Perełki z vapeshopów czyli bylem i widziałem...

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Perełki z vapeshopów czyli bylem i widziałem...

Postautor: iron64 » czw wrz 17, 2020 5:34 am

@
Awatar użytkownika
Robson
ja na takie coś pisałbym w zależności od humoru albo:
- ciekawe co sobie kupisz jak rodziców braknie?
- za to jeden mój włos, wybierz sam z której głowy, jest wart więcej niż twoj mózg.

Ale zgadzam się z sensem całości posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Perełki z vapeshopów czyli bylem i widziałem...

Postautor: Robson » czw wrz 17, 2020 3:38 am

jirajamgo pisze:W sumie to nie wiem czemu takiego tematu tu jeszcze nie ma. :szok1:
Trzymajmy się raczej tematu wapowania, fajnie jak będziecie wrzucać fotki zakupionych rzeczy. ;)


... bo jesteśmy w Salonie i nie musimy być tacy jak inni.
Z własnego doświadczenia wiem, że takie tematy budzą wiele kontrowersji, a z czasem doprowadzają nawet i do zbędnych kłótni, "scen zazdrości" itp.
Chwalenie się to domena ludzi niedowartościowanych - salonowe damy i dżentelmeni są dowartościowani, i przede wszystkim skromni. ;)
Poza tym istnieje temat: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?, który chyba w zupełności wystarczy, by wrzucać fotki zakupionych rzeczy, nie odbiegając przy tym od tematu wapowania. ;) Wielu użytkowników dodaje także info gdzie i za ile dany sprzęt kupiło.
Kontynuując - nie poczułbyś się co najmniej dziwnie, gdybyś zaprezentował tu swojego Kylina M AiO a po chwili jakiś "nowobogacki" małolat wyśmiałby Cię wstawiając tu fotki jakiegoś samego, customizowanego atomizera za kieszonkowe 500$+ z dopiskiem: "mój drip był droższy od kilku Twoich Kylinów"? ;)
Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. ;)
Pozdrawiam.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

Perełki z vapeshopów czyli bylem i widziałem...

Postautor: jirajamgo » czw wrz 17, 2020 12:17 am

W sumie to nie wiem czemu takiego tematu tu jeszcze nie ma. :szok1:
Trzymajmy się raczej tematu wapowania, fajnie jak będziecie wrzucać fotki zakupionych rzeczy. ;)

Taki luźny off-top, raczej informacja dla innych co fajnego można aktualnie kupić. Ja dzisiaj nic nie kupiłem bo sklepy jeszcze zamknięte I raczej nie kupię. Daję sobie bana do października i z dniem 1 października kupuję Kylina M AIO. :facepalm: Przynajmniej mam taki plan. :facepalm1:
Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości