Wrzutki...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » wt lip 14, 2015 7:14 am

Skoro ja wspomniałem o dzieciach, Mati wspomniał o tabliczce mnożenia ( to żeby mnie dobić) ;) to ja w rewanżu,wspomnę o kobietach.
PS
Drogie Waperki-please - to z sympatii...

Ile trzeba kobiet, żeby zmienić żarówkę?
Żadnej, będą siedziały po ciemku i narzekały na facetów.

;) *wino*
Edit:
Skoro ja wspomniałem o dzieciach, Mati wspomniał o tabliczce mnożenia ( to żeby mnie dobić) ;) to ja w rewanżu,wspomnę o kobietach.
Nie uprawiamy tu rewanżyzmu,więc teraz będzie też edycja skierowana w stronę facetów,bo Mati nie wspomniał o facetach...

Rozmawia dwóch kumpli:
- Sypiam z żoną pastora, możesz po mszy zatrzymać go z godzinkę w kościele?
- Stary, głupi pomysł, ale ci pomogę.
Po ''występie'' koleś podchodzi do klechy i zagaja o jakieś głupoty. Po kolejnym durnym pytaniu facet nie wytrzymuje i pyta: ''Co ty q..fa chcesz?''. Ten zawstydzony wypala: ''Właśnie teraz mój kumpel stuka pana żonę.'' Pastor uśmiecha się, kładzie mu rękę na ramieniu i mówi: ''Mój przyjacielu, lepiej idź szybko do domu, moja żona od roku nie żyje.''
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: matatiti » sob lip 04, 2015 10:27 pm

Skoro Tommy wspomniał o dzieciach, to polecam ciekawy sposób na naukę mnożenia ;)

Obrazek
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » czw lip 02, 2015 6:16 pm

No dobra,skoro już uruchomiliście ten samolot...to wróćmy na ziemię.Do piaskownicy najlepiej... :)

- Przepraszam! Mogła by Pani tu nie palić? Moje dzieci bawią się w piaskownicy!
- Ale... to właśnie one mnie poczęstowały!

Nigdy się nie uśmiecham w czwartki o świcie,ale to mnie rozbawiło dziś.

Dzwonek do drzwi. Gospodyni otwiera, a tam stoi chłopiec:
- Dzień dobry, jest Mosze?
- Tak, ale teraz je. Ty też pewnie coś byś zjadł?
- Tak
- No to wracaj do domu coś zjeść.

Dołożę coś dla naszych chemików: ;)

- Jak chemicy przekazują sobie informacje?
- Dają sobie cynk.
ledn_pl
Płeć: nieokreślona

Re: RE: Re: Wrzutki...

Postautor: ledn_pl » sob cze 20, 2015 11:14 pm

matatiti pisze:Bardzo dziękuję za tą ankietę Chemiku. Zaraz ją wydrukuję w kilkudziesięciu egzemplarzach i schowam głęboko do szuflady, z nadzięją, że jeszcze przez dziesięć lat nie będzie potrzebna.


A w tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że mój syn kocha obie Twoje córki :)
se55ba
Płeć: nieokreślona

Re: Wrzutki...

Postautor: se55ba » sob cze 20, 2015 10:07 pm

@eef no padłem :D Przecież jasne, że nie wystartuje bo pas musiałby być z innej gumy niż opony Boeinga747. Konstruktorzy to specjalnie tak zaprojektowali, ale poprzednie wersje bez problemowo wystartują, a pas może być nawet węższy ;)

matatiti pisze: Zaraz ją wydrukuję w kilkudziesięciu egzemplarzach i schowam głęboko do szuflady, z nadzięją, że jeszcze przez dziesięć lat nie będzie potrzebna.


Mati wystarczy czytelny i zrozumiały T-shirt:
Obrazek
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Wrzutki...

Postautor: Riccardo » sob cze 20, 2015 6:58 pm

Mastertext pisze:Pilnujcie, pilnujcie, a w przerwach między pilnowaniami przypomnijcie sobie skąd się te Wasze córki na świecie wzięły?

Bociek przyniósł :mrgreen:
Mastertext
Płeć: nieokreślona

Re: Wrzutki...

Postautor: Mastertext » sob cze 20, 2015 6:21 pm

Pilnujcie, pilnujcie, a w przerwach między pilnowaniami przypomnijcie sobie skąd się te Wasze córki na świecie wzięły?
Awatar użytkownika
Stary Chemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: pn cze 08, 2015 6:53 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podzięk.: 347 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Stary Chemik » sob cze 20, 2015 4:00 pm

Tommy Black pisze:Szlag by to trafił! A takie mialem ambitne plany wobec Twojej córki! ;) :cry: :cry: :cry:

Od prawie 6 lat ma prywatnego bodyguarda. I niech Cię nie zwiedzie jego wygląd - na studiach na polibudzie był akademickim wicemistrzem Polski w trójboju siłowym.
Niezależny konsultant chemiczny przyglądający się liquidom na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: Tommy Black » sob cze 20, 2015 11:20 am

Hmmmm...też myślałem o korepetycjach,albowiem jestem współwłaścicielem 1 szt. córki.No,ale ja się nie wstydziłem.Tylko sobie tak myślę...a jak pomyślę że zabierałby moje boxy,moją bazę, że kiedyś sobie kupię kapelusz i on mi ten kapelusz...nie... ;)
Ale mógłbym mu kupować zabawki...hmmmm...fajne zabawki...jest jednak o czym mysleć... :P

A tu cytat:

W statystycznym polskim domu na zabawki syna wydaje się 11% więcej pieniędzy niż na zabawki dziewczynki (dziewczynki otrzymują więcej ubrań – średni wydatek jest wyższy o 7% w przypadku dziewczynek niż chłopców).

Poza tym w większości polskich domów dziewczynkom kupuje się zabawki, które nie zachęcają do wychodzenia z nimi z domu i do kreatywnej, odkrywczej zabawy, wpisują się one w standardowe, stereotypowo postrzegane role (np. kuchenki, domki dla lalek, misie, zastawy stołowe, zestawy do makijażu, wózki itd.). Chłopcy otrzymują więcej zabawek motywujących do kreatywnej zabawy i odkrywania świata.

http://www.sosrodzice.pl/warto-miec-syna/2/
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wrzutki...

Postautor: matatiti » sob cze 20, 2015 11:02 am

Bardzo dziękuję za tą ankietę Chemiku. Zaraz ją wydrukuję w kilkudziesięciu egzemplarzach i schowam głęboko do szuflady, z nadzięją, że jeszcze przez dziesięć lat nie będzie potrzebna. Chodzi mi jeszcze po głowie zakup konkretnej rasy psa stróżującego, ale o to już zapytam na forum polskiego związku kynologicznego.

Amsaw, zawsze jestem tego samego zdania co Ty w tym temacie, a o korepetycję wstydziłem się Ciebie wcześniej poprosić ;)
:budda:

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości