Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » ndz sty 24, 2021 12:31 pm

BlackDragon pisze:Nie bardzo rozumiem, co ma na celu ta złośliwość, jasno napisałem jakie mam zainteresowania, krótko i zwięźle.


A ja bardzo nie rozumiem dlaczego czytasz to co chcesz przeczytać a nie to co napisane? Zanim zaczniesz na dobre wędrówkę po Salonie, zaopatrz się w odrobinę choć, poczucia humoru i dystansu wobec siebie.
Czuj się tu po prostu dobrze. ;)
Awatar użytkownika
BlackDragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:13 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: BlackDragon » ndz sty 24, 2021 12:29 pm

Nie bardzo rozumiem, co ma na celu ta złośliwość, jasno napisałem jakie mam zainteresowania, krótko i zwięźle.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » ndz sty 24, 2021 7:28 am

Mazzi pisze:Witam wszystkich użytkowników forum. :D


acz21 pisze:Witam wszystkich i pozdrawiam.


A nie trzeba dodać "użytkowników"? A @
Awatar użytkownika
Mazzi
mógł pozdrowić...

Też Was witamy. Wszystkich. Też pozdrawiamy. Ale temat dla nowych użytkowników musicie sobie znaleźć sami.
acz21
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 21, 2021 6:50 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: acz21 » sob sty 23, 2021 10:36 pm

Witam wszystkich i pozdrawiam.
Mazzi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 23, 2021 4:15 pm
Lokalizacja: szydłów
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Mazzi » sob sty 23, 2021 6:14 pm

Witam wszystkich użytkowników forum. :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » sob sty 23, 2021 7:21 am

BlackDragon pisze:Lubię dobry film i muzykę która wpadnie mi w ucho.


Ale jednocześnie? Czyli film ze ścieżką dźwiękową który wpada w ucho? Bo film jako film, to raczej wpada w oko...tak nas uczono w harcerstwie, znaczy w harcówce gdzie oglądaliśmy filmy ale z bardzo marnym dźwiękiem. W Salonie są filmy uniwersalne a nawet lepiej bo są dobre. I muzyka też jest. W większości dobra, jeśli ktoś ma słuch, czyli choć jedno ucho.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
BlackDragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:13 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: BlackDragon » pt sty 22, 2021 7:02 pm

Witam wszystkich forumowiczów. Wapuję od jak pamiętam od 2008 od czasów kardridży. :) Lubię dobry film i muzykę która wpadnie mi w ucho.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » pn sty 18, 2021 6:35 pm

Bialysdz pisze:Paliłem kiedyś, hmm z 7 lat wstecz około roku, zacząłem palić od roku znowu, nowicjusz w nazwach i we wszystkim :D ale uczę się, cały czas się dokształcam.


A więc powiadasz, że paliłeś, że się uczysz dokształcać? We wszystkim? Hmmm...nie trzeba we wszystkim na raz a na razie wystarczy chmurzyć, wapować, zamiast palić. Od razu będzie lepiej, na początek brzmiało a później, a później to się zobaczy.

koshtur pisze:Zostałem zganiony za brak powitania na forum...


Błędy w zganieniach się zdarzają ale usilnie pracujemy nad ich wyeliminowaniem. Tak aby ganienie było za to, za co się należy. Będzie dobrze, jest dużo do ganienia.

jarekezg pisze:A jak kolega wyżej, raczej nie planuję rzucać całkowicie, nikotyna i kawa, to nieodłączne elementy dnia.


No nie, kto by rzucał nieodłączność dnia? Chyba że w nocy? Ale wtedy są inne przyjemności, też nieodłączne. Nie będziemy ich wyliczać, bo to forum dla dorosłych i wszyscy wiedzą, że alkohol i przygodnie poznane... :P

Mumis70 pisze:Dziękuję za przyjęcie, do zacnego grona. Mam nadzieję, że zdobyta tu wiedza dużo mi pomoże. Wybaczcie czasem pytania laika.


Żeby tę wiedzę zdobyć, musisz pytać. A skoro pytasz to musisz być laikiem. Zacne grono które Cię przygarnęło ma spore doświadczenie w hodowli laików. Jest nawet świetny album, film dokumentalny i opera na temat tej hodowli a okazy, mówię Ci...Będzie dobrze.


Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
yetiwest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 18, 2021 5:51 pm
Lokalizacja: Sde
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: yetiwest » pn sty 18, 2021 6:24 pm

Witam.
Sam osobiście nie palę, ale za to żonka nadrabia za mnie. Ostatnio zaś wróciła do e-papierosa. Więc coby jej pomóc chcę zagłębić temat, pobawić się w chemika i serwis techniczny od e-papierosa. Lubię majsterkować i dłubać przy komputerach - bardziej techniczny, ale też i softowy. ;)
Żonka teraz chmurzy z Drag X, ale w drodze jest Drag 2 i RTA Zeus X.
Mumis70
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 18, 2021 12:30 am
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Mumis70 » pn sty 18, 2021 7:28 am

Witam. Mam 50 lat i przyszedł czas aby po 30 latach odstawić papierosy. Po namowie córki zacząłem w to brnąć na tyle, że już nie palę 8 tydzień. Moja przygoda zaczęła się od Smoka Species Mod. Nawet fajnie było, choć ciężko było się przyzwyczaić, więc było na małych watach mocach ustawione i 6 -stki mg/ml na czas, aby się przyzwyczaić. Niestety zakończył żywot, bo wypadł mi z kieszeni gdy jechałem na rowerze i LCD z dygitalizerem się rozpadł. Nie można było już nic ustawić. Szkoda, bo lubiłem go. :cry: Teraz mam do czynienia ze Smokiem Stick V8 Baby, co mnie trochę drażni, bo parzy po dwóch zaciągnięciach i trzeba chwilę odczekać i jakiegoś Aio Box Pro Series Premium. Taki do wyjścia do sklepu. Zarejestrowałem się tu, bo chciałbym na spokojnie poczytać na temat swoich kompozycji smakowych, jeśli chodzi o liquidy. Dużo czytałem i naoglądałem, jak powinno się zacząć. Jak to mówią "Człowiek się uczy do końca życia", więc wolę się doinformować, poczytać niż potem walczyć, bo coś tam i zrezygnować na poczet gotowców, których nie zawsze smak zadowala, bo czegoś jest za dużo i cenowo się lepiej wychodzi zrobić samemu niż... Dziękuję za przyjęcie, do zacnego grona. Mam nadzieję, że zdobyta tu wiedza dużo mi pomoże. Wybaczcie czasem pytania laika.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości