Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Robson » czw wrz 16, 2021 4:39 pm

@
Awatar użytkownika
Bogu
wspomniał w jednym z ostatnich swoich filmików o jakichś typach z YT, którzy mu pocisnęli a On w zamian podziękował im za darmową reklamę czy coś takiego. :D
Nie kojarzycie kto to był, kiedy i gdzie? Obejrzałbym chętnie to lujostwo. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: DamianGR » czw wrz 16, 2021 3:59 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
ale ja również odczuwam pewnego rodzaju sympatię do Sebola. Po prostu czasem niezmiernie bawią mnie jego wywody. Na przykład w tym zamieszczonym filmie tak krążył i kluczył że nie byłem w stanie zorientować się jakie pytanie chce zadać. W pewnym sensie pozytywnie zakręcony człowiek.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » czw wrz 16, 2021 2:45 pm

Był taki czas, że część branży wprowadziła samoograniczenia w sprzedaży EIN dla małolatów. Oczywiście ten typ nie rozumiał idei i musiał być w kontrze.



Edit: @
Awatar użytkownika
DamianGR
obejrzałem parę filmów Sebola i powiem Ci, że mam bardzo mieszane uczucia. Wyjątkowo niekorzystnie wypadł w tym filmie co zapodałeś, ale ujął mnie np. leczeniem królika po udarze. Do filmiku o rocznicy Powstania Warszawskiego zapodał tak świetną muzę, że już sobie odnalazłem płytę na Spotify. Z Kukizem też dobrze pojechał. A tak ogólnie to często mi go po ludzku żal. Chyba nie do końca jest z nim wszystko OK.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tommy Black » czw wrz 16, 2021 11:46 am

Tomba pisze: ...zapodam jeden filmik jaki jeszcze odnalazłem w czeluściach neta (już większość zlikwidowane), żebyście wiedzieli o kim pisaliśmy.


Tak, pan Mariusz Pa Pa, na Trawniku wywołał sporą sensację chmurząc wódkę oraz wodę. Osobno ma się rozumieć. Pokazywał też różne metody chmurzenia i omawiał sprzęt.
Ja wtedy zaczynałem przygodę i z EIN i z Trawnikiem. Na jakiś czas zrobiłem sobie przerwę. Nie byłem pewny czy chcę chmurzyć, czy to jest dla mnie i czy to forum jest też dla mnie...?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Haze » czw wrz 16, 2021 11:37 am

ErNOL pisze:[Wizażystkę dobrą znajdę... ;)

Tylko żeby miała minimum "D" :cycki:.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » czw wrz 16, 2021 11:35 am

No dobra, Wampir wspomniał delikwenta, to zapodam jeden filmik jaki jeszcze odnalazłem w czeluściach neta (już większość zlikwidowane), żebyście wiedzieli o kim pisaliśmy. :lol2:

_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Robson » czw wrz 16, 2021 11:31 am

Metall pisze:Ojojoj, jaki specjalista penitencjarny nam się znalazł. Podziel się doświadczeniami. ;)


Hmm, tyle tylko mogę powiedzieć. :D

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: ErNOL » czw wrz 16, 2021 9:51 am

Wampir z Pniew pisze:Dlatego musimy popracować jeszcze nad "imidżem" naszego eksperta @
Awatar użytkownika
Haze
i czas rozjechać ten dziecinny syf czołgiem.

Wizażystkę dobrą znajdę... ;)
A serio... Masz rację, dziwne czasy... Ale i chyba nie ma co liczyć na zmiany... Tak wiem, nowe, ewolucja itp. Ale... Chyba w filmie Mario Brothers mieli taką maszynę do de-ewolucji i wychodziły z niej Gumbasy - ktoś pamięta... Może i teraz ktoś stworzył taką maszynę, a my o niej nie wiemy nic...? ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 16, 2021 9:19 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL
Doskonale wiesz, że ludzie dzielą się na wcześniej wspomnianych ludzi i parapety. ;) Powiem Ci szczerze, że kilka lat pracy w stacjonarnym sklepie na prawdę potrafiło robić dziurę w mózgu. Co druga osoba to właśnie typ jak z filmiku @
Awatar użytkownika
DamianGR
. Przychodzi, kołysze się jak by miał chorobę sierocą, rozmowę zaczyna - "nie działa, nie wiem", ustać w miejscu nie może, jakby jakieś diaboliczne owsiki chciały przejąć nad nim kontrolę. Po 15 minutowym stękaniu, jaki to szajs został mu wciśnięty, dostaje "naprawiony" sprzęt, bo w międzyczasie człowiek użyje pięcio-kliku i nagle wszystko działa, ale tyrady nie da się już przerwać. W takim momencie, gdy problem się rozwiąże, nagle następuje euforia, jakby dostał wyrok uniewinniający, gdy stawka toczy się o dożywocie, całe napięcie spływa, endorfiny trzęsą człowiekiem jakby był narkomanem na głodzie. Nie wiem czemu, ale czym bliżej centrum miasta pracowałem, tym z coraz dziwniejszymi przypadkami miałem do czynienia. :lol:

Ogólnie my, czyli emeryci i renciści EIN, podniecamy się crapowatymi filmikami na YouTube. Pomyślcie, że gdybyśmy odkryli kolejne media dla coraz młodszych odbiorców jak TikTok i podobne temu badziewie, to wtedy nawet oczu kąpiel by nie pomogła. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie poszukują rzetelnej wiedzy nie tam, gdzie ją mogą znaleźć, ale to już chyba znak naszych czasów. Ja swoją przygodę z oglądaniem jakiś filmów o sprzęcie zakończyłem dość dawno, bo w czasie, gdy na rynku pojawił się tryb TC. To był moment dla mnie przełomowy, gdyż każdy zabierał się za robienie własnego filmu jak działa ten tryb i tylu bzdur co się wtedy nasłuchałem, to głowa mała. Dlatego musimy popracować jeszcze nad "imidżem" naszego eksperta @
Awatar użytkownika
Haze
i czas rozjechać ten dziecinny syf czołgiem. :ok:
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: ErNOL » czw wrz 16, 2021 7:22 am

@
Awatar użytkownika
DamianGR

Dzięki Kolego. Zrobiłeś mi dziś dzień, rozwaliłeś mój system... :D
Nie zadam pytania - skąd się biorą tacy ludzie...? Bo pewnie gleba z jakiej wyszli była bardzo jałowa...

Najgorsze jednak, że dzięki takim typom, cierpi cała grupa użytkowników EIN.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości