Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: DamianGR » śr wrz 15, 2021 9:59 pm

A ja sobie myślę, że Panowie z filmiku mają coś tam w głowie ale target taki i trzeba się dostosować. Po filmiku udają się do czytelni, realizują pasje malarskie i chodzą na alternatywne sztuki teatralne. No ale youtube i klikalności są nieubłagane i muszą za te pasje jakoś zapłacić. :P ;)
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: S.Z.arak » śr wrz 15, 2021 8:14 pm

Tomba pisze:ja nawet nie oceniam treści merytorycznej bo trudno było mi się na niej skupić. Chodzi mi o samą formę przekazu.


@
Awatar użytkownika
Tomba
problem w tym, że tu nie ma na czym się skupiać. Żadnej wartości merytorycznej w tym filmiku nie ma. Totalnie żadnej. :-D Za to jest cała encyklopedia przekleństw. Ja też lubię przekląć, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Może ich idolem jest Vaping Bogan? Chociaż on używa głównie jednego przekleństwa i jego pochodnych. W obcym języku jednak to nie kłuje w uszy. Przekląć można ze smakiem, ale to trzeba umieć. Trudno żeby oni umieli w ten sposób, skoro niedawno odessali się od cyca mamusi. Nigdy nie miałem Draga nic o nich nie wiem oprócz tego, że lakier jest słaby. Ale to wiem już od dawna. Ich filmik nic mi nie wyjaśnił. Widząc takie coś to mi się DŻIHAD włącza.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: skaecik » śr wrz 15, 2021 7:17 pm

Zostawię to tak a propos Dragów... ;). Obrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » śr wrz 15, 2021 6:32 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
ja nawet nie oceniam treści merytorycznej bo trudno było mi się na niej skupić. Chodzi mi o samą formę przekazu.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Haze » śr wrz 15, 2021 6:32 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
, ale oni w zasadzie mają sporo racji :-) z tym odgrzewaniem kotletów przez VooPoo, z tym że 100 W na jednym ogniwie jest bez sensu, i z tym że X Plus nie działa tak jak powinien, i coś tam jeszcze by się znalazło... Co do Draga Pro akurat się mylą, no ale skąd mają wziąć oscyloskop?
A bluzgi? Taka licencja poetica :-D :-D. Bardziej bulwersujące jest to, że YT potrafi rozpoznać naruszenie praw autorskich w 3-sekundowym ściszonym kawałku muzy, a taki ściek przepuszcza bez mydła!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tommy Black » śr wrz 15, 2021 6:25 pm

Miodu pisze:Tommy, masz na myśli, że jako maskotki do zabawy? :lol:


To nie jest zły pomysł...ale wiesz co z maskotek robi u nas pani moderator @
Awatar użytkownika
Selene
. Od czasu kiedy ukończyła pandemiczny, zdalny kurs VooDoo, ja bym nie ryzykował...
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Krasnal45 » śr wrz 15, 2021 6:22 pm

Tommy, masz na myśli, że jako maskotki do zabawy? :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tommy Black » śr wrz 15, 2021 6:14 pm

Tomba pisze:@Tommy Black obejrzyj ten filmik co zapodałem powyżej.
Będziesz miał większą satysfakcję z tego co robicie na Salonie.


Ejże Panie @
Awatar użytkownika
Tomba
, w Salonie robimy to wspólnie, sam masz w to co robimy spory wkład, prawie jak wkład własny przy kredycie hipotecznym na willę za miastem... ;)
A tych nieco wyrośniętych gimbusków warto zaprosić do nas. Nie wiem co oni tam dalej o Dragu nawijali, no sorry ale o tej porze nie można oczekiwać ode mnie heroizmu, chętnie jednak bym im o Dragu coś opowiedział, pokazał kilka postów, wykresy @
Awatar użytkownika
Haze
go i zaprosił do Melomanów, gdzie nie trzeba przeklinać...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Tomba » śr wrz 15, 2021 6:06 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
obejrzyj ten filmik co zapodałem powyżej.
Będziesz miał większą satysfakcję z tego co robicie na Salonie.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Robson » śr wrz 15, 2021 6:05 pm

Metall pisze:No cóż, dwóch cweliuszy, którzy zachowują się jakby niedawno opuścili zakład karny, postanowiło nagrać recenzję Draga. Widać, że nie mogą usiedzieć, bo odbyty jeszcze nie doszły do siebie po przygodach pod prysznicem. No i słownictwo też mają prosto z celi.

Uwierz mi, że na sztywnej celi między gitami ich kariera trwała by może kilka minut, o ile wcześniej któregoś by nie obudzili. ;)
A potem do końca wyroku albo pranie skarpetek i jedzenie w wychodku, gdzie blatem jest klapa od bardachy, albo przeprowadzka na pawilon z amazonkami. ;)
Tak czy siak ja sądzę odwrotnie - oni nigdy nie siedzieli, zresztą tak jak i Ty mordo. ;) Tylko, że Ty jesteś wychowany a oni to zwykła patologia z wolności. ;)
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości