Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kasztanek » wt sty 22, 2019 1:02 pm

Nie chciałem z tym seksem poruszać tematu, choć nie ukrywam kusiło, ale przecież forum dla osób dorosłych. Żona również pochwala za jakość i smak spermy w porównaniu do analogów. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » wt sty 22, 2019 12:54 pm

Kasztanek pisze: Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch, nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, same plusy

To zacytowane wyżej zdanie wymaga jednak edycji. No, to fragment pierwszego postu w Salonie...więc nieco je poprawimy.

Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch i sex , nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, na trzecie się nie wchodzi bo po co? Same plusy a na samym końcu trafia się na Salon Rozchmurzonych i to już jest plus plusów, mega plus dodatni, crème de la crème!
Wisienka na gofrze i truskawka na rowerze, ale ja się cieszę! :ed:

Prawda że ładnie? ;)

Witamy w Salonie! *wino*
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Kasztanek » wt sty 22, 2019 10:30 am

Hej, jestem Maciek, 31 roków ziemia mnie ta musi znosić. Swoją "przygodę" rozpocząłem 14 lipca 2018, kiedy to jechaliśmy z żoną i psem na wakacje nad morzem, a ja wypalałem dwie paczki analogów dziennie, nie dość że to niesmaczne, śmierdzące to jeszcze kosztuje w c#@).
Będąc na zakupach przed wyjazdem w niemieckiej sieci sklepów Kaufland wszedłem z głupa do esmokinga, podglądałem, pogadałem z jakże miłą sprzedawczynią i dokonałem zakupu. Pierwszym elektrykiem stał się Volish Alpha, jeszcze z nim w papierowej torbie gdy grzałka namakała, wyszedłem zapalić "normalnego" papierosa, później rozpoczęło się wapowