8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Awatar użytkownika
macieksobie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 03, 2018 10:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 186 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: macieksobie » śr cze 07, 2023 8:20 pm

Tommy Black pisze:Tak, nie ukrywamy, dorastamy. Jesteśmy razem już 8 lat.

Zapomniałeś o bimberku, który im daliśmy na spróbowanie. ;-)

    Zasilania : Tesla Punk 85w, Smok XPro bt 65w, Pico 75w (x2), Pico 21700, Ehpro Cold Steel , Drag X Plus
    Parowniki DL : Melo 3 mini x2 , Captain Sub Ohm Tank , Wasp Nano RTA, Intake RTA,
    Parowniki MTL : Siren V2, Ammit MTL, Intake MTL
Awatar użytkownika
Podpalaczka
Patronauta
Patronauta
Posty: 290
Rejestracja: sob maja 13, 2023 7:07 am
Lokalizacja: Krakow
Podziękował: 475 razy
Otrzymał podzięk.: 342 razy
Płeć: Kobieta

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: Podpalaczka » pt cze 02, 2023 6:02 pm

Jestem tu krótko, ale zupełnie szczerze gratuluję Wam tego, co tu stworzyliście. Nieobce są mi różne grupy, czaty itp. Jednak... To forum uznaję za wyjątkowe.
To forum tworzą wyjątkowi ludzie, którzy może przypadkowo się tu znaleźli, ale już nieprzypadkowo zdecydowali zostać.
To zasługa administracji, wyjątkowych moderatorów, którzy musieli mieć wizję, jak to ma wyglądać i co możemy tu spotkać obecnie.
Prawdopodobnie, gdybym tu nie trafiła, moja przygoda z wapowaniem skończyłaby się szybciej, niż dałabym sobie szansę, żeby się w to wciągnąć.
Dziękuję i ... trwajcie. Nie tylko do 2161!
Na razie nie sięgam tak daleko, ale mam nadzieję składać Wam życzenia z okazji 9 urodzin. :beer3:

Przepraszam za powtórzenia, ale użyłam ich celowo, dla podkreślenia znaczenia.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: Tenmen » pt cze 02, 2023 5:08 pm

No proszę tyyyyyyleee lat wytrzymaliśmy ze sobą. ;) Różnie bywało, jak to w rodzinie nie zawsze jest słodko. 1000 lat !!!!
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: BloodCat » pt cze 02, 2023 4:01 pm

Mnie za 10 dni mija rok z Wami... a nie zapowiadało się, po powitaniu ;P .
Przez Salon nauczyłem się używać emotikonów (graficznych), których nie akceptowałem od ich początku. Nawet w tym m zasłużyłem na swoją :bloodcat: . Także, po raz pierwszy przelałem tu kasę na działalność Internetowego Forum. Błahostki? Może, jednak nie w mojej skórze. Mama zawsze mówiła, że dla dobrego warto się zmieniać. Dobrze tu.
@
Awatar użytkownika
Tommy Black
nie będę Ci słodził, bo wytrawny jesteś :wino: . Bez krzty sarkazmu Cię szanuję i doceniam co tu robisz :friends: .
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: bulit73 » pt cze 02, 2023 3:45 pm

Sto lat dla @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, bo bez niego Salon by nie istniał. :wino:
Drugie sto lat dla Salonu. :friends:
Trzecie sto lat dla wszystkich użytkowników i administracji. :kolejka:
Obrazek
Awatar użytkownika
vitz
Patronauta
Patronauta
Posty: 666
Rejestracja: ndz gru 12, 2021 8:12 pm
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 662 razy
Otrzymał podzięk.: 728 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: vitz » pt cze 02, 2023 2:10 pm

Sto lat, sto lat - niech Salon żyje, żyje nam! :) Dziękuję całej Administracji i wszystkim, którzy współtworzą ten wyjątkowy zakątek w Sieci. Oby, jak najdłużej ta inicjatywa trwała i rozwijała się jeszcze prężniej. :)
Obrazek
Bishop fan#1 ;-)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: Tomba » pt cze 02, 2023 10:32 am

Chciałem również dołączyć do podziękowań dla całej Administracji oraz życzyć nam wszystkim kolejnych, wspaniałych lat.

No i szczególnie chciałbym podziękować Tomaszowi @
Awatar użytkownika
Tommy Black
bez którego Salon nie byłby takim jakim jest.
Dużo zdrówka Tomek. :wino:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

8 lat za chwilę, myślimy jednak o 2161 roku!

Postautor: Tommy Black » pt cze 02, 2023 7:42 am

Image

Tak, nie ukrywamy, dorastamy.Jesteśmy razem już 8 lat. Od 2015 roku. Ale dziś myślami jesteśmy już w tytułowym 2161 roku. Wtedy, 19 maja 2161 roku dojdzie do zgromadzenia wszystkich planet Układu Słonecznego po jednej stronie Słońca.
Ostatni raz tak blisko siebie planety były w 1623 roku i były to czasy czeskich waperów od których dostaliśmy licencję na Salon. W zamian za 124 ml liquidu, 12 grzałek fused clapton, 5 deko bawełny, 7 strzykawek, dwa tablety, 3 pary słuchawek i jeden egzemplarz Konstytucji. Aaaa, jeszcze jedną siekierę.
Tak będzie wyglądać niebo w czerwcu 2161 roku bo Wielka Parada Planet potrwa aż do kolejnych urodzin Salonu Rozchmurzonych.

Image

Jeśli są tu ludzie, waperzy, którzy zdali choć z 7 do 8 klasy Szkoły Podstawowej, to mogą obliczyć które to będą urodziny Salonu. Będziemy wdzięczni i część historyków i astronomów też.
Dziś mamy jednak rok 2023 i wracamy do rzeczywistości. Też jest fajna, ciekawa, czasem nawet ekscytująca,
Dzięki Wam. Bardzo dziękujemy wszystkim użytkownikom za współtworzenie tego, jak sami często piszecie, wyjątkowego miejsca w sieci.
Nie będziemy nikogo personalnie wyróżniać, bo z naszymi umiejętnościami matematycznymi moglibyśmy kogoś pominąć. Sami zresztą wiecie jak to na co dzień wygląda. Na pewno jednak słowa uznania należą się moderatorom, oraz techniczno- artystycznemu duetowi - @
Awatar użytkownika
Ramses
& @
Awatar użytkownika
Frankosio
. Dziękujemy również naszym inżynierom hostingu którzy dbają o to aby Salon się wyświetlał tak jak na Salon przystało. Dziękujemy Sponsorom bo bez nich trudno byłoby zorganizować liczne konkursy i liczniejsze licytacje.
@
Awatar użytkownika
Sourcemore
, @OXVA, @
Awatar użytkownika
inawera
, @VapeKing, te firmy są stale obecne a @
Awatar użytkownika
inawera
od samego początku, od dnia powstania Salonu.
Oczywiście pamiętamy dziś szczególnie o Patronach i Donatorach. Dzięki Wam, stać nas na porządną maszynę i całkiem przyzwoity transfer.
Nie marnujemy ani złotówki i obiecujemy, że będziemy chcieli razem z Wami uczestniczyć w tej Wielkiej Paradzie Gwiazd.

Wróć do „Sprawy organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości