Subiektywny przegląd baz i aromatów

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Tommy Black » 17 cze 2015, 20:20:08

MA pisze:
Tommy Black pisze:Cholera...tylu z Was czeka na moją opinię w sprawie tych baz od MA...

No za wiele tych baz do testowania to Ty nie masz, gdyż w zestawie który otrzymałeś jest jedna baza i dwa liquidy tytoniowe ("Amphore" oraz "Machorka") o zawartości nikotyny 18 mg/ml :mrgreen:

PS
Produkty są świeże i sądzę, iż jeszcze kilka dni leżakowania dobrze im zrobi :roll:


Obrazek

Wierzę że są świeże i że leżakowanie dobrze im zrobi,ale nie mnie... :P

Dobrze że zrobiłeś ten wpis.3 minuty przed moją PW do Ciebie, bowiem nie mogąc już dlużej czekać,zalalem Subtanka do pełna Amphorą.No i pomyślalem, cholera, skoro to baza to jak smakuje ich liquid w takim razie? No i rozwiałeś moje zaskoczenie...to jednak liquid,nie baza. Może i dobrze że poszedł na pierwszy ogień, bo to pierwszy chmurzony przeze mnie liquid od...no od bardzo dawna.A recenzowanie liquidów? Prehistoria... OK, dość nudzenia.Amphora posiada wszystko to co zapowiada nazwa. Albo to co gdzieś zapamiętane z dawnych lat...
Palilem kiedyś bowiem fajkę,prawdziwą wrzoścową fajkę, miałem też z pianki morskiej.I używalem wlaśnie Amphory,czerwonej,zielonej,niebieskiej.Mieszałem z Clanem.I taki też smak ma moja ,płynna Amphora.18 mg daje dobrą,odczuwalną moc , chmura jest bardzo gęsta,długo wędruje w powietrzu,zapach uporczywie przywołuje wspomnienia fajkowych obrzędów i ...wędrówki w późniejszych czasach za facetami z fajką i amphorowym zapachem na ulicy...
Resime:Bardzo ciekawy,mocny, tytoniowy lekko słodkawy smak, z nutką jakiegoś zioła pozostającego w ustach przez chwilę po wypuszczeniu chmurki.Zioła bardzo intrygującego,jakby jakaś tajemnica ulatywała wraz z białymi ,tłustymi ,bardzo obfitymi chmurkami.Piękne te chmurki.Nie znam składu,ale sądzę że to coś ok 60/40 - VG/PG ? Nawet lekko słomkowa barwa liquidu wcale mi nie przeszkadzała ,a do tej pory "lałem" tylko to co absolutnie bezbarwne.Świetny liquid tytoniowy,ale nie uciążliwy dla otoczenia,zapach po dwóch godzinach chmurzenia ,bardzo przyjemny,lekko słodkawy,ale absolutnie nie męczący.To opinia osób "trzecich". ;) Kupię sobie większą butelkę tej Amphory.Czasem warto coś zmienić w życiu... :P

Testowane na YiHi M Class moc 12,5 W ,Subtank 1,5 oma,grzałka mc ,kanthal A1 0,36


PS
Wiem że mialo być o bazie.Bazy to jednak co innego. Dziś zrobię sobie późny,bazowy wieczór. Nie tylko z bazą...
Opis będzie jednak jutro...( wiecie,cenzura) ;)
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Luk Goth » 17 cze 2015, 09:14:19

Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:59:48
Punkty reputacji: 1850
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 133 razy
Otrzymał podzięk.: 38 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Alchemik » 17 cze 2015, 00:27:19

Tommy Black pisze:Cholera...tylu z Was czeka na moją opinię w sprawie tych baz od MA...

No za wiele tych baz do testowania to Ty nie masz, gdyż w zestawie który otrzymałeś jest jedna baza i dwa liquidy tytoniowe ("Amphore" oraz "Machorka") o zawartości nikotyny 18 mg/ml :mrgreen:

PS
Produkty są świeże i sądzę, iż jeszcze kilka dni leżakowania dobrze im zrobi :roll:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Tommy Black » 16 cze 2015, 21:51:32

Cholera...tylu z Was czeka na moją opinię w sprawie tych baz od MA...jestem zakłopotany no i zaniepokojony...nie wiem czy podołam temu zadaniu...
Od razu powiem jednak że nie mieszam niczego,używam od roku wyłącznie czystych baz.Zresztą gdybym nawet mieszał,to na opinię musielibyście
trochę poczekać przecież...
Miałem to zrobić dziś,ale nieplanowane spotkanie służbowe,pokrzyżowało mi plany. Swoje wrażenia opisze jutro zatem...
Kupcie sobie popcorn! ;-)
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:47:00
Punkty reputacji: 694
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podzięk.: 191 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: robert » 16 cze 2015, 21:27:29

Mam do oddania około 40 ml bazy smakowej ,kupionej w goodwaper.Baza vaper base tobacco ,6mg.Kupiłem kiedyś ,wychmurzyłem trochę.Stoi w szafce,ja się już na nią nie skuszę.Wylać szkoda,może komuś posmakuje lub jest ktoś kto chce spróbować.Chętnie odstąpię,oczywiście za darmo.
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Luk Goth » 16 cze 2015, 12:33:01

amsaw pisze:Dołączam się do prośby Matiego, Tommy napisz coś więcej o bazie z MalArt, gdy ją przetestujesz.

O, mają też bazy? Hmmm... niby nigdy sam nie mieszałem, ale w takiej sytuacji... :roll: W takim razie również z niecierpliwością czekam na opinię :)


Pozdro
Łukasz
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Riccardo » 16 cze 2015, 11:38:43

amsaw pisze:To kup teraz :)

Teraz to mam, nawet zapas :mrgreen:
Awatar użytkownika
psidzyndzel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 16 cze 2015, 10:43:03
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: nie ma mnie :|
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: psidzyndzel » 16 cze 2015, 11:35:27

W ego2 jest ;)
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:30:12
Punkty reputacji: 230
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 391 razy
Otrzymał podzięk.: 288 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: amsaw » 16 cze 2015, 11:22:51

To kup teraz :)
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Subiektywny przegląd baz i aromatów

Postautor: Riccardo » 16 cze 2015, 11:19:39

No to muszę mieć szczęście, bo zawsze trafiam :)

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Error518 i 106 gości