TCR i TC - cała prawda o.

Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 891
Podziękował: 248 razy
Otrzymał podzięk.: 809 razy

Postautor: slaviop » 29 cze 2018, 13:05

Tomek w sklepach sprzedawcy są nadtawieni na zysk i prowizję ze sprzedaży. Nie jeden raz moje pytania wywoływały zdziwienia i karpia na ich twarzach. Ostatnio pytam o drut chromo niklowy ni 90 i nic. Powinni uczyć się tego co jest popularne. Ogarniać nowości. Ale po co im to. Wyposzczony klient nawet egona kupi. Jeżeli chodzi o sugerowane stężenia aromatow też nie mają pojęcia. Powinno zatrudniać sie w takich sklepach pasjonatów a nie lamerów w rurkach z nażelowanymi włosami...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4925
Podziękował: 2775 razy
Otrzymał podzięk.: 9003 razy

Postautor: Tommy Black » 29 cze 2018, 13:20

Sławek, ja pisząc swojego posta miałem na myśli raczej klienta. :)
Natomiast co do sprzedawców masz rację. Nawet najlepiej zaopatrzony sklep położy sprzedawca, nie ten w nażelowanych rurkach :P a ten bez pojęcia.
Co do stężenia aromatów, to byłbym jednak ostrożny z sugerowaniem klientom czegokolwiek. Jeśli ktoś kupuje aromaty to znaczy że będzie je mieszał. A skoro będzie mieszał to musi mieć pojęcie co z czym i w jakiej ilości.I to wymaga pewnej wiedzy o którą jest naprawdę bardzo łatwo.Wystarczy uzyć Google, niekoniecznie nawet jakiegoś forum.Gdyby sprzedawca chciał każdego informować o stężeniach posiadanych w sklepie aromatów, o preferencje smakowe klienta etc... to niewiele by sprzedał.
Wiedza klientów sklepów waperskich jest czasem taka że to zdanie powinienem zacząć od słów : kompletna niewiedza i ignorancja!

No i cholera...znów narobiliśmy *OFFT*

*btT* *btT* *btT*

Wróć do „Poradniki”