Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
dudi_virus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2018, 13:29:36
Punkty reputacji: 2
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: dudi_virus » 24 paź 2018, 15:06:33

Witam serdecznie
od pewnego czasu przeglądam już forum, czytam co i jak, chłonę teorię. Dzisiaj złożyłem w końcu swego pierwszego e-papierosa. Aegis Legend 200W + Kylin Mini na swojej pierwszej własnoręcznie ukręconej grzałce :) O dziwo udało się już przy pierwszym podejściu - nic nie kapie ani nie cieknie. Z Gearbesta leci już do mnie Creed, więc mam nadzieję że zagrzeję tu miejsce na dłużej, tym bardziej że jest bardzo miła atmosfera co jest coraz rzadziej spotykane na forach.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 17 paź 2018, 20:35:57

@
Awatar użytkownika
Demogorgon
, cieszę się że szukałeś "drutu który ma sens", bo dzięki temu do nas trafiłeś. Nie wiem czy mamy tu fajnie – każdy może myśleć inaczej, ale na pewno w grupie raźniej i jakoś sobie wspólnie radzimy. Wiesz, ja też jestem milczkiem i też nie mam astronomicznej wiedzy o chmurzeniu, ale gdy chodzi o EIN nie mogę siedzieć cicho, bo my tu, oprócz tego że sobie pomagamy, walczymy o prawdę o e-papierosach, a w tym każdy może mieć swój udział. Na Ciebie też liczę. :)
Łukasz, witaj w Salonie *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 17 paź 2018, 16:51:08

Demogorgon pisze:...ale przeglądając forum uznałem, że fajnie tu macie i miło będzie z Wami pobyć



Też czasem przeglądamy forum, no bo nie mając nic mądrego do napisania, przeglądamy. :-P

Demogorgon pisze:- po 1 szukajka zamiast po raz n-ty pytać o to samo


Tak, bo kiedy już o wszystko zapytaliśmy, to szukajka nam znalazła o co można jeszcze pytać. :P

Ale w sumie to Twoje podejście bardzo nam się podoba i chętnie się do Ciebie przyłączymy.
Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Demogorgon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 paź 2018, 01:27:05
Punkty reputacji: 4
Lokalizacja: Skoczów
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Demogorgon » 17 paź 2018, 15:38:39

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Łukasz, mam 34 lata a moja przygoda z chmurzeniem zaczęła się w styczniu 2013 roku. Po 11 latach palenia śmierdziuchów, kilku latach przerwy i powrocie do nałogu kolega namówił mnie na spróbowanie "czegoś lepszego" i tak już mi zostało do dzisiaj.
Trafiłem do Was poszukując "drutu który ma sens" ale przeglądając forum uznałem, że fajnie tu macie i miło będzie z Wami pobyć :mrgreen:
Być może moja wiedza i doświadczenie nie są na takim poziomie jak u Was i raczej jestem obserwatorem niż kimś kto się jakoś bardzo udziela, ale postaram się w miarę mojej wiedzy i możliwości coś od siebie dorzucić.
Jeśli okażę się milczkiem to bardzo przepraszam ale to takie moje spaczenie, przez kilka lat administrowałem i moderowałem różne fora i jakoś zostało mi tak, że:
- po 1 szukajka zamiast po raz n-ty pytać o to samo
- po 2 nie ma nic mądrego do napisania w danym temacie to po co klepać bez sensu.

Tak czy inaczej jeszcze raz witam, niech chmurka i smak będą z Wami a zwierzak przepadnie na wieki w czeluściach Mordoru :lol: :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 16 paź 2018, 08:56:35

zorro102 pisze:Witam wszystkich na forum mam na imię Adam
wapuję od... piątku - postanowiłem po wielu wielu latach rzucić analogi
dokonałem odpowiednich zakupów - niestety nie zbyt chyba udanych...
kupiłem 3 sprzęty
pierwszy całkiem spoko to Joyetech Exceed D19 - małe miłe sympatyczne bezproblemowe urządzenie
drugi... to problem 75W Joyetech eVic AIO VT Kit - byłoby spoko gdyby nie pluł i nie strzelał - i tu moja prośba doradźcie jakiś dobry mały atomizer na gotowe grzałki do DL aby zamontować w tym Joytechu - bo mnie szlak z nim trafi za moment - w akcie rozpaczy zamówiłem i czekam na Aspire Zelos Kit


Sorry Adam ale czy możesz bez trudu przeczytać to co napisałeś?
Nie uznajesz z powodów religijnych wielkich liter, kropek, przecinków? Czy to po prostu tak "na szybko" ?
Potrafisz to napisać jeszcze raz w formie choć zbliżonej do poprawnej?
zorro102
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2018, 17:43:44
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: zorro102 » 15 paź 2018, 23:23:16

Witam wszystkich na forum mam na imię Adam
wapuję od... piątku - postanowiłem po wielu wielu latach rzucić analogi
dokonałem odpowiednich zakupów - niestety nie zbyt chyba udanych...
kupiłem 3 sprzęty
pierwszy całkiem spoko to Joyetech Exceed D19 - małe miłe sympatyczne bezproblemowe urządzenie
drugi... to problem 75W Joyetech eVic AIO VT Kit - byłoby spoko gdyby nie pluł i nie strzelał - i tu moja prośba doradźcie jakiś dobry mały atomizer na gotowe grzałki do DL aby zamontować w tym Joytechu - bo mnie szlak z nim trafi za moment - w akcie rozpaczy zamówiłem i czekam na Aspire Zelos Kit
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 15 paź 2018, 09:22:10

Damianos1981 pisze:Witam szanownych forumowiczów :) Na imię mam Damian, analogi rzuciłem po 11 latach, wapuję od marca 2014. Na co dzień zajmuję się 'wykańczaniem" moich inwestorów, a tak na serio to wykonuję remonty pod klucz, zatem moja przydatność dla forum jest żadna, jednakże forum dla mnie jak najbardziej.


Jak to dobrze, ludzie coraz większe zaufanie do nas mają, otwierają się, nie obawiają się już na początku ujawniać swoich słabych stron, frustracji, porażek, nieprzystosowania.
Na dodatek okraszone jest to skromnością i pewną taką nutką nieśmiałości. @
Awatar użytkownika
Damianos1981
, Twoja przydatność dla Salonu jest większ niż skromnie sądzisz. Salon Cię będzie wykańczał aż do skutku, stąd ta przydatność jest bardzo pożądana... :-P

Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 14 paź 2018, 14:24:27

panherbatka pisze: Jestem osobą która bardzo interesuje się rozwojem branży ep, ale jest zbyt dużą cebulą żeby co chwilę zmieniać sprzęt ;).

O cholera, ja też nie zmieniam co chwilę sprzętu, ale nigdy nie nazwałabym siebie cebulą :o , zwłaszcza że jej nie cierpię ;) . Wiesz co ? Może skupimy się na herbatce, bo ja lubię dobrą herbatę. Na pewno niejedną wspólnie wypijemy. Witaj w Salonie *czajniczek*

Damianos1981 pisze: Na co dzień zajmuję się 'wykańczaniem" moich inwestorów, a tak na serio to wykonuję remonty pod klucz, zatem moja przydatność dla forum jest żadna, jednakże forum dla mnie jak najbardziej.

Już Cię lubię :P Zdziwiłbyś się jak bardzo jesteś dla mnie przydatny - mam na myśli te remonty, bo przecież na co dzień nie tylko EIN żyjemy ;) Na razie dam Ci spokój, ale spodziewaj się PW w sprawach remontów, bo ja należę do takich, co to sami wszystko muszą zrobić. Zatem witam Cię @
Awatar użytkownika
Damianos1981
bardzo serdecznie *czajniczek*
Damianos1981
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2018, 10:57:29
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Zielona Góra
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Damianos1981 » 14 paź 2018, 11:35:09

Witam szanownych forumowiczów :) Na imię mam Damian, analogi rzuciłem po 11 latach, wapuję od marca 2014. Na co dzień zajmuję się 'wykańczaniem" moich inwestorów, a tak na serio to wykonuję remonty pod klucz, zatem moja przydatność dla forum jest żadna, jednakże forum dla mnie jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 13 paź 2018, 09:38:29

panherbatka pisze:Jestem osobą która bardzo interesuje się rozwojem branży ep, ale jest zbyt dużą cebulą żeby co chwilę zmieniać sprzęt


Trudno, takich jak Ty też tu witamy, może nieco mniej serdecznie, bo nic od nas nie kupią ale za to dajemy ordery. Ty dostaniesz taki:

Obrazek

No to witamy w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości