Sen waperski.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: Tommy Black » śr paź 05, 2016 2:51 pm

SzamanDM pisze:Popatrzcie sobie w linki wewnątrz petycji. Niektóre jeszcze działają.


Znacznie ciekawsze od linków są niektóre komentarze! :)

... weź się zastanów. Założę się, że Bozia dała rozum, zapomniała jednak o instrukcji obsługi. Przeczytaj sam siebie i zobacz, jaki ciemnogród wypociłeś. To oczywiście są narkotyki. Narkotykiem może być cokolwiek - cukier, majeranek, radio maryja, wymyśl sobie co jeszcze. Od jednych trudniej się uzależnić, od innych łatwiej, ale to wcale nie znaczy, że należy wszystkiego od razu zakazać. Twoje myślenie jest bardzo podobne do myślenia naszych władz, a takie myślenie prowadzi do wzmocnienia szarej strefy i utraty kontroli nad przepływem towaru. Chcesz przykład? Prohibicja w USA w czasach wielkiego kryzysu nie spowodowała, że ludzie przestali pić. Skoro legalne sklepy nie mogły dostarczyć alkoholu, dostarczyli go gangsterzy, a do skrabu państwa trafiło g...o (i musieli jeszcze wydać na policję i sądy). Proste prawo przyrody - skoro jest popyt, znajdzie się podaż. Kolejna sprawa to prawa obywatela. Skoro cała sprawa (używania e-papierosa) dotyczy wyłącznie mnie i nie dotyka nikogo poza mną, to powiedz mi jakim prawem rząd chce mi narzucać jakie rośliny mogę palić, jakie napoje pić i jaką nikotyną w ampułkach się inhalować? Jestem przedsiębiorcą, płacę chore kwoty rozmaitych podatków na to państwo i w pale mi się nie mieści, że próbują mi narzucać, co mi wolno konsumować, a czego nie. Jeśli będę miał ochotę używać epapierosa, to będę używał niezależnie od tego, jaki ukaz ta banda pajaców wymyśli. TAKIEGO WAŁA! Państwo jest dla obywateli, a nie obywatele dla państwa.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: SzamanDM » śr paź 05, 2016 2:46 pm

Ale rarytasik tam znalazłem:

http://www.petycje.pl/4420

Popatrzcie sobie w linki wewnątrz petycji. Niektóre jeszcze działają.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: el Petto » wt paź 04, 2016 10:44 pm

Madzia pisze:
el Petto pisze:
szkoda że do tych kogucików nie strzelałeś kulkami wojana (młodzież chyba nie ma pojęcia co to-to :lol: )

a co to? :-P


Łomatko - to trza tu otworzyć Sekcję Archeo! :eek: :lol:

W skrócie:
Kultowy Pomysł forumowicza Wojana (forumowego video testera e-papierosów) polegający na wciśnięciu pod siateczkę atomizera (510, 910)
małej kulki z ciasno zwiniętej watki marki Filtus, lub chusteczki hig. - za pomocą przyrządu skonstruowanego ze spinacza biurowego.
Metoda ta pozwalała na lepsze nawilżanie grzałki i przez to uzyskanie dobrego chmurzenia na starych, częściowo już wyeksploatowanych - 'nierozbieralnych' atomizerach.

W szczególe:
http://www.e-papierosy-forum.pl/ulepsze ... t4407.html

ps. echhh...łezka się kręci...przy okazji odkopałem temat :shock:
Waperska Młodzież niech poczyta o niegdysiejszych rozterkach epsiarzy: :lol:
http://www.e-papierosy-forum.pl/nasze-f ... a%20wojana
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Sen waperski.

Postautor: Selene » wt paź 04, 2016 9:50 pm

el Petto pisze:
szkoda że do tych kogucików nie strzelałeś kulkami wojana (młodzież chyba nie ma pojęcia co to-to :lol: )

a co to? :-P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: el Petto » wt paź 04, 2016 9:29 pm

robertanisz pisze: Śni mi się e-p zamiast.... :lol:


Wszystko w porządku, tylko jak to najczęściej z fajnymi snami bywa - urywają się w niepożądanym momencie...

Przychylam się do interpretacji @Damiana, że śniło ci się "wesołe miasteczko"
...dla dorosłych (o czym świadczą pojawiające się elementy tuszy drobiowej, a zwłaszcza waperosów - produktu zakazanego dla młodzieży).
Była więc szansa na jakieś 'grubsze' sprawy (ta bulgocząca baza... :hoot: ), a przynajmniej i w najgorszym przypadku: odwiedziny przybytku rozkoszy zwanego "pip szoł"! :jupi:

edyta:

ps. Jeden z moich 'waperskich snów' opisałem w tej piosence:
http://www.starabanow.republika.pl/kulka_wojana.mp3 :music:

szkoda że do tych kogucików nie strzelałeś kulkami wojana (młodzież chyba nie ma pojęcia co to-to :lol: )
- bo możnaby dośpiewać jeszcze jedną zwrotkę. :D
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: DamianGR » wt paź 04, 2016 8:17 pm

robertanisz pisze:Wiesz ,nie pomyślałem o tym.Aż się obawiam iść spać :lol:

Ja bym to nazwał wesołym miasteczkiem wapera (jeśli coś takiego w ogóle istnieje).
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: robert » wt paź 04, 2016 8:16 pm

Wiesz, nie pomyślałem o tym. Aż się obawiam iść spać. :lol:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: DamianGR » wt paź 04, 2016 8:14 pm

robertanisz pisze:Od rana dziś się z siebie śmieję,a pośmiejcie się i Wy.
Śniło mi się wczoraj ,a może już dzisiaj że byłem w sklepie .Takim dla waperów.Sklep nazywał się vape,albo jakoś tak .Nazwa była zbliżona do tej znanej marki ,tej od chica.
Sklep raz był w jakimś barakowozie,takim w jakich kiedyś były strzelnice.Wiecie o co mi chodzi,prawda.A za chwilę sklep był cały przeszklony.Atomizery ,nie pamiętam jakie.Pamiętam jednak że wszystkie miały przyczepione koguciki,takie małe z czegoś tam zrobione.Podobne do tych jakie kiedyś były na lizakach.
Chciałem kupić bazę.Bazy były w takich zbiornikach i latały w nich bąbelki.Coś jak napój granita,sprzedawany w cukierniach. :lol:
Nie wiem skąd ten sen.O EIN raczej nie rozmyślam ,a jeśli już to bardzo mało.Nie wiem skąd więc taki sen.
Może to spowodowane jest wiekiem. :lol: Śni mi się e-p zamiast.... :lol:

A ostatnio miałeś dolinę wapera - to teraz masz za swoje :lol:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Sen waperski.

Postautor: robert » wt paź 04, 2016 8:09 pm

Od rana dziś się z siebie śmieję, a pośmiejcie się i Wy.
Śniło mi się wczoraj, a może już dzisiaj, że byłem w sklepie. Takim dla waperów. Sklep nazywał się vape, albo jakoś tak. Nazwa była zbliżona do tej znanej marki, tej od chica.
Sklep raz był w jakimś barakowozie, takim w jakich kiedyś były strzelnice. Wiecie o co mi chodzi, prawda. A za chwilę sklep był cały przeszklony. Atomizery, nie pamiętam jakie. Pamiętam jednak, że wszystkie miały przyczepione koguciki, takie małe z czegoś tam zrobione. Podobne do tych jakie kiedyś były na lizakach.
Chciałem kupić bazę. Bazy były w takich zbiornikach i latały w nich bąbelki. Coś jak napój granita, sprzedawany w cukierniach. :lol:
Nie wiem skąd ten sen. O EIN raczej nie rozmyślam, a jeśli już to bardzo mało. Nie wiem skąd więc taki sen.
Może to spowodowane jest wiekiem. :lol: Śni mi się e-p zamiast.... :lol:

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości