie mojego wapowania wyższą pieśną smaku i aerozolu, rezygnować nie zamierzam ;).

No i panie Arturze - mam nadzieję, że mój pw dotarł, bo dziwnie tu działają - czekam na bazę, na te... Sécrétions Magnifiques :)


Pozdro
Łukasz
jacjac
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: jacjac » sob cze 20, 2015 12:53 am

Tommy, lekkość Twego pióra jest powalająca. Tworzysz tak sugestywne opisy, że nikogo nie powinny dziwić pojawiające się, w czasie czytania, zniewalające aromaty...odległe wspomnienia dziadkowej fajki. Szczerze mówiąc musiałem przeczytać recenzje powtórnie, bo gdzieś umknęło mi co z tą bazą :oops: .
Mając, już wcześniej, do czynienia z wyrobami Pana Artura, mogłem się spodziewać wysokiej oceny, ale tekst, który popełniłeś, spowodował szybką wymianę setupu w parownikach i ponowny test liquidów MA. Ileż ciekawych, nowych odczuć, kiedy jest się pod wpływem Twoich tekstów. W pierwszej chwili zastanawiałem się, czy aby to, co znalazło się w Twoim parowniku, jest na pewno legalne? Lecz kiedy zmrużyć oczy i skupić się na smaku te płyny smakują teraz zupełnie inaczej, są lepsze, ich smak jest głębszy.
Tommy, Tyś to sprawił Swoim tekstem. Pisz, opisuj, recenzuj. Daj tutejszym salonowcom radość czytania. A o dobre smaki, myślę, że zadba Pan Artur i jego ekipa z MA.
Każdy z nas szuka swojego waperskiego Graala, smaku, który zastąpi wszystkie dotychczas używane i wydaje mi się, że ta ziemia obiecana chmurzących, dzięki staraniom takich fascynatów jak p. Tórz jest coraz bliżej.
Pozostało tylko zakrzyknąć (albo lepiej nie, przecież to Salon) : Panowie, róbcie swoje, ku uciesze nas wszystkich. *wino*
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: pn cze 08, 2015 6:53 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 347 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Stary Chemik » pt cze 19, 2015 12:29 pm

Czy ktoś tutaj wymówił magiczne słowo "Amphora"? Bo jakiś zapach się rozszedł...
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości