Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom..

Postautor: Tomba » wt wrz 20, 2022 9:32 pm

Szukałem ostatnio informacji na temat Smoka RPM 25 Kit i niestety znów trafiłem na tych dwóch mądrych inaczej.
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.



Przy okazji bardzo dziękuję Salonowi za ten sprzęt bo właśnie o takie coś mi chodziło i jestem bardzo zadowolony.
Jak kogoś interesuje to niech da znać, to napiszę za kilka dni swoją recenzję.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Superlux » pt wrz 17, 2021 6:40 am

Robson pisze:Superlux ale Cię fantazja ułańska ponosi na tej emeryturze. :lol:


Kiedy nie gania się już z giwerą... to pozostaje już tylko fantazja. To trochę tak jak z seksem... niestety ale przychodzi taki wiek że zostają już tylko prastare VHS-y z Tereską Orlovsky. :lol:

Ale wracając do tematu, przyznaj że taki pomysł mógłby wystrzelić, już nawet sobie to wizualizuję - Was dwóch i ojciec Tadeusz błogosławiący olejki. :-D
To nie jest takie głupie, popracuję nad różnymi scenariuszami. Będzie dobrze. :ok:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Robson » pt wrz 17, 2021 2:30 am

@
Awatar użytkownika
Superlux
ale Cię fantazja ułańska ponosi na tej emeryturze. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Superlux » pt wrz 17, 2021 2:06 am

@
Awatar użytkownika
Tomba



Ja z Adamem mam podobnie, wszystko na swoim miejscu i w dobrym guscie... recki by @
Awatar użytkownika
Haze
są rzeczowe i na poziomie. I nas to raduje ale my jesteśmy już chyba za starzy (tzn. już sam nie wiem, jesteśmy czy nie jesteśmy? :-D ) i nie ogarniamy obecnych tendencji w kulturze... że się tak wyrażę. :lol:

Być może Adam powinien czasem rzucić jakąś "kurwą" czy innym "chujem", może oglądalność od razu by skoczyła? :lol: Tylko mam taki problem że jakoś sobie tego nie wyobrażam... :facepalm:


@
Awatar użytkownika
Robson
, może Ty jako znawca grypsery ;) i do tego zdolny elektronik... jakoś byś to ogarnął? A może w duecie z @
Awatar użytkownika
Haze
, ten zły i ten dobry. I to wcale nie jest taki zły pomysł - Ty, Adam... i zaproszony przez Ciebie gość programu ojciec Tadeusz. :lol:





:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Tomba » czw wrz 16, 2021 8:58 pm

A co powoduje młodym pokoleniem, że szukaja informacji prezentowanych na bardzo niskim poziomie? .

Myślę, że odpowiedź jest prosta. Żeby przekaz był udany to nadajnik i odbiornik muszą działać na tych samych częstotliwościach. Tak więc każdy szuka informacji na poziomie jakim jest w stanie zrozumieć.
Ja z przyjemnością słucham Adama i w większości jestem w stanie zrozumieć jego przekaz, a ci co nie są w stanie, to słuchają informacji na swoim poziomie.
Przerażająca jest dysproporcja, ale to nie powinno specjalnie nas dziwić.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: DamianGR » czw wrz 16, 2021 8:51 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Ale to wściekać się powinieneś na oglądających i klikających. Prawo popytu i podaży ma także tutaj swoje miejsce. A co powoduje młodym pokoleniem, że szukają informacji prezentowanych na bardzo niskim poziomie? Czasem same algorytmy social mediów powodują podsuwanie informacji, nie poprzez ich merytoryczną wartość, a poprzez pieniądze jakie płyną na ich promocję. Taki porypany świat w którym gloryfikuje się coraz bardziej głupotę i miernotę.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Superlux » czw wrz 16, 2021 7:58 pm

Wampir z Pniew

Tu przynajmniej chłopaki trzymają jakiś poziom, co od razu przekłada się na ilość subów... 6 tysięcy. :facepalm: Nie jestem fanem VCP i tego co zrobili z Trawnikiem ale jak już pisałem - te chłopaki przynajmniej trzymają jakiś poziom i kiedy porównamy ilość subów z tymi pochlastami z VapeTech (220 tysi)... to robię się zły i mam mordercze instynkty. :diabel:


