Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » pt maja 27, 2016 10:02 pm

Tommy Black pisze:Kiedyś Clarkson był w bibliotece.No był.Zdarzyło sie tak,nie ma się co dziwić.Tam stała na pólce książka "Historia Niemiec".
Jego komentarz: Takie grube tomisko, żeby tylko napisać że z Nami przegrali???

Dokładnie tak - nasz idol ;) to również mistrz jednozdaniowych puent.

A dzisiaj o tym dlaczego należy unikać motorów:

Motocykle projektują motocykliści. A oni, jak dobrze wiemy, są wyjątkowo tępi. Nie wymyślili jeszcze zatem, jak włączać przedni i tylni hamulec jednocześnie.
Tak więc żeby zatrzymać przednie koło trzeba pociągnąć dźwignię przy kierownicy, natomiast by zatrzymać to, które znajduje się z tyłu, należy nacisnąć dźwignię jedną ze stóp.
Tu słówko ostrzeżenia. Jeśli użyjecie wyłącznie hamulca z przodu, przelecicie nad kierownicą i zginiecie na miejscu [to i następne wytłuszczenia moje]. Jeżeli natomiast spróbujecie skorzystać z tylnego, ruszycie nie tą stopą co trzeba, i zamiast zahamować, wrzucicie trzeci bieg. W konsekwencji uderzycie w przeszkodę, którą właśnie chcieliście ominąć. I zginiecie na miejscu.
Kolejna rzecz - kierowanie. [...] Jeśli podczas jazdy spróbujecie skręcić kierownicą - nawet delikatnie - od razu się wywrócicie i zginiecie na miejscu. Zamiast tego trzeba pochylić się w kierunku wnętrza łuku i utkwić wzrok w kierunku, w jakim zamierzacie podążać, a wtedy od razu się wywrócicie i zginiecie na miejscu.
Jeśli zaś chodzi o mniejsze przyrządy, to tak ... znajdziecie tam klakson, reflektor i kierunkowskazy, wszystkie obsługiwane za pomocą rozmaitych przełączników, ale kiedy się pochylicie, by sprawdzić, który do czego służy, zderzy się z wami ciężarówka i zginiecie na miejscu.
Aha, i zjakichś niewyjaśnionych przyczyn kierunkowskazy nie wyłączają się automatycznie, co oznacza, że będziecie jeździli z permanentnie włączonym z jednym z nich. W takim razie jadący za wami będą myśleli, że skręcacie w prawo. Zaczną więc was wyprzedzać dokładnie w tej samej chwili, kiedy wy skręcicie w lewo, no i zginiecie na miejscu.

Jeremy Clarkson - Wytrącony z równowagi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Tommy Black » czw maja 26, 2016 8:38 am

Haze pisze:Kolejne cytaty stoją już w kolejce


I ja stałem w kolejce,ale po kilku manewrach "Kobiela na plaży" ;) jestem już na samym początku.Oczywiście nie jestem cytatem,do tego to mi daleko,ja stałem w kolejce z gratulacjami i dziękczynieniami za ten wspaniały krok.Wielki krok dla Salonu,nieco tylko mniejszy dla ludzkości.
Nareszcie jest.Długo czekaliśmy na ten Fanklub.Napisać że było warto,to nic nie napisać.Bo teraz dopiero będziemy mogli pisać. I pieprzyć tę polityczną poprawność.I dość już ciągłego pisania o Dyrektywie tytoniowej.Jaka ona zla,jaką qurfa krzywdę nam robi.Krzywdę to ona faktycznie robi,tylko nie nam.Ale do tego też dojdziemy...
Kiedyś Clarkson był w bibliotece.No był.Zdarzyło sie tak,nie ma się co dziwić.Tam stała na pólce książka "Historia Niemiec".
Jego komentarz: Takie grube tomisko, żeby tylko napisać że z Nami przegrali???
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Oficjalny Salonowy Fanklub Clarksona

Postautor: Haze » czw maja 26, 2016 12:24 am

Tytuł i pierwszy post wątku uległy zmianie, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamieszczać nasze ulubione cytaty:

O myciu samochodów:

[...] Jedna rzecz wprawiła mnie w osłupienie: praktycznie każdy z tamtejszych mężczyzn mył na podjeździe samochód. Cóż za bezsensowny sposób spędzania wolnego czasu! [...] Jak musicie nienawidzić żony i dzieci, żeby pomyśleć: "Jest zimno, ale wolę już wyjść przed dom i spędzić kilka godzin na polerowaniu nakrętek od kół?". Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wielu mężczyzn nie znosi swojej żony i dzieci. Środowisko medyczne już nawet ukuło na nich określenie: wędkarze.
[...]
Przede wszystkim - po co w ogóle myć samochód? Nie będzie przecież miał śmierdzących pach. Fundowanie mu kąpieli nie przedłuży jego żywotności ani nie zmniejszy ryzyka awarii. Myjąc samochód, jedynie pokazujecie innym, jak ograniczony macie umysł i jak puste jest wasze życie.

Jeremy Clarkson - Wytrącony z równowagi.

Kolejne cytaty stoją już w kolejce :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Tommy Black » pn maja 23, 2016 1:20 pm

tinOFbeer pisze:
Marcelina_MolinShop pisze:Ciekawe czy jest tu juz po czy przed drinkiem :)


Wygląda jakby wieczorem spożył całkiem sporą ilość drinków :mrgreen:


Kulturalny angielski dżentelmen niczego poza herbatą,nie spożywa przed wieczorem.A co robi wieczorem,to wie angielska królowa.
I to powinno wystarczyć. ;)
Sam Jeremy ostatnio ale tuż przed wieczorem,powiedział że być może pierwszy odcinek jego nowego programu pod szyldem Amazona,powstanie w Polsce! Mam nadzieję że zdążymy z Fun Clubem...
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: tinOFbeer » pn maja 23, 2016 11:46 am

Marcelina_MolinShop pisze:Ciekawe czy jest tu juz po czy przed drinkiem :)


Wygląda jakby wieczorem spożył całkiem sporą ilość drinków :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Posty: 67
Rejestracja: czw mar 24, 2016 4:39 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 134 razy
Płeć: Kobieta

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Marcelina_MolinShop » pn maja 23, 2016 9:17 am

Ciekawe czy jest tu juz po czy przed drinkiem :)
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Tommy Black » pn maja 23, 2016 6:30 am

Jeremy-Clarkson-suspended.jpg


Jak pokazuje sam Jeremy,najwyższy zatem czas na Jeremy Clarkson Fan Club,co też się niebawem stanie.
Najpierw jednak zrobimy porządek z kolektorem...wróć...kolektywem i zwęzimy nieco zbyt szeroki aktyw.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Haze » ndz maja 22, 2016 10:37 am

No więc po trzecie primo: założenia statutowe sformułowane przez mojego Szanownego Przedmówcę po konsultacjach z szerokim aktywem zostają jedno-głośnie przyjęte jako wytyczające dalsze kierunki rozwoju i aktywizacji kolektywu! Proponuje się również aby w trosce o dobro naszej organizacji oraz wzmacnianie i rozwijanie jej struktur i zapobieganie erozji ideowej powołać Kolegę Tommiego na stanowisko 1-go Komisarza FCJC!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Tommy Black » ndz maja 22, 2016 7:27 am

Haze pisze:Jestem ZDECYDOWANIE ZA! A ponieważ na każdym zebraniu jest taka sytuacja że ktoś musi zacząć pierwszy to w ramach propozycji, proponuję zaproponować mnie na skarbnika!


Ramy propozycycji zostaly zachowane i propozycja mieści się w ramach sytuacji akceptowalych,a także dobrze rokuje jeśli chodzi o propozycje
na następnych zebraniach.Te jednak odbędą się dopiero po zaakceptowaniu początkowej,ramowej propozycji Hazego.Niczego nie da się odpowiedzialnie zacząć ani otworzyć,tak,czasem aby zacząć trzeba otworzyć,należy otworzyć,bez skarbnika.Kasa,misiu,kasa...
Na każdym zebraniu jest też taka sytuacja,że skoro już ktoś zaczął pierwszy,to zacząć musi też drugi.I też może w ramach propozycji.
To ja zacznę jako drugi.

1.Haze powołuje do życia FunClub J.Clarksona im. Misia Paddingtona*
2.Haze sam sobie przydziela najbardziej odpowiedzialne funkcje: Treasurer Officer and Cleaner Officer.
3.Kiedy już w FunClub będzie kasa,Haze ogłosi wybór prezesa,czyli bossa.
4.Zaraz potem ,my wybierzemy Hazego na The boss of all bosses.
5.FunClub rozpoczyna niespotykaną dotąd aktywność co wzbudza zainteresowanie BBC.
6.Teraz może zacząć ktoś jako trzeci.

*Clarkson zdobywał wykształcenie w szkole średniej w Repton, z której – jak twierdzi – został usunięty za naganne zachowanie rodziców.
Po opuszczeniu szkoły pracował w firmie swoich rodziców, gdzie zajmował się sprzedażą zabawek - Misiów Paddingtonów.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Złote myśli Clarksona

Postautor: Haze » sob maja 21, 2016 9:39 pm

Tommy Black pisze:...Proponuję zalożyć jego FunClub...

Jestem ZDECYDOWANIE ZA! A ponieważ na każdym zebraniu jest taka sytuacja że ktoś musi zacząć pierwszy :mrgreen: to w ramach propozycji, proponuję zaproponować mnie na skarbnika!
Obrazek

Wróć do „Świat się śmieje, waper też…”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości