Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 14 sie 2018, 18:54:27

Spontan pisze:Jestem na wojnie z samym soba przez dwa tygodnie..


Dwa tygodnie to ostatnio trwały negocjacje które sam ze sobą prowadziłem.Ponieważ nie mogłem osiągnąć porozumienia co do warunków pokoju, wypowiedziałem wojnę Górnemu Gabonowi. Notę z wypowiedzeniem niesie gołomp pocztowy dyplomatyczny.I ja Cię przywitam w Salonie dyplomatycznie, bo spontaniczność spotykamy przy opuszczaniu Salonu.
Oczywiście nie przewidujemy takich kroków, ale na wszelki wypadek warto być przygotowanym... :-P


Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 14 sie 2018, 14:40:22

Spontan pisze:Teraz czas na boxa i krecenie samemu grzalek i tu beda pytania w tym kierunku..
Pozrawiam wszystkich !!!


A pytaj, damy radę ;)
A na razie witam Cię @
Awatar użytkownika
Spontan
- spontanicznie :P
Awatar użytkownika
Spontan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:56:56
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: DE
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Spontan » 14 sie 2018, 14:30:00

Witam
Jestem na wojnie z samym soba przez dwa tygodnie..nie pale analogow od tego czasu..tak na szybko kupilem Smok Stick Prince.
Kiedys palilem pierwsze egony i zrazilem sie...ten smok jest ok ale podazam dalej..
To ze nie mam mozliwosci porozmawiania w jakims polskim sklepie bede prosic was o pomoc..
Teraz czas na boxa i krecenie samemu grzalek i tu beda pytania w tym kierunku..
Pozrawiam wszystkich !!!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 08 sie 2018, 19:13:04

rzyghul pisze:Planuję wziąć się za kręcenie grzałek więc mam pytanie który wątek na forum warto przestudiować w tej kwestii?


Zacznij od Dowcipów, Anegdot i Wrzutek. Odwiedź też drożdówki w ich Klubie. Przed kręceniem grzałek musisz być wypoczęty, zrelaksowany i szeroko uśmiechnięty. To Ci później i tak już zostanie w Salonie bo z grzałkami to wiesz...no różnie może być... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 08 sie 2018, 14:36:29

Witaj @
Awatar użytkownika
rzyghul
*friends*
rzyghul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 06 sie 2018, 13:51:45
Punkty reputacji: 25
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: rzyghul » 08 sie 2018, 14:35:11

Witam wszystkich forumowiczów,

Przeczytalem sporo postów tutaj i stwierdziłem że najwyższy czas sie przedstawić. Vapować zacząłem jako zastępstwo do analogowych śmierdzieli i już tak rok sobie chmurze. Przygode zacząłem z eviciem vtwo mini i toptankiem mini. W miedzyczasie odkrylem inne tanki i przewinelo sie ich juz kilka ( toptank i subtank od kangera, reloaded, engine) a obecnie stanęło na ammicie dual z battlestarem. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wszystkie posty pełne uzytecznych informacji. Planuję wziąć się za kręcenie grzałek więc mam pytanie który wątek na forum warto przestudiować w tej kwestii? ;)
Awatar użytkownika
LoCtoR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 02 sie 2018, 09:33:10
Punkty reputacji: 108
Lokalizacja: 3miasto
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: LoCtoR » 07 sie 2018, 09:10:24

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
.
Jak mówi stare afrykańskie przysłowie: "Nie ma forum bez poety" ( w suahili brzmi to mniej więcej tak: "Hakuna jukwaa bila mshairi" ). Czytając forum przed rejestracją, trafiłem na twoje wpisy i już wiedziałem, że i to forum ma swojego filozofa-poetę :-P
Co do drażnienia lwa to żywię nadzieję, że ów syty smacznymi liquidami nie będzie skory do gwałtownych i zabójczych reakcji. Tytułem wyjaśnienia dodać muszę, że moje poglądy na chmurzenie są niekiedy uznawane za kontrowersyjne a na pewno konserwatywne, przynajmniej w niektórych tematach. *konik* Dokładnych wyjaśnień udzielić mogę , jeśli kogoś ciekawość rozpiera (ale tylko w przypadkach bezpośredniego zagrożenia życia), na PW bo lwy znane są z czujnej natury i spam zazwyczaj szybko je budzi. :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za przywitanie i wracam do lektury.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 sie 2018, 08:04:16

LoCtoR pisze:Witam wszystkich rozchmurzonych.
Co prawda swój pierwszy odcisk łapy postawiłem w innym temacie ale ponieważ łapy mam dwie i krok wymaga dwóch, niech więc owe dwa liczą się jako pierwszy :P
Wapuję od prawie dziewięciu lat i choć może się to wydawać okresem długim to doświadczenia wielkiego nie mam. Głównie dlatego, że marny ze mnie gadżeciarz, jeszcze gorszy kolekcjoner za to wielki przeciwnik nadmiernego komplikowania rzeczy prostych. Forum znalazłem niedawno i przypadkiem także nie wiem jak intensywnie i długo będę tu bawił ale ponieważ, podobnie do kilku moich poprzedników w tym temacie, lepszym jestem słuchaczem niż mówcą, wielkich imprez do białego rana raczej nie przewiduję :P
To chyba tyle. Pozdrawiam.


Na początek zajmiemy się faktami i obalimy mity.To nieprawda że krok potrzebuje dwóch łap albo nóg, jeśli już ktoś ma nogi.Często największe kroki robi się bez łap czy nóg. A czasem nawet jeden krok to:"To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości" - powiedział Neil Armstrong stawiając pierwszy ludzki krok na Księżycu.Więc łapy i nogi nie są tu takie istotne.Dla ludzkości.Kroku nie zrobiła a skok oddała.

Ponieważ nigdy nie komplikowałeś rzeczy prostych, to znalazłeś Salon.Przypadek nie ma tu nic do rzeczy.Albo może ma? Czy przypadki są skomplikowane? Nie, spotykają człowieka i wskazują mu Salon. To tak trochę jak w mądrej księdze. Spragnionego napoić a głodnemu wskazać dobrą restaturację.

Tylko marny mówca przemawia do bialego rana i w końcu zasypia ostatni. Dobry mówca mówi krótko, treściwie, wskazuje słuchaczom cel, zasiewa w nich ziarno wiedzy i sam zasypia a słuchacze zbierają gadżety i pędzą realizować cele i pielęgnować zasianą wiedzę.*
A wiedzą już błysnąłeś jak doniosła tajna Grupa Kamerdynerów Salonu...więc chyba tak na początek drażnisz tygrysa, prawda? Lubisz to...prawda? :-P

Witamy w Salonie! *wino*

*Nie dotyczy mówców w TVP.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 06 sie 2018, 09:34:15

Jak pewnie zauważyłeś, mało kto tutaj imprezuje do białego rana. Raczej wpadamy na poranną kawkę, popołudniową herbatkę, lub wieczorne pogawędki. Ważne jest że lubimy to miejsce i mam nadzieję, że Ty także je polubisz. Dlatego z radością zobaczę kolejne odciski Twoich łap.

@
Awatar użytkownika
LoCtoR
witaj w Salonie :smile:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4168
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 10948
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 1724 razy
Otrzymał podzięk.: 411 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 06 sie 2018, 09:29:27

sikor pisze:Witajcie wszyscy, których jeszcze nie witałem *friends*

Cześć @
Awatar użytkownika
sikor
ek *friends* :-P

Ja też dołączam do powitania nie witanych przeze mnie *mrgreen* Czujcie się tutaj dobrze *yes2*
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości