Bezpieczeństwo na Kontroli Temperatury

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: Tommy Black » 28 maja 2018, 20:07:42

Wiesz co...po prostu nie pal...tego się nie pali...wapuje albo chmurzy...
Zrób sobie 2,3 dni przerwy, poczytaj posty w Salonie a z bólem gardła idź do laryngologa. Masz taki sprzęt i pojęcia nie masz o chmurzeniu? Kto Ci go kupił? Wedlug jakich kryteriów zostal wybrany?
Lukson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2018, 19:24:02
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wałbrzych
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: Lukson » 28 maja 2018, 20:05:04

Już tak własnie stwierdziłem no jestem w tych tematach zielony wcześniej nie ruszałem tc ,tak o chciałem sobie spróbować , wczesniej byłem przyzwyczajony do 70/75 Watów na takiej grzałce ,albo ból gardła mi przeszkada w e paleniu , mam drugiego moda ale to już z dripperem ,i też nie moge z niego palic w trybie mocy bo zaraz po maszku mam uczucie jak by mi zaraz gardło oderwało.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: Tommy Black » 28 maja 2018, 19:58:37

To na fabrycznej grzałce 0,15 oma ustaw sobie najpierw 45W pochmurz chwilę, podnieś moc do 50 i znów chwilę i tak aż do 65 W. I powinno być OK. Jesli będzie mała chmura i mało smaku dołóż 5 W do 70W. I nie ruszaj TC, bo ta grzalka do TC się kompletnie nie nadaje! :evil:
Lukson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2018, 19:24:02
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wałbrzych
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: Lukson » 28 maja 2018, 19:55:02

Tommy Black pisze:
Lukson pisze:...na drugi dzień strasznie rozbolało mnie gardło i mam wrażenie że to od palenia na trybie TC


Nie, to nie od palenia w trybie TC. Od palenia w trybie TC dostaje się dość uciążliwych, kompulsywnych bólów garba barkowego bocznego. To od czarnej waty.
Zacznij od początku i zostaw na razie tryb TC. Napisz jaką masz grzałkę, jaka rezystancja, jaki płyn i poczytaj trochę forum...


Okej Grzałka Fabryczna do Smoka tfv8 baby rezystancja 0,15 o ośmiokrotnym rdzeniu
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: Tommy Black » 28 maja 2018, 19:51:25

Lukson pisze:...na drugi dzień strasznie rozbolało mnie gardło i mam wrażenie że to od palenia na trybie TC


Nie, to nie od palenia w trybie TC. Od palenia w trybie TC dostaje się dość uciążliwych, kompulsywnych bólów garba barkowego bocznego. To od czarnej waty.
Zacznij od początku i zostaw na razie tryb TC. Napisz jaką masz grzałkę, jaka rezystancja, jaki płyn i poczytaj trochę forum...
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: 03 mar 2016, 12:41:34
Punkty reputacji: 6453
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 181 razy
Otrzymał podzięk.: 503 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Bezpieczeństwo podczas palenia na Kontroli Temperatury

Postautor: slaviop » 28 maja 2018, 19:48:48

To nie wina tc... Na forum jest wszystko opisane. Znajdziesz na pewno. Wypadało by się przywitać w odpowiednim dziale.
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Lukson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2018, 19:24:02
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Wałbrzych
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Bezpieczeństwo na Kontroli Temperatury

Postautor: Lukson » 28 maja 2018, 19:40:40

Witam , Jestem Nowy na tym forum , zacznę wstęp , kilka lat temu Paliłem E papierosy ale wróciłem do Analogów ,teraz od 3 miesięcy stanowczo jestem przeciwny Analogom , kupiłem pierwszego boxa G150 kit jako pierwszego moda do palenia i mam pytanie zacząłem się nim bawić na Kontroli temperatury na fabrycznej grzałce, dokładnie przedwczoraj użyłem Kontroli Temperatury na fabrycznej grzałce bodajże ustawiłem na 100 stopni kilkanaście minut wapowałem na tym i przestawiłem na waty na drugi dzień strasznie rozbolało mnie gardło i mam wrażenie że to od palenia na trybie TC ,do tego dodam dziś zauważyłem ze wata w tej grzałce jest cała czarna jak by węgiel , Przepraszam za chaotyczny post ale jestem w panice że mi to nie przejdzie

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: P1etia i 112 gości