Vape Toolbox - aplikacja dla początkujących (i nie tylko?)

Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Vape Toolbox - aplikacja dla początkujących (i nie tylko?)

Postautor: lesstro » pt paź 22, 2021 8:06 am

A ja polecam VAPE TOOL (fioletowa ikonka z białą grzałką). Nie dość, że po polsku i ładna graficznie, to zawiera wiele przydatnych kalkulatorów, konwerterów i danych. Sporo tego, ale pomaga w edukacji chłonnych wiedzy nowicjuszy, jak i starym wyjadaczom.
@
Awatar użytkownika
Mihcio
i od ręki masz obliczanie tzw. sweet spota. :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vape Toolbox - aplikacja dla początkujących (i nie tylko?)

Postautor: Vlad » czw paź 21, 2021 11:02 pm

Długo z niej korzystałem i według mnie jest najlepsza.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Mihcio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: ndz paź 03, 2021 3:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 137 razy
Otrzymał podzięk.: 204 razy
Płeć: Mężczyzna

Vape Toolbox - aplikacja dla początkujących (i nie tylko?)

Postautor: Mihcio » czw paź 21, 2021 10:57 pm

Szperając w zasobach sklepu Google Play natknąłem się na ciekawą aplikację Vape Toolbox. O ile Vape Tool jest szeroko znany, tak wzmianki o tej aplikacji jeszcze tu nie było, a myślę, że warto.

Opcje, które oferują te dwie aplikacje są bardzo podobne ale to ta tytułowa skradła moje serce. Pokazuje ona czy grzałka, którą skręciliśmy jest optymalna pod względem temperatur, które osiąga. Wystarczy jeden zwój więcej/mniej, żeby okazało się, że grzałka jest zbyt zimna/zbyt ciepła. Starym wyjadaczom raczej to się nie przyda jednak dla początkujących, do których zaliczam się i ja, to naprawdę świetny punkt wyjścia, od którego można zacząć eksplorację smakowych doznań. Co ciekawe aplikacja wylicza też optymalną moc pod daną grzałkę.

Obrazek

:brawo:

EDIT: ot, i naklikałem po czym zbyt szybko podzieliłem się dobrą nowiną. Okazuje się, że wybrałem opcję wyliczenia optymalnej mocy a później bawiąc się ilością zwojów obserwowałem jak grzałka robi się zbyt gorąca/zbyt zimna. Myślałem, że aplikacja pokazuje optymalną ilość zwojów pod dany drut jednak, dobiera ona optymalną moc pod ilość aktualnie wybranych zwojów, które jednak trzeba dobrać już doświadczalnie. Mimo wszystko aplikacja bardzo ciekawa i dalej uważam, że przydatna. A mi pozostaje mozolne sprawdzanie tego co się sprawdza a co nie. :ble:

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości