Wrzutki...

Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Nikotynos » pn gru 09, 2019 10:13 pm

Troszkę różności :DObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Krasnal45 » pn gru 09, 2019 8:18 am

Nareszcie udostępniono...

Obrazek
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » pn gru 09, 2019 7:48 am

Po lekturze postów piętro wyżej, absorpcji płynów wspomagających i ciał stałej konsystencji w postaci niewidocznych kalorii, znalazłem obrazek.

l11.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Nikotynos » ndz gru 08, 2019 11:16 pm

@
Awatar użytkownika
jaaano
Ależ i owszem :D, tylko pomijasz tu jeszcze jedną bardzo ważną kwestię, a mianowicie powierzchnię tarcia :D Napęczniała zużyta uszczelka, co prawda nie będzie tak dobrze trzymać ciśnienia (choć zapewne w stopniu wystarczającym), ale za to będzie nadrabiać (i to z nawiązką) większą powierznią tarcia, która odgrywa tu kluczową rolę w uzyskaniu pełni satysfakcji. Do tego dochodzi jeszcze kwestia wizualna, grubszy kwiat opatulony na główce trzona bardziej cieszy oko
Zresztą potwierdziły to moje 30 letnie badania na univerku w Massachusetts. Do badania wzięliśmy 100 przypadkowo napotkanych mężczyzn i 100 kobiet o różnej charkaterystyce ust. Dalej wiadomo jak to się potoczyło :D Do dziś się mi trudno otrząsnąć po tym eksperymencie, ale warto było i wyniki są czarno na białym, albo biało na .... :D
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: jaaano » ndz gru 08, 2019 9:54 pm

Nikotynos pomijając już zupełnie upodobania czy względy estetyczne przejdźmy gładko do technikaliów - mając ponad 25-tnie doświadczenie z rozbudowanymi układami paliwowymi które dla większości kojarzą się jedynie z ciśnieniem zapewniam Cię iż w tych wysoce skomplikowanych zasadniczą rolę odgrywa układ podciśnieniowy sterujący tym pierwszym w zależności od warunków panujących wokół całego układu gwarantujący poprawną pracę przy założonym wydatku pompy i zmiennych zewnętrznych.
Jakie to ma odniesienie do poruszanego tematu ?
Dwa główne -1) podciśnienie -2) uszczelnienie instalacji.
W pierwszym przypadku wartość wytwarzanego podciśnienia zależy jedynie od wydatku pompy, można stosować większe, mniejsze w zależności od potrzeb układu zasadniczego w którym elementy wykonawcze w tym trzpienie, tłoki mogą posiadać różną masę a co za tym idzie bezwładność.
Zatem im większy element układu tym większe wartości ciśnień są potrzebne by zaczęło to pracować.
Aspekt drugi to jest to bez czego żaden układ od najprostszych po skomplikowane działać nie będzie. Dopasowanie elementów współpracujących ze sobą powinno być na tyle dokładne by uszczelnienie było realizowane w jak najmniejszym stopniu właściwie w formie uzupełnienia tego co zapewniają pracujące elementy.
Zapewniam Cię że żadne chałupnicze patenta typu moczenie uszczelki, smarowanie czy podkładanie czegoś pod spód nie sprawdzają się, jedynie nowa, świeża, oryginalna uszczelka zapewni szczelność układu i brak ubytku wartości podciśnienia co w tym wypadku chyba najbardziej nas interesuje >: .
Konkludując na grubej w tym wypadku "pędzonej" uszczelce nie uzyskasz takich parametrów układu jak na może i cienkiej i sztywnej ale niezużytej uszczelce która idealnie dopasuje się i uszczelni :lol:
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: Nikotynos » ndz gru 08, 2019 8:33 pm

@
Awatar użytkownika
jaaano
Ymm, dziękuję jaaano za wyczerpującą odpowiedź w tym że jakże fascynującym temacie :-D W aspektach socjo-religijno itp społecznych oczywiście się z Tobą zgodzę. Natomiast co do szpetnych napompowanych ust można by ciut polemizować w sensie samej ich użyteczności cielesnej. Gdybym miał wybierać pomiędzy naturalnymi malutkimi ustami, a napompowanymi chemicznie od środka, to z pewną dozą nieśmiałości stwierdzam, iż do sexu oralnego by wybrał te drugie :lol: Oczywiście przedstawiam tu wariant pomijający techniki masażu czy też możliwość większego wyboru (skupiam się na konkretnym przykładzie).
P.S. Kuźwa normalnie kroi nam się większy temat niż "cała prawda o ładowarkach" :lol:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: jaaano » ndz gru 08, 2019 6:17 pm

Niestety nie zmusiłem się do "klik" bo nie lubię sytuacji kiedy takie coś zapewne profanuje naszą bądź co bądź tradycję narodową, rodzinną i religijną a ja nie mogę adekwatnie zareagować.
Ten teges też odpada a w zasadzie zwłaszcza - lata kiedy pchało się gdzie popadnie już mam za sobą i z fetyszy zawsze preferowałem naturalne piękno a nie dziś wszechobecną mieszaninę umysłowego szamba wzbogaconego "upiększającą" chemią :ble2:
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Nikotynos » ndz gru 08, 2019 5:58 pm

jaaano pisze:Nie wiem co jest grane ale mam takie jakby wrażenie że tego czegoś ostatnio jest na forum coraz więcej :ble:
To jakiś fenomen czy odkrycie ?
No nie ma takiego alkoholu co by człowiek się zmusił :facepalm:


Ale zmusił się do słuchania czy do ten teges? Bo w sumie w ten teges to można by polecieć, byle by mi w trakcie śpiewać nie zaczęła [emoji38]
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: DamianGR » ndz gru 08, 2019 5:04 pm

Ja już nie mogę się doczekać :lol: :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Wrzutki...

Postautor: jaaano » ndz gru 08, 2019 5:03 pm

Nie wiem co jest grane ale mam takie jakby wrażenie że tego czegoś ostatnio jest na forum coraz więcej :ble:
To jakiś fenomen czy odkrycie ?
No nie ma takiego alkoholu co by człowiek się zmusił :facepalm:

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości