Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: DamianGR » czw wrz 16, 2021 7:21 am

To ja, tak dla rozładowania emocji i odrobiny śmiechu polecę kanał tego pana. Zawsze mam ubaw po pachy jak oglądam jego filmy. Na jego kanale jest kilka recenzji liquidów pomiędzy recenzjami chipsów, fajek i batoników. :-D Przed wami Sebol:

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » czw wrz 16, 2021 7:08 am

Wampir z Pniew pisze:@Tomba Kto mi teraz odda stracone 6 minut mojego życia. :lol: Nawet zacząłem tęsknić za filmami naszego eksperta sprzed dekady, czyli mariuszapapy.

Peter, z tego co pamiętam, to on oprócz totalnych bzdur polecał jakieś niebezpieczne rozwiązania. Na Trawniku został wprowadzony ban na jego filmy.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Bezimienny » czw wrz 16, 2021 7:05 am

@
Awatar użytkownika
Tomba
, usunąłem posta, bo zdałem sobie sprawę, że wolę się w ogólnodostępnym miejscu nie wypowiadać o osobach, które znam. Pełnię funkcje publiczne, nie chcę potem się najeść wstydu.
Ale możesz się domyślać co o tym myślę. No cóż, przynajmniej mówią mi dzień dobry na ulicy...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Metall » czw wrz 16, 2021 6:47 am

Robson pisze:Uwierz mi, że na sztywnej celi między gitami ich kariera trwała by może kilka minut, o ile wcześniej któregoś by nie obudzili. ;)
A potem do końca wyroku albo pranie skarpetek i jedzenie w wychodku, gdzie blatem jest klapa od bardachy, albo przeprowadzka na pawilon z amazonkami. ;)
Tak czy siak ja sądzę odwrotnie - oni nigdy nie siedzieli, zresztą tak jak i Ty mordo. ;) Tylko, że Ty jesteś wychowany a oni to zwykła patologia z wolności. ;)

Ojojoj, jaki specjalista penitencjarny nam się znalazł. Podziel się doświadczeniami. ;)

To, że ktoś siedział, wcale nie znaczy, że od razu jest totalnie zdegenerowanym recydywistą, który zarąbał swoją matkę siekierą i zjadł jej psa, po czym odsiedział w pierdlu 3/4 życia. Dla mnie wyglądają jak tragikomieczne zjebki, które odsiedziały kilka miesięcy za np. niepłacenie alimentów. No bo po co płacić? Przecież sama się rozkładała. :P
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: iron64 » czw wrz 16, 2021 6:46 am

To do mnie ostatnio dzwonił Pan Prezes (sam prowadzi firmę jakąś tam od dwóch lat, więc Pan Prezes pełną gębą) i mówi, żebym mu pomógł z komputerem, bo nie działa. Pytam, co konkretnie nie działa, czy się nie włącza, czy jakiś inny problem?
Mówi, że nie działa. No to pytam jaki to komputer, odpowiedź zwaliła mnie z nóg. Jako odpowiedź padło, "no taki, biały".

Ynteligent kurza stopka, Pan Prezes.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: ErNOL » czw wrz 16, 2021 6:37 am

Patrząc na te filmy tak sobie myślę, że akcyza na EIN oraz TPD to jednak dobre rzeczy. A byłyby jeszcze lepsze, jakby były zależne po poziomu IQ. Salonowi mieliby darmo zapewne wtedy dostęp do wszystkiego, a takie tępe dzidy... Cóż, pewnie by ich nie było, bo nie mieliby na to kasy. Wiem, utopia, ale pomarzyć zawsze można.

Ogólnie... Nie tylko w naszym waperskim świecie się tak dzieje... Każdego dnia mam podobnych ludzi u siebie... Może kurwami nikt nie rzuca na prawo i lewo, ale często niestety nie jestem w stanie zrozumieć o co konkretnej osobie chodzi, jaki ma problem... Po prostu nie potrafią się wysłowić.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » czw wrz 16, 2021 6:32 am

O fajnie, że temat został wydzielony bo będzie o czym dyskutować.

No to jedziemy dalej. Ci mistrzowie też działają na mnie jak plachta na byka.
Wczoraj pisał o nich @
Awatar użytkownika
Bezimienny
, ale zniknął jego post.



Tu już merytoryki można doszukać się więcej, natomiast strasznie mnie drażni taka forma przekazu. Jak sobie wyobrażę, że któraś z moich córek mogłaby przyprowadzić podobnego gostka do chaty, to bym poszedł na najbliższy most nad Wartą i rzucił się w nurt jak Wanda co nie chciała Niemca.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: S.Z.arak » śr wrz 15, 2021 11:29 pm

Wampir z Pniew pisze:warto wyobrazić sobie jakby wyglądały recenzje EIN, gdyby za nie zabrał się Monty Python. To by było coś.


To by wyglądało mniej wiecej tak:
John Cleese wchodzi do vapeshop'u z Dragiem i Profile Unity, bierze bucha na 100 watach w trybie bypass. Drag wybucha, parząc mu łapę i wybijając zęby. On ma twarz usmoloną. Za ladą stoi Eric Idle, a z zaplecza wychodzi reszta członków i z iJustami w dłoni śpiewają: "Always look on the bright side of life."
I wtedy bym wiedział, że mam Draga nie kupować. :-D
To by była rzetelna recenzja.

Swoją drogą mówi się: "rzucono perły między świnie."
Ja bym powiedział, że @
Awatar użytkownika
Tomba
rzucił świnie między Perły. :P

eD
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Wampir z Pniew » śr wrz 15, 2021 10:48 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
Kto mi teraz odda stracone 6 minut mojego życia. :lol: Nawet zacząłem tęsknić za filmami naszego eksperta sprzed dekady, czyli mariuszapapy. Zamiast skupiać się na tym paździerzu, warto wyobrazić sobie jakby wyglądały recenzje EIN, gdyby za nie zabrał się Monty Python. To by było coś. :-D
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Superlux » śr wrz 15, 2021 10:05 pm

A wiecie że najbardziej popularny kanał ep w Polsce, mający ok. 250 tysięcy subskrybentów (!!!) obsługuje gostek (o inteligencji muszki plujki)... nagrywający swoje filmy w jakości porównywalnej do zajechanego VHS? Wszystko to odbywa się w sypialni, na tle rozbebeszonego łóżka. :facepalm:
To jest dopiero fenomen, bo tych dwóch ww. debili ma tylko niespełna 2 tysiące subów... dzięki bogu.

Muszę znaleźć link do jego kanału, a miałem już nawet subskrybować żeby wrzucać tu co lepsze kawałki. :lol:




:beer2:
Obrazek

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 4 gości