Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: skaecik » śr wrz 15, 2021 5:54 pm

Wychowane odpowiednio osoby w wieku 14- wyłączą to po kilku sekundach stwierdzając że nie będą uwłaczać własnej godności. Jeśli ktokolwiek bedzie się tym filmem lub ich innymi filmami (nie wiem czy mają, nie sprawdzałem) kierował wybierając sprzęt to wtopi. Gdyby nie Wy to na pewno bym tego nie włączył u mnie...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: Metall » śr wrz 15, 2021 5:48 pm

Ale kupa. No cóż, dwóch cweliuszy, którzy zachowują się jakby niedawno opuścili zakład karny, postanowiło nagrać recenzję Draga. Widać, że nie mogą usiedzieć, bo odbyty jeszcze nie doszły do siebie po przygodach pod prysznicem. No i słownictwo też mają prosto z celi. Ja naprawdę święty nie jestem i lubię sobie zakląć, ale recenzja sprzętu powinna opierać się na merytorycznej treści, a nie na żałosnym lansie, który ma szansę trafić chyba tylko do trudnej i zbuntowanej młodzieży w wieku 14-.
Internet to takie miejsce, gdzie największy zjeb też może zaistnieć. Choćby na chwilę, zanim ktoś spuści wodę.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd Waperom...

Postautor: ErNOL » śr wrz 15, 2021 5:18 pm

Bardzo ciekawa recenzja. Pewnie nie wiedzą, że przeklinać trzeba umieć. Film zgłoszony do YT.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Fatalne i prymitywne filmiki z "recenzji" sprzętu EIN, przynoszące wstyd waperom...

Postautor: Tomba » śr wrz 15, 2021 3:37 pm

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia dlaczego Salon jest Salonem, to niech obejrzy tych matołów poniżej.



I nie jest to odosobniony przypadek bo dorównujących im kroku jest więcej.

Edit:
Widzę, że ktoś na świeżo już skomentował ten filmik.
Ja też dorzuciłem ciutkę od siebie.

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości