Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 22 sty 2019, 18:11:06

gregg pisze:...żarek postanowił sobie wypaść i zrobił mi dziurę w fotelu.

Objawiło się to czego nie dostrzegamy, czego nie doceniamy. Przeznaczenie w najdoskonalszej postaci żarka wzięło w swoje mocarne ramiona brata naszego gregga( dwojga g) i po latach prób przywiodło do Salonu. Niezbadane są drogi Przeznaczenia ale do Salonu można trafić!

gregg pisze:Moje główne hobby to 2 i 4 koła i ogólnie wszystko, co dużo pali i dobrze jedzie


A co powiesz o Merkavie IV Barak?

Witaj w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 03 sty 2019, 07:57:43
Punkty reputacji: 60
Lokalizacja: BIA
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: gregg » 22 sty 2019, 17:36:13

Wraz z pierwszym postem - witam Was wszystkich!
Mam na imię Grzegorz. Zwykłe śmierdziele paliłem prawie 8 lat. Rzucić chciałem wiele razy, ale to było tylko takie puste gadanie do samego siebie :oops:
Pewnego razu jadąc samochodem i paląc, żarek postanowił sobie wypaść i zrobił mi dziurę w fotelu. Wtedy dostałem jakiejś motywacji, że dalej tak :silent: być nie może! No i udało się. Jestem już 7 lat z EIN :cool:
Byłem pionierem EIN wśród wszystkich znajomych, nie wiedziałem zupełnie nic, nie było kogo zapytać i się poradzić. Pomógł i pomagał mi Trawnik.
Przez te 7 lat, dzięki mnie :-P spora liczba znajomych również zapomniała na dobre o analogach. Oni już mieli łatwiej... ja im wszystko na tacy ;)

Moje główne hobby to 2 i 4 koła i ogólnie wszystko, co dużo pali i dobrze jedzie :mrgreen:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 22 sty 2019, 16:26:47

MisiowatyPL pisze:Tydzień temu zakupiłem ultona juggerknot i z tym samym setupem smak o niebo lepszy. Pozostaje mi tylko teraz zająć się produkcją własnych liqiudów i bede czuł się spełniony. Dzięki waszej pomocy oczywiście.


Jasne. Już powołaliśmy zespół roboczy który zajmie się na razie wywiadem. Musi on bowiem, ten zespół, wywiedzieć się dokladnie czego Ci potrzeba oraz co masz, a czego powinieneś unikać. :-P Kontakt z zespołem za pośrednictwem moderatorów. W Salonie musisz poczuć się spełniony.Pomożemy! Nie takie rzeczy robiliśmy...

Witaj w Salonie zatem! *wino*
MisiowatyPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2019, 02:29:00
Punkty reputacji: 9
Lokalizacja: UK
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: MisiowatyPL » 22 sty 2019, 15:30:14

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony Michał na codzień pracujący i mieszkający w UK. 34 wiosen już za mną, przygodę z vapowaniem zacząłem około rok temu. Stwierdziłem że czas rzucić normalne papierochy i pomoże mi w tym epapieros. Wtedy wybór padł na smok alien 220w gdyż śledząc jakieś fora czy recenzje na youtubie przypadł mi do gustu. Vapowałem może miesiąc i odstawiłem go na normalne fajki gdyż smak mnie irytował jak również ciągłe wymiana seryjnych grzałek smoka i po 3 dniach czucie spalenizny. Od niedawna jestem posiadaczem innokina proton i atomizerka RTA dead rabbit. Szukania grzałek spełniające moje oczekiwania smakowe było wiele, dzięki wam spróbowałem "drut który ma sens" i jestem zadowolony. 6 zwojów na fi2,5 daje 0.25 w dualu jako nośnik firebolt cotton i wkońcu zaczeło mi odpowiadać. Tydzień temu zakupiłem ultona juggerknot i z tym samym setupem smak o niebo lepszy. Pozostaje mi tylko teraz zająć się produkcją własnych liqiudów i bede czuł się spełniony. Dzięki waszej pomocy oczywiście.
Piona :bender:
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2019, 11:27:42
Punkty reputacji: 8
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kasztanek » 22 sty 2019, 14:02:02

Nie chciałem z tym seksem poruszać tematu, choć nie ukrywam kusiło, ale przecież forum dla osób dorosłych. Żona również pochwala za jakość i smak spermy w porównaniu do analogów. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 22 sty 2019, 13:54:22

Kasztanek pisze: Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch, nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, same plusy

To zacytowane wyżej zdanie wymaga jednak edycji. No, to fragment pierwszego postu w Salonie...więc nieco je poprawimy.

Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch i sex , nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, na trzecie się nie wchodzi bo po co? Same plusy a na samym końcu trafia się na Salon Rozchmurzonych i to już jest plus plusów, mega plus dodatni, crème de la crème!
Wisienka na gofrze i truskawka na rowerze, ale ja się cieszę! :ed:

Prawda że ładnie? ;)

Witamy w Salonie! *wino*
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2019, 11:27:42
Punkty reputacji: 8
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kasztanek » 22 sty 2019, 11:30:36

Hej, jestem Maciek, 31 roków ziemia mnie ta musi znosić. Swoją "przygodę" rozpocząłem 14 lipca 2018, kiedy to jechaliśmy z żoną i psem na wakacje nad morzem, a ja wypalałem dwie paczki analogów dziennie, nie dość że to niesmaczne, śmierdzące to jeszcze kosztuje w c#@).
Będąc na zakupach przed wyjazdem w niemieckiej sieci sklepów Kaufland wszedłem z głupa do esmokinga, podglądałem, pogadałem z jakże miłą sprzedawczynią i dokonałem zakupu. Pierwszym elektrykiem stał się Volish Alpha, jeszcze z nim w papierowej torbie gdy grzałka namakała, wyszedłem zapalić "normalnego" papierosa, później rozpoczęło się wapowanie, jeszcze w drodze po obiedzie w Macu stwierdziłem że muszę zapalić swojego papierosa, odszdlem od auta i zaciągnąłem się kilkukrotnie, śmierdzącym suchym niesmacznym dymem - rzuciłem, tfu jakie to niedobre, jak mogłem tyle lat palić takie gówno. Wsiadłem do samochodu i czułem jak śmierdzę. Wtedy już wiedziałem że więcej nie będzie analogów. Oczywiście jak każdy waper, miałem okres nawracania smoluchów na właściwą e-drogę. Jednak jak sami wiecie spotykamy się z oporem, ale wiem po sobie, że trzeba spróbować, przekonać się do tego, a najważniejsze - trzeba chcieć. Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch, nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, same plusy.
Dobra kończę, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: 30 sie 2017, 21:49:25
Punkty reputacji: 4534
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 125 razy
Otrzymał podzięk.: 198 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Azgar » 18 sty 2019, 16:42:39

Zwracam honor w takim razie. Nie mogłem tego wiedzieć. :mrgreen:
Witaj zatem w Salonie Tomku.
:ok:
Tomaszek96
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2019, 22:33:21
Punkty reputacji: 3
Lokalizacja: Sokółka
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tomaszek96 » 18 sty 2019, 16:02:14

Azgar pisze:Chociażby dlatego że próbowałeś napisać 5 identycznych postów...

Problem z tapatalkiem. Szwankuje mi na tym forum i w momencie kiedy chcę wysłać napisaną wiadomość pokazuje mi komunikat że wybrany temat nie istnieje...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 18 sty 2019, 15:52:10

hyniks pisze:A tak poza tym to motocyklista, miłośnik Hard Rocka i domowych tygrysów.


I bardzo dobrze, tak trzymaj. Harley, Hard Rock and Tiger. Do tego Salon. Zaprawdę powiadam Ci że dobry duch mocnego uderzenia i piękny tembr motocyklowego silnika przywiodły Cię w dobre miejsce. Dlatego pozdrawiamy też żonę.
Witamy w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości