Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 6966
Podziękował: 2811 razy
Otrzymał podzięk.: 3732 razy

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Tomba » 15 wrz 2021, 17:37

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia dlaczego Salon jest Salonem, to niech obejrzy tych matołów poniżej.

I nie jest to odosobniony przypadek bo dorównujących im kroku jest więcej.

Edit:
Widzę, że ktoś na świeżo już skomentował ten filmik.
Ja też dorzuciłem ciutkę od siebie.

Obrazek
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4554
Podziękował: 1971 razy
Otrzymał podzięk.: 2233 razy

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: ErNOL » 15 wrz 2021, 19:18

Bardzo ciekawa recenzja. Pewnie nie wiedzą, że przeklinać trzeba umieć. Film zgłoszony do YT.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Rest in peace brother... [*]
Awatar użytkownika
Metall
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4575
Podziękował: 1985 razy
Otrzymał podzięk.: 1689 razy

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Metall » 15 wrz 2021, 19:48

Ale kupa. No cóż, dwóch cweliuszy, którzy zachowują się jakby niedawno opuścili zakład karny, postanowiło nagrać recenzję Draga. Widać, że nie mogą usiedzieć, bo odbyty jeszcze nie doszły do siebie po przygodach pod prysznicem. No i słownictwo też mają prosto z celi. Ja naprawdę święty nie jestem i lubię sobie zakląć, ale recenzja sprzętu powinna opierać się na merytorycznej treści, a nie na żałosnym lansie, który ma szansę trafić chyba tylko do trudnej i zbuntowanej młodzieży w wieku 14-.
Internet to takie miejsce, gdzie największy zjeb też może zaistnieć. Choćby na chwilę, zanim ktoś spuści wodę.
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 121
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy

Postautor: skaecik » 15 wrz 2021, 19:54

Wychowane odpowiednio osoby w wieku 14- wyłączą to po kilku sekundach stwierdzając że nie będą uwłaczać własnej godności. Jeśli ktokolwiek bedzie się tym filmem lub ich innymi filmami (nie wiem czy mają, nie sprawdzałem) kierował wybierając sprzęt to wtopi. Gdyby nie Wy to na pewno bym tego nie włączył u mnie...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Robson
Donator
Donator
Punkty reputacji: 2939
Podziękował: 1294 razy
Otrzymał podzięk.: 1034 razy

Postautor: Robson » 15 wrz 2021, 20:05

Metall pisze:No cóż, dwóch cweliuszy, którzy zachowują się jakby niedawno opuścili zakład karny, postanowiło nagrać recenzję Draga. Widać, że nie mogą usiedzieć, bo odbyty jeszcze nie doszły do siebie po przygodach pod prysznicem. No i słownictwo też mają prosto z celi.

Uwierz mi, że na sztywnej celi między gitami ich kariera trwała by może kilka minut, o ile wcześniej któregoś by nie obudzili. ;)
A potem do końca wyroku albo pranie skarpetek i jedzenie w wychodku, gdzie blatem jest klapa od bardachy, albo przeprowadzka na pawilon z amazonkami. ;)
Tak czy siak ja sądzę odwrotnie - oni nigdy nie siedzieli, zresztą tak jak i Ty mordo. ;) Tylko, że Ty jesteś wychowany a oni to zwykła patologia z wolności. ;)
Obrazek
Mody: Mirage DNA75C / Hyperion DNA100C / Odin DNA250C / GRUS ArcticFox / Hcigar Aurora
Instrumenty dęte: Aromamizer: Plus V2 + Supreme V3 + GLAZ Mini / Mesh PRO RDA / Siren 2
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 6966
Podziękował: 2811 razy
Otrzymał podzięk.: 3732 razy

Postautor: Tomba » 15 wrz 2021, 20:06

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
obejrzyj ten filmik co zapodałem powyżej.
Będziesz miał większą satysfakcję z tego co robicie na Salonie.
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 23698
Podziękował: 7920 razy
Otrzymał podzięk.: 20219 razy

Postautor: Tommy Black » 15 wrz 2021, 20:14

Tomba pisze:@Tommy Black obejrzyj ten filmik co zapodałem powyżej.
Będziesz miał większą satysfakcję z tego co robicie na Salonie.

Ejże Panie @
Awatar użytkownika
Tomba
, w Salonie robimy to wspólnie, sam masz w to co robimy spory wkład, prawie jak wkład własny przy kredycie hipotecznym na willę za miastem... ;)
A tych nieco wyrośniętych gimbusków warto zaprosić do nas. Nie wiem co oni tam dalej o Dragu nawijali, no sorry ale o tej porze nie można oczekiwać ode mnie heroizmu, chętnie jednak bym im o Dragu coś opowiedział, pokazał kilka postów, wykresy @
Awatar użytkownika
Haze
go i zaprosił do Melomanów, gdzie nie trzeba przeklinać...
Awatar użytkownika
Miodu
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 5299
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 4492 razy

Postautor: Miodu » 15 wrz 2021, 20:22

Tommy, masz na myśli, że jako maskotki do zabawy? :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 23698
Podziękował: 7920 razy
Otrzymał podzięk.: 20219 razy

Postautor: Tommy Black » 15 wrz 2021, 20:25

Miodu pisze:Tommy, masz na myśli, że jako maskotki do zabawy? :lol:

To nie jest zły pomysł...ale wiesz co z maskotek robi u nas pani moderator @
Awatar użytkownika
Selene
. Od czasu kiedy ukończyła pandemiczny, zdalny kurs VooDoo, ja bym nie ryzykował...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 11872
Podziękował: 3234 razy
Otrzymał podzięk.: 4727 razy

Postautor: Haze » 15 wrz 2021, 20:32

@
Awatar użytkownika
Tomba
, ale oni w zasadzie mają sporo racji :-) z tym odgrzewaniem kotletów przez VooPoo, z tym że 100 W na jednym ogniwie jest bez sensu, i z tym że X Plus nie działa tak jak powinien, i coś tam jeszcze by się znalazło... Co do Draga Pro akurat się mylą, no ale skąd mają wziąć oscyloskop?
A bluzgi? Taka licencja poetica :-D :-D. Bardziej bulwersujące jest to, że YT potrafi rozpoznać naruszenie praw autorskich w 3-sekundowym ściszonym kawałku muzy, a taki ściek przepuszcza bez mydła!
Obrazek

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”