Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Postautor: DamianGR » sob sie 20, 2016 12:14 pm

Znam ten temat z własnych doświadczeń - schizofrenia - to straszna choroba.... Nie da się jej wyleczyć- po prostu można obniżyć poziom hormonu odpowiedzialny za pobudzenie.
Ja pozwoliłem sobie się naśmiewać bo mam dystans do tej choroby - z tym że bez opieki i nadzoru oraz leczenia taka osoba z powodu swoich urojeń może zrobić komuś krzywdę.
Nie dla tego że jest walnięta czy chora - ale dla tego że w jej mniemaniu jest zaszczuta i żyje w ciągłym lęku.Niestety lęk i urojone prześladowania prowadzą do tragicznych skutków , wobec których przymusowa hospitalizacja jest zbawieniem dla takiego człowieka. (nigdy nie uważają się za chorych)
Ci ludzie najprościej mówiąc słyszą wszędzie głosy nawołujące ich lub mówiące źle o nich w telewizji , radiu itp. To powoduje paranoję.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Postautor: Tommy Black » sob sie 20, 2016 9:58 am

amsaw pisze:Ta kobieta jest chora psychicznie. Po eksmisji, jak widać, choroba się pogłębiła.Nie ma się z czego śmiać.


Nie było moją intencją wyśmiewanie tej kobiety. Znałem tylko newsa, ale było roztropniej zajrzeć w komentarze pod artykulem czego jednak nie robię od dawna.
Po prostu szkoda mi czasu na czytanie anonimowych hejterów. Choć jeden z komentarzy mogłem przeczytać:

Ta kobieta prawdopodobnie cierpi na schizofrenię. Mialam okazje jechać z nia nieraz tramwajem.. Tylko ze wtedy byla całkiem zadbaną kobietą i nie wymachiwala bronią.. Trzeba jej po prostu pomóc, a nie wysmiewac, fotografować czy pisac jakies bzdury. Ludzie, opanujcie sie..


Znów coś nie zadziałało, ktoś zawiódl. Tacy chorzy rzeczywiście powinni mieć opiekę.
I jako apel o poprawę tego stanu rzeczy niech będzie odebrany ten temat.Bo tylko zdjęcie jest śmieszne.Sytuacja już nie.
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Postautor: amsaw » sob sie 20, 2016 9:38 am

Ta kobieta jest chora psychicznie. Po eksmisji, jak widać, choroba się pogłębiła.
Nie ma się z czego śmiać.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Postautor: DamianGR » sob sie 20, 2016 9:29 am

*konik* *konik* :D :D Nawet świry u nas są ześwirowane:)
Co za elegancja , Co za szy k!!! :facepalm:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Łódź, godz. 15:10, ul. Limanowskiego...

Postautor: Tommy Black » sob sie 20, 2016 8:07 am

Obrazek

Ta pani kilka razy krzyknęła: „mam cię na muszce” do jakiegoś mężczyzny, który prawdopodobnie zaszedł jej za skórę - opowiada pan Jacek, łodzianin, który akurat tamtędy przejeżdżał. - Na twarzy widać było wyraźne zdenerwowanie- dodaje.

Hmmm...zaczyna się? ;)

Czytaj więcej: http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a ... ,10532820/

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości