Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » pt lis 18, 2016 10:33 am

Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » śr lis 16, 2016 12:55 pm

No to jeszcze DWA dni :wow: May w panterce, strzelający z automatu - BEZCENNE:

https://youtu.be/k2eSjq_Cwsk

Zapowiada się, że utrzymają poziom "odlotu" z ostatnich serii TG, a miejmy nadzieję, że go przebiją!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » sob paź 29, 2016 6:20 am

Ja tylko wyjaśnię dwa zdania z cytowanego przez Adama fragmentu, bo nie dla wszystkich ten wstęp może być zrozumiały, a jest istotny.

Haze pisze:Ostatnio dowiedzieliśmy się, że mimo usilnych starań Herr Papieża oraz Jude'a Lawa, w UK jest obecnie więcej emerytów niż dzieci poniżej 16-go roku życia. Wielu ma własne teorie, dlaczego tak się dzieje [...]


Clarkson odnosi się tu do serialu „Młody papież” (The Young Pope) w reżyserii laureata Oscara Paulo Sorrentino.Sam serial jest po prostu świetny, choć widziałem tylko jeden odcinek na razie,to spokojnie mogę polecić. No i nie dziwię się że zainteresował też Clarksona.

Lenny Belardo, który przyjął imię Piusa XIII jest pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Wszystko wskazuje na to, że wybór tego młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego jest efektem skutecznej strategii medialnej, jaką przyjęło Kolegium Kardynalskie. Ale pozory mogą mylić. A tym bardziej w miejscu i pomiędzy ludźmi, dla których wielka tajemnica wiary jest życiowym drogowskazem. Tym miejscem jest Watykan, a ci ludzie to hierarchowie Kościoła. A Pius XIII wydaje się być pośród nich najbardziej tajemniczy i pełen sprzeczności. Przebiegły i jednocześnie naiwny, ironiczny i pedantyczny, tradycyjny i nowatorski, wątpiący i pewny siebie, melancholijny i bezwzględny Pius XIII doświadcza człowieczej samotności, by odnaleźć Boga, którego mógłby dać ludziom. I sobie samemu. Młody papież jest koprodukcją Sky, HBO i Canal+.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » pt paź 28, 2016 9:55 pm

I znowu obrazoburczo, ale jakby nie patrzeć ... prawdziwie. Wyobrażacie sobie, że jakaś polska gazeta publikuje taki felieton w niedzielnym dodatku?

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że mimo usilnych starań Herr Papieża oraz Jude'a Lawa, w UK jest obecnie więcej emerytów niż dzieci poniżej 16-go roku życia. Wielu ma własne teorie, dlaczego tak się dzieje [...]
Ale jest jeszcze jedna, poważniejsza, a przy tym powszechnie przemilczana przyczyna, dla której ogół społeczeństwa pokrywa się zmarszczkami. W obecnych czasach niewielu ludzi ma czas lub pieniądze na wychowanie dziecka, ponieważ cały swój wolny czas oraz całą zaoszczędzoną forsę poświęcają na kupowanie aparatów słuchowych i papek dla bezzębnych starych wiedźm, które kiedyś były ich mamami.
Moja matka postawiła sprawę jasno: kiedy tylko pojawią się u niej pierwsze objawy niekontrolowania czynności fizjologicznych, moja siostra i ja mamy zepchnąć ją z klifu Beachy Head. Inne mamy — tak samo zresztą jak ojcowie - są jednak mniej taktowne i przez dwadzieścia lub trzydzieści lat wciąż przesiadują w swoich kosztownych pieluchomajtkach, śliniąc się i domagając, by Targowisko Antyków leciało na pełny regulator.
Wyobrażam sobie, że strasznie trudno jest począć z mężem dziecko, jeśli pierwszą połowę wieczoru spędza się, szukając sztucznych zębów mamy, zaś drugą - usiłując wydobyć ją z kałuży jej własnego moczu.
I po co to wszystko? W przypadku dziecka możecie przynajmniej obserwować, jak owoc waszego trudu dojrzewa i usamodzielnia się. Na rodziców nie szczędzicie wyrzeczeń i pieniędzy, a tymczasem ich stan stale się pogarsza, aż pewnego dnia, gdy są już tylko workiem skóry i metanu, przekręcają się, a wy musicie bulić za pogrzeb.

Świat według Clarksona - część 4.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » pn paź 24, 2016 4:45 pm

Pisalem w poprzedniej relacji coś o próżni...a nie. Sprawdziłem, bo się nawet wyświetla.Pisałem że w Klubie musi się coś dziać. Nie wiem jak to robię, ale znów miałem rację...
Dziś pokażę reakcję chłopaków na jeden z nowych odcinków Top Gear. Przepraszam za jakość...choć to BBC powinna przepraszać. Długo przepraszać.

Hammond, Clarkson i May oglądają nowy "Top gear"

https://youtu.be/yv6plxBFUsE
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » śr paź 19, 2016 12:31 pm

A dziś, bo coś się w Klubie musi dziać, cofniemy się do 7 lipca 2016 roku i zobaczymy całą trójkę w Vicenza, we Włoszech. Warto ten filmik obejrzeć także dla Jamesa Maya.
Tu w roli papieża... ;)

https://youtu.be/eRqcMRTU6mw

I dodatkowo, 10 rzeczy które, na razie, wiemy o Grand Tour.

https://youtu.be/n-Ht_iQzQSk
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » pn paź 10, 2016 10:27 am

Chłopaki się nie nudzą... ;)

Tym razem nakręcili specjalny clip promujący GT dla Late Late Show. To całkiem niezła rozgrzewka a i przy okazji zabawna. Trzeba przyznać że promocja nowego programu
"Grand Tour" prowadzona jest mistrzowsko...nawet jeśli jest to pustynia Mojave. :)

https://youtu.be/caezhWQc8Dw
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » sob paź 08, 2016 8:27 am

Haze pisze:No nie wierzę :shock: :shock: Żeby aż tak zmienili styl?? Nie wiem czy mi się to podoba...


Też byłem zaskoczony, ale to raczej tylko taki pokaz "mocy" ze strony Astona. Aston Martin Vulcan został wyprodukowany tylko w ilości 24 sztuk, wszystkie sprzedano jeszcze
przed opuszczeniem fabryki. Do dziś na aukcję trafił tylko jeden egzemplarz.Cena? A, nie będziemy jej nawet podawać... :-P

Obrazek

Obrazek

Vulcan podobno nie posiada homologacji drogowej, czyli nadaje się tylko na tor.Z takim silnikiem, V12 o mocy 800 koni wolnossąca jednostka, to ja bym zresztą na ulicę
nie wyjechał. No chyba że w Dubaju... ;)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » pt paź 07, 2016 5:37 pm

No nie wierzę :shock: :shock: Żeby aż tak zmienili styl?? Nie wiem czy mi się to podoba...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » pt paź 07, 2016 5:31 pm

Haze pisze:
Tommy Black pisze:Ciekawe czy Adam zgadnie jak się nazywa ostatni samochód na filmie? ;)

Wygląda trochę korwettowo, ale to chyba nie to, nie wiem ...



To Aston Martin Vulcan. :)

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości