Chuck Norris wychodzi z szafy...

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Chuck Norris wychodzi z szafy...

Postautor: Krasnal45 » wt mar 16, 2021 7:38 am

... a o jeden most za daleko, to nie problem dla Chucka, bo on i tak używa tego o dwa za daleko.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Chuck Norris wychodzi z szafy...

Postautor: Tommy Black » wt mar 16, 2021 7:29 am

Insane pisze:Naukowcy obawiają się, że jeśli Chuck Norris zdecyduje się żyć w pełni swojej prawdziwej męskości, może to oznaczać koniec całego życia we wszechświecie, jaki znamy. Chuck Norris zapewnił nas, że jeśli przypadkowo zakończy wszechświat swoją epickością, nie musimy się martwić, ponieważ po prostu machnie nam nowy.


Gościliśmy ostatnio, na zamkniętej sesji on line, bo wiadomo, zespół naukowców którego szefem jest Chuck Norris który jednak nie był. Nie był bo spalił jeden most za daleko i teraz musi skakać przez gorącą wodę a jak wiadomo na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje. Naukowcy Ci zapewnili nas, że gdyby Super Użytkownicy zwani tu dla zmylenia entuzjastów, SU, niechcący oczywiście, zakończyli Salon, to przyjedzie Chuck i odrodzi nam Salon jak popiół z feniksów.
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Chuck Norris wychodzi z szafy...

Postautor: Insane » pn mar 15, 2021 8:57 pm

Obrazek

W szokującym wywiadzie Chuck Norris wyszedł z ukrycia, w końcu ujawniając światu, że jest jeszcze bardziej męski, niż wszyscy początkowo sądzili.

„Czas się przyznać. Od tak dawna żyję w kłamstwie” - powiedział mistrz sztuk walki i gwiazda kina akcji. „Przez długi czas wszyscy myśleli, że jestem zwykłym mężczyzną, który może pokonać złoczyńców jednym kopnięciem z półobrotu, ale w rzeczywistości wydaje mi się, że jestem co najmniej trzema mężczyznami uwięzionymi w ciele jednego”.

Gwiazda akcji wyjaśniła, że ​​przez dziesięciolecia próbował ukryć swoją epicką męskość, aby wtopić się w normalnych mężczyzn, ale okazało się to bezskutecznie, gdyż gromadził czarny pas za czarnym pasem.
„Niektórzy ludzie w moim otoczeniu zaczęli być podejrzliwi, kiedy okazało się, że moje łzy leczą raka, mimo iż nigdy nie płakałem, lub kiedy odkryto, że Superman nosi moją piżamę. Zawsze miałem jakąś wymówkę, żeby to wyjaśnić, ale ja jestem już zmęczony tym życiem” - powiedział.

Naukowcy obawiają się, że jeśli Chuck Norris zdecyduje się żyć w pełni swojej prawdziwej męskości, może to oznaczać koniec całego życia we wszechświecie, jaki znamy. Chuck Norris zapewnił nas, że jeśli przypadkowo zakończy wszechświat swoją epickością, nie musimy się martwić, ponieważ po prostu machnie nam nowy.

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości