Vape Expo Poland, 4-5 marca 2017

Awatar użytkownika
Vaneheim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:29:34
Punkty reputacji: 58
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Vaneheim » 04 lut 2016, 21:15:24

matatiti pisze:
Stary Chemik pisze:Jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać.


Nie obiecuję, ale postaram się być na tych targach i zdać relację. Tylko nie rozumiem dlaczego udział w nich jest płatny i to chyba przez internet.

Sam się zastanawiam nad odwiedzeniem tej imprezy ale raczej będzie to drugi dzień czyli sobota, więc jeśli Mati uda Ci się tam być w piątek bardzo proszę o krótką recenzję czy warto. Mam do Nadarzyna jakieś 260 km, stąd ta prośba.
Co do płatności przez internet za tzw. wejściówkę też tego za bardzo nie rozumiem.
Czy będzie możliwość wykupienia wejściówki na miejscu, taka informacja też by się tutaj przydała.
Z drugiej strony wygląda na to, że goście salonu rozchmurzonych będą mogli wejść na hasło: vapeexpopoland_salonrozchmurzonych
Ale czy na pewno?
VapeExpoPoland pisze:Wszyscy uczestnicy forum będą otrzymywali darmowe wejscie na wystawę.

Ten kod promocyjny daje możliwość darmowego wejścia: vapeexpopoland_salonrozchmurzonych.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 145 razy
Otrzymał podzięk.: 142 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: matatiti » 04 lut 2016, 20:14:14

Stary Chemik pisze:Jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać.


Nie obiecuję, ale postaram się być na tych targach i zdać relację. Tylko nie rozumiem dlaczego udział w nich jest płatny i to chyba przez internet.
:budda:
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 08 cze 2015, 20:53:39
Punkty reputacji: 99
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Stary Chemik » 04 lut 2016, 17:59:59

Dla mnie jednak nieco dziwne jest to, że firma organizująca wielką imprezę w kraju X na miesiąc przed startem próbuje się dowiedzieć, jakie to firmy z branży trzeba by zaprosić do udziału. Na prośbę o podanie, jakie to duże polskie firmy wezmą udział dowiadujemy się o trzech. Jedną znamy (Chemnovatic), druga (OFIR Group) trochę jest znana, z tego co widzę. Trzecia - Hit cody? Może chodzi jednak o Hit Kody - ale oni są od kodów kreskowych, więc nie jest to tak naprawdę firma z branży. No cóż...

Przy okazji - dziś zadzwoniła do mnie jakaś pani o bardzo młodym głosie. Nawet się nie przedstawiła, co dla mnie jest kompletnie nieprofesjonalne. Powiedziała tylko, że dzwoni "w imieniu Vape Expo" i spytała czy chciałbym wziąć udział jako prelegent. Ciut późno - w tym czasie mam już inne zobowiązania. Dla mnie to mało profesjonalne, aby proponować udział w konferencji na 30 dni przed terminem - takie sprawy ustala się kilka miesięcy wcześniej.

Jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać.
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Chemnovatic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2015, 20:02:10
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 72 razy
Otrzymał podzięk.: 88 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Chemnovatic » 04 lut 2016, 00:38:23

My również będziemy :)

Zapraszamy na stoisko E2 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vaneheim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:29:34
Punkty reputacji: 58
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Vaneheim » 03 lut 2016, 19:12:48

VapeExpoPoland pisze:Będziemy wdzięczni wam, jeżeli będziecie pisali firmy, które chcecie zobaczyć na targach.

Chcemy nadal robić wszystko, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.


Uważam, że Polskiej firmy produkującej liquidy Pura Juice nie powinno zabraknąć w tym przedsięwzięciu.
http://www.purajuice.pl/
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Tommy Black » 03 lut 2016, 11:33:36

Już nieco lepiej... :)

Czy możecie podać jednak jakieś personalia i namiary na kogoś,kto w Polsce zajmuje się tą imprezą,odpowiada za nią i może udzielić konkretnych informacji?
Awatar użytkownika
VapeExpoPoland
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 sty 2016, 16:32:23
Punkty reputacji: 21
Lokalizacja: Warsaw
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: VapeExpoPoland » 03 lut 2016, 11:21:47

Szanowni Państwo,
Głównym celem targów jest zaprezentowanie Polskiego rynku jako pełnego perspektyw i szybko rozwijającego się w branży e-palenia.
Lista uczestników i sponsorów będzie dostępna w tym tygodniu dla wszystkich.
Państwo jednak mogą znaleźć ją pod linkiem: http://vapeexpo-poland.com/plan-wystawc ... land-2015/
Hasło: %(s8t46155V()DEW

Na wystawie będą następujący polskie firmy:
Ofir group
Chemnovatic
Hit-cody.pl
inni
Program konferencji oraz prelegentów możecie znaleźć na naszej stronie internetowej http://vapeexpo-poland.com/konferencja/

Szanowni eksperci w branży e-palenia, zapraszamy was do wzięcia udziału w konferencji jako prelegenci.
Wszyscy uczesticy forum będą otrzymywali darmowe wejscie na wystawę.

Ten kod promocyjny daje możliwość darmowego wejścia: vapeexpopoland_salonrozchmurzonych

Będziemy wdzięczni wam, jeżeli będziecie pisali firmy, które chcecie zobaczyć na targach.

Chcemy nadal robić wszystko, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Tommy Black » 01 lut 2016, 18:50:06

Karol Kowalczyk pisze:
amsaw pisze:Mając firmę w branży ep bałbym się zaryzykować utratę dobrego imienia uczestnicząc w takiej hucpie.


Muszę uczestniczyć gdziekolwiek, żeby imię w ogóle się gdzieś pojawiało a łatwo teraz nie jest nie jest...


Więc tym bardziej trzeba uważać na to gdzie i z kim się występuje.Nie dość ze nie jest łatwo,to można jednak, i tu jest łatwiej zepsuć sobie opinię już na starcie i to w dodatku za swoje własne pieniądze. ;) :)
Karol Kowalczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2016, 18:12:05
Punkty reputacji: 10
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Karol Kowalczyk » 01 lut 2016, 18:41:59

amsaw pisze:Mając firmę w branży ep bałbym się zaryzykować utratę dobrego imienia uczestnicząc w takiej hucpie.


Muszę uczestniczyć gdziekolwiek, żeby imię w ogóle się gdzieś pojawiało a łatwo teraz nie jest nie jest...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Expo Poland, 4-5 marca 2016

Postautor: Tommy Black » 01 lut 2016, 18:39:37

Karol Kowalczyk pisze:Mam cały czas otwartą kartę konta bankowego mojej firmy ale waham się czy wpłacić te 250 zł za bilety i udział w konferencji...Dzwoniłem na nr kontaktowy obsługi eventu i Pani, chyba Ukrainka za bardzo nie wiedziała po co tam jest.


Raczej żadna Ukrainka,czy też Białorusinka albo nawet kosmitka nie może decydować o Twoich firmowych pieniądzach,a przynajmniej nie powinna.
Mam nadzieję że organizatorzy w końcu potraktują poważnie swoich przyszłych wystawców,czyli kogoś na kim powinno im zależeć.
Na nas im nie zależy,co widać aż za bardzo.Ale na nas nie musi im zależęć,a my się nie obrażamy o to przecież.Jest tyle ciekawych imprez na świecie i też dotyczą waperów.Już o nich pisaliśmy,będziemy pisać nadal. O Vape Expo Poland też będziemy,niezależnie czy organizatorzy tego chcą czy nie.Tyle że już w innym temacie i innym dziale.

Prosimy jednak o rzetelne informacje na temat Expo i prosimy o informacje w języku który nie jest kompilacją google translatora i maszynki do mielenia czegokolwiek. Tu są ludzie znający też i obce języki,no moze nie tego stopnia obce jak Wasze dotychczasowe teksty... ;) :)

Added in 4 minutes 8 seconds:
Karol Kowalczyk pisze:Poza tym czemu firma zajmująca się biletami ma konto w banku brytyjskim, siedzibę w Gruzji a adres korespondencyjny na Ukrainie?


To akurat aż takie dziwne nie jest,ale w tej sytuacji,skoro impreza odbywa się w Polsce,powinien być podany namiar na organizatora który odpowiada za imprezę w Polsce i potrafi na bieżąco udzielić stosownych informacji,biorąc za nie odpowiedzialność.

PS
Jesli do końca tygodnia organizatorzy nie wyjaśnią tu watpliwości,będę wnioskował o zamknięcie twego tematu.

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koles i 27 gości