PS: Sorry za te nieparlamentarne określenia które wytykamy przecież autorom "wyróżnionych" filmideł ale czasami trzeba nazwać rzeczy (ludzi) po imieniu. No i nie używam przekleństw jak znaków przestankowych... a przynajmniej staram się to robić z sensem, wszakże wszystko jest dla ludzi... z umiarem. :-D
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 16, 2021 7:33 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
Zaraz tam wizażystka, ja Cię pomaluję i nawet fryz odwalę, przecież widziałem niejeden program o tym w TV, to co to za kłopot. :P

@
Awatar użytkownika
Superlux
I jest jeszcze jedna rzecz o której zapomniałeś napisać - dynamika nowoczesnych recenzji. Czasy 20 minutowych konwersacji o jednej rzeczy i godzinnych unboxingów raczej minęły.

A teraz mi się przypomniało, że mój kolega, z którym pracowałem przez jakiś czas, robi takie filmy dla VCP. Może kojarzy ktoś "Waperski Kwadrans". Szabson się zwie. :) To ten przystojniak po lewej. Szabson, jeśli to czytasz, to nasz 400 W opiekacz do pizzy z zaplecza ostatecznie wylądował na śmietniku, bo zarósł pleśnią.
https://www.youtube.com/watch?v=tejmTJKFiOo
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: iron64 » czw wrz 16, 2021 5:57 pm

Jakby co, wczoraj skończyłem 18 lat. Przedwczoraj również i przed i przed...
To siem zgłaszam, ziom. Bendem tym ziomem z jutuba co kręci filmy i już. Yo

* Proszę nie poprawiać błędów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Superlux » czw wrz 16, 2021 4:58 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba




Ci pierwsi których nam tu przedstawiłeś :-D to byli po prostu debile, nieuleczalni. Wypada współczuć biednej rodzinie.

Ci drudzy z Vape Tech Poland wkurwiają dużo bardziej. Infantylni idioci, typowa... współczesna produkcja. Ten blondasek pokazywał kiedyś jakieś sztuczki z ep w jakimś X Factor czy w innym Mam Talent, wzbudzając przy tym aplauz publiczności.
I oni są tymi drugimi najpopularniejszymi w Polsce spośród rodzimych recenzentów ep, z ilością prawie 220 tysięcy subów!!! Są zaraz po gościu o ksywie Roles, jeżeli dobrze pamiętam.


To jest dramat. Przydałoby się wytypować stosunkowo młodych ludzi z naszego forum (żeby trafić do tej biednej młodzieży :facepalm: ), którzy wsparci profesjonalnymi analizami naszego eksperta przekazaliby to wszystko w cywilizowany sposób... ale bez grobowej powagi (to nie o Tobie Adam, broń boże), niestety takie czasy że trzeba się pośmiać nawet wtedy kiedy nie ma ku temu żadnego powodu. Na wesoło, (ze smakiem) ale z poważnym, rzetelnym przekazem. I nie muszą mieć od razu 200-tu tysięcy subskrypcji, ale może z czasem 20 - 30... a może nawet 50 tysi. Tylko tu potrzebni są także spece od obróbki, tacy którzy potrafią wykreować takie studio i oczywiście profesjonalny sprzęt.

Widzieliśmy zapewne jak obecnie wyglądają recki w Vaping with Vic... obecnie!!! Bez względu na wartość merytoryczną to same odczucia czysto wizualne - zdjęcia, dźwięk, montaż, "efekty specjalne" :-D ... to jest czysta profeska, poziom nieosiągalny dla zdecydowanej większości recenzentów. I do tego trzeba dążyć, dodając to czego najczęściej brakuje - wyniki testów, analiz, eksperymentów.

Niestety, to wszystko kosztuje, to są poważne pieniądze jak na nasze polskie warunki.





:friends:
Obrazek

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości