Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: kruszyna » ndz lis 12, 2017 9:36 pm

Któregoś dnia, gdy pochwaliłam się mężowi, że na forum jestem Drożdżówką, zapytał tylko: Ale taką z kruszonką? Wiem, wiem, historia rodem z "Chwili dla Ciebie", więc na miejscu będzie typowe, śmiechom nie było końca. :lol:

Witam wszystkich niepowitanych jeszcze przeze mnie :db: Mam nadzieję, że będziecie się czuć tutaj równie dobrze jak ja (a weteranem nie jestem) :bender:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » ndz lis 12, 2017 5:20 pm

Przemprzem pisze: Jakbyś był tak miły i wyjaśnił pojęcie drożdżowy.

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
nie miał odwagi, ale ja będę miła i objaśnię. Drożdżówy, to wszystkie dziewczyny z Salonu. Czyli najmilsze, najwspanialsze waperki jakie świat widział. Co prawda złośliwi twierdzą, że jesteśmy trochę wysuszone, ale nie wierz im. Nie znają się ;)
Aaaa.... przy okazji tylko wspomnę, że naszych panów nazywamy tutaj Ciachami i w ogóle nie zastanawiamy się ile mają wiosen. Bo taki np. piernik, to im starszy tym lepszy, no nie ? :P
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 11, 2017 3:24 am
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Przemprzem » ndz lis 12, 2017 2:42 pm

Już nawet myślałem żeby poinformować opiekę społeczna że sobie nie radzimy i spróbować odebrać je na wiosnę ale szkoda 500+. Na sprzęt trzeba skądś pieniążki wziąć...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lis 12, 2017 2:38 pm

Przemprzem pisze:Tommy, twoja twórczość kojarzę jeszcze z forum e-papierosy oraz vtc forum które chyba umarło.


Dawne czasy. Nie mogę wspominać bo zaraz się wzruszę i znów będęł pisał poezje... :-P

Przemprzem pisze:Jakbyś był tak miły i wyjaśnił pojęcie drożdżowy.


O nie. Nie będę ryzykował, może ktoś inny? :P

Przemprzem pisze: Jeszcze mnie budżet trzyma bo: rozrząd w aucie, dzieci na zimę trzeba ubrać no i święta idą...


Najważniejszy ten rozrząd i święta. A dzieci na święta można przebrać przecież do szopki. Tam dużo nie trzeba.

Przemprzem pisze:Jeszce będę musiał was dopytać co i skąd zamawiacie bo o ile Haze od lat robi testy akumulatorów i wrzuca na forum wyniki o tyle temat baz i liquidów na czarną godzinę chyba mi umknął.


Wszystko jest w Salonie, musisz tylko trochę połazić i najlepiej potem już o konkretne rzeczy pytać.
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 11, 2017 3:24 am
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Przemprzem » ndz lis 12, 2017 2:31 pm

Tommy, twoja twórczość kojarzę jeszcze z forum e-papierosy oraz vtc forum które chyba umarło. Jakbyś był tak miły i wyjaśnił pojęcie drożdżowy.
Pochwalę się czym wapuje dopiero kiedy kurier mnie odwiedzi. Batki w mechaniku umarły zabierając ze sobą ładowarkę. Ale po szybkim researchu zdecydowałem się na wieska rx 2/3 oraz Zeusa RTA (oba w drodze). Dodatkowo planuje squonk boxa najpewniej mechanik, a na górę pulse 22rda. Jeszcze mnie budżet trzyma bo: rozrząd w aucie, dzieci na zimę trzeba ubrać no i święta idą... A zapasy bazy same się nie zrobią. Na szybko kupiłem ponad litr do wymieszania ale vapujac ok 15ml dziennie wystarczy na parę miesięcy. Jeszce będę musiał was dopytać co i skąd zamawiacie bo o ile Haze od lat robi testy akumulatorów i wrzuca na forum wyniki o tyle temat baz i liquidów na czarną godzinę chyba mi umknął.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » ndz lis 12, 2017 2:10 pm

Przemprzem pisze:Witajcie.
Od paru dni kręcę się po waszym salonie i nadrabiam zaległości jeśli chodzi o nowinki w świecie ep. Vapuje od paru lat niestety z przerwami w których wracałem do analogów. Mój wina, moja wina....
Niektórych z Was pamiętam jeszcze z innych forum na których rzadko się udzielałem bo...rzadko mam coś mądrego do powiedzenia. A jedyne interakcje z użytkownikami odbywały się na bazarze.
Nadszedł czas na mój powrót do świata ep. Bardziej że względów zdrowotnych niz finansowych bo nikt mnie nie przekona że vaping jest tańszy. Na jednym zasilaniu i RTA nigdy się nie kończy.
Ostatnie moje ulubione i regularnie używane graty przed powrotem do analogów to: Mr. Jake (chyba jeszcze v1) z RDA darrang (clon) oraz griffin 25 plus na boxie evic vtwo. Box raczej z wygody bo mechaniki zawsze bardziej do mnie przemawiały. Niektórzy twierdzili że ponoć rurki mają swoją duszę.


Ach to ty się tak kręciłeś? Ufff, dobrze że się przyznałeś bo nasze czujniki wyczuwaly dość intesywnie woń tyoniu. Dobrze że powrócileś do ein. Dobrze że się zarejestrowałeś.
Niedobrze że przejmujesz się tym że być może nie masz nic mądrtego do powiedzenia.Poczytaj moje posty. Na pewno sie podbudujesz. Jeśli chodzi o interakcje to nasze drożdżówy działają lepiej niż bazary a vaping nie jest tańszy ale drogi i droższe są znów tylko drożdżówy.No i na jednym zalaniu rzeczywiście nigdy się nie kończy ale to wiem z forum o whisky.
Masz rację; rurki mają duszę, wiekszość mechaników ma duszę albo nabywa tej duszy. Drożdżówy też, ale to dlugi proces...
Czuj się w Salonie lepiej niż w domu i pisuj więcej niż w domu... ;)

Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Valooos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: sob lis 04, 2017 11:48 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Valooos » ndz lis 12, 2017 1:57 pm

Witamy Przemprzem :)
Pochwal się czym dymisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
.:Jack:.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob wrz 16, 2017 6:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: .:Jack:. » ndz lis 12, 2017 1:54 pm

Witaj Przemprzem :beer2:
K-4,K-5,TGTII,TGTIII,TGT4,GEM,Intake,Blotto,Kylin Mini V2
Hussar Coppervape,SJMY,Skyline,Merlin RTA,Aromamizer RDTA,Ammit 25 single,OBS Crius+,Pharaoh,Dvarw DL,MTL
Pico75W,Pico25, Espion 200W,ProVari Mini2.5,IPV D4,Tesla Wye85W,Swag2,Warwolf

18mg>>2,8mg/ml
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » ndz lis 12, 2017 11:27 am

Przemprzem pisze:Powinienem nadmienić że kręcąc się po WASZYM salonie postanowiłem się zarejestrować. Ładnie tu. Czysto. Schludnie. Rzeczowo.

Witaj serdecznie, rozgość się :db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » ndz lis 12, 2017 9:25 am

Witaj @
Awatar użytkownika
Przemprzem
:bry:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość