Ucisk z tyłu głowy i uczucie zatkanego ucha

Mati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 12 gru 2017, 07:57:15
Punkty reputacji: 185
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ucisk z tyłu głowy i uczucie zatkanego ucha

Postautor: Mati » 15 wrz 2018, 01:55:16

Widziałem sporo takich tematów na necie to napisałem że jest to pewnik moim zdaniem . Jest to ponoć nawet dziedziczne... po "kuracji" problem ustąpił. Ale może sie przyda dla potomnych bo coraz więcej nawet młodych osób się z tym boryka (:
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: 01 lip 2018, 17:30:36
Punkty reputacji: 22
Lokalizacja: Beskidy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ucisk z tyłu głowy i uczucie zatkanego ucha

Postautor: Bimaczow » 14 wrz 2018, 11:44:42

Dobrze ze doszedles co ci jest... Nadcisnienie to cichy zabójca i czesto ludzie dowiaruja siebie ze cos jest nie tak po pierwszym wylewie :!: Cisnieniomierza nie kupuj elektrycznego bo to dziadostwo jest, kup ten z pompką i manometrem bo są najlepsze ! Swoja drogą mi podobne objawy daje przepuklina odfinka szyjnego plus dyskopatia :-) pulsowanie potylicy, zatkane uszy, problemy z blednikiem itp . Zdrowiej !
raptofil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2015, 11:43:26
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ucisk z tyłu głowy i uczucie zatkanego ucha

Postautor: raptofil » 14 wrz 2018, 09:21:34

Choroba już cywilizacyjna na którą dużo rzeczy się składa. Nie kupuj tylko ciśnieniomierza na nadgarstek bo gówno warty. Kup na ramie dobrej klasy, dbaj o wymianę baterii bo na rozładowanych ciśnieniomierze elektroniczne potrafią przekłamywać i jeśli masz wykrytą chorobę typu migotanie przedsionków czy napadowe migotanie przedsionków to również może przekłamywać z pomiarem ciśnienia. A najlepszy to stetoskop i manualny ciśnieniomierz ;)
Mati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 12 gru 2017, 07:57:15
Punkty reputacji: 185
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Ucisk z tyłu głowy i uczucie zatkanego ucha

Postautor: Mati » 14 wrz 2018, 01:21:35

Miałem ten problem ostatnio. Kombinowałem na różne sposoby i mam diagnozę. Wysokie ciśnienie. Tylko tyle i aż tyle. Niestety, wieku nie oszukasz :( Także , jak ktoś w necie wyszuka ten temat to polecam się "obadać" w tym kierunku.

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Haze i 35 gości