Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 23687
Podziękował: 7916 razy
Otrzymał podzięk.: 20190 razy

Postautor: Tommy Black » 03 sie 2021, 18:08

Wyimaginowany pisze:...podzielić się swoimi doświadczeniami ze sprzętem, aby ktoś mógł ominąć nieprzyjemności, oraz oczywiście po to, abym samemu mógł popytać o coś czego nie wiem lub potrzebuję, choć mogą to być debilne pytania.

Sam fakt, że wiesz o tym, że należy zapytać, bo nie wiesz tego o co chcesz zapytać, jest wystarczającym powodem aby zadawać pytania nie oceniając samych pytań. Bo i po co?
Pytanie to pytanie, każde pytanie rodzi odpowiedź. Nawet to które zadajesz sobie. Ważne są jeszcze marzenia. Warto je gonić bo nawet jeśli nie dogonisz to schudniesz. Tu, w Salonie, wszyscy biegamy za chmurami i marzeniami. Dlatego jesteśmy tacy mądrzy i szczupli...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Betonowy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: Betonowy » 03 sie 2021, 22:04

Witam
Co tu dużo pisać, od dwóch lat nie palę już normalnych śmierdzieli, zaczynałem od IQOS, ale śmierdzi bąkiem xd. Potem Vuse, E-tank Vuse, ale coś z wbudowaną baterią szybko kończyło swoje życie, po roku przyszedł czas na Drag X i tu już troszkę się rozkoszowałem smakiem. Teraz sam mieszam paliwo na grzałki i od niedawna wszedł Legend 2 z Zeusem, który jak dla mnie ma gorszy smak niż Drag, więc poszukując, a dochodzę już do sedna :lol1:, parownika rTa- RTA, znalazłem to zacne forum z mnóstwem ciekawych informacji, więc jestem, oczytam się i z doświadczenia nie pomogę, ale będę się dzielił tym, co mam i korzystał z Waszego doświadczenia.
Po krótkim wstępie witam mordeczki i ... Koleżanki.

! Wiadomość od: edarek
Z doświadczenia wiemy @
Awatar użytkownika
Betonowy
, że Ci, którzy nie stosują się do zasad pisowni, czyli postanowień regulaminu, szybko kończą przygodę.

Scalono posty.

Będę pamiętał, no postaram się wytrwać jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 04 sie 2021, 08:08

Betonowy pisze:Będę pamiętał, no postaram się wytrwać jak najdłużej.

Tu słowa "postaram się" to pierwszy krok do porażki. Tu nie trzeba się starać, tu trzeba działać. Nie trzeba też trwać, to nie Salon Figur Woskowych. Wygląda na to, ze zaczynasz czaić bazę...

Betonowy
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Postautor: Betonowy » 04 sie 2021, 09:21

Postaram się, bo problem z pamięcią mam. Już mi się to forum podoba.

SB
hexenisalive
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: hexenisalive » 04 sie 2021, 22:56

Gitara siema wariaty. Co na grzałach mordy?
A na serio, to cześć wszystkim! Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny. Przed pierwszym postem w "Wydział Handlowo-Charytatywnie-Wymienny" jaki popełniłem, to przeglądnąłem to forum. Widzę że jest tu dobra atmosfera.

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 05 sie 2021, 08:41

hexenisalive pisze: Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.

Jakiś dziwny ten moderator. Natomiast zwyczaj dalej jest opcjonalny ale na pewno nie martwy. Mamy jeszcze taki specjalny temat dla nowych użytkowników; pomaga im się poruszać po Salonie. Szczerze? Daruj go sobie...
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 6961
Podziękował: 2801 razy
Otrzymał podzięk.: 3718 razy

Postautor: Tomba » 05 sie 2021, 09:13

hexenisalive pisze:Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.

Ja mam podobnie.
Kiedyś, jeden z moich rodziców, wskazał mi toaletę jako miejsce mycia zębów. Szczerze? To coś co ostatnio zrobiłem 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.
Teraz strasznie yebie mi z gęby, ale za to mam satysfakcję, że nie kultywuję tego jakże idiotycznego zwyczaju.
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Otrzymał podzięk.: 3 razy

Postautor: Morfus » 05 sie 2021, 16:09

Witam. Jestem czynnym e-palaczem od około 11 lat i dopiero teraz przyszła mi ochota na rejestrację, choć przeglądam Salon od dawna.Teraz używam Aegis Boost Plus oraz Geek Vape Lucid Box plus atomizer Vaptio Frogman. Z braku możliwości nabycia uszczelek do Frogmana zamówiłem tank Smok Baby TFV12 gdyż jeszcze mam zapas grzałek. A teraz parę pytań o Boost Plus, czy jest tak jak w zwykłym Boost uczynić go bardziej przeźroczystym, jak duży jest problem z dostępnością bazy na 510 oraz bazy RBA gdyż na pewno te od Boosta nie pasują. Pozdrawiam.

! Wiadomość od: edarek
Jeśli masz jakieś pytania @
Awatar użytkownika
Morfus
, to wątek powitalny nie jest odpowiednim miejscem na ich zadawanie. Załóż temat w odpowiednim dziale, a odpowiedź dostaniesz na pewno.

SB
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 05 sie 2021, 16:22

Morfus pisze:Witam. Jestem czynnym e-palaczem od około 11 lat i dopiero teraz przyszła mi ochota na rejestrację, choć przeglądam Salon od dawna.

Bycie czynnym e-palaczem jest zajęciem wysoce czasochłonnym i pochłaniającym wszelką ochotę, szczególnie w sytuacji kiedy uruchomione jest już przeglądanie. Jeden z naszych moderatorów poszedł do monopolowego po whisky. Nic nie kupił mimo że spędził tam 5 godzin. Czynnie oglądał i to mimo ogromnej ochoty na czynne napicie się. Tym bardziej doceniamy Twój desperacki akt rejestracji. Będziesz dobrym waperem w przyszłości...

Morfus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Otrzymał podzięk.: 3 razy

Postautor: Morfus » 05 sie 2021, 17:36

Lubię sarkazm, jestem przekonany, że to nie desperacja i chęć bycia "dobrym" waperem, a co do historii (jak jeszcze nie było waperów), to myślę, że niewielu (a może się mylę) pamięta zakrapianie waty, włączniki podciśnieniowe, częste " bobry" i dyndający aku przy gniazdku. Pozdrawiam.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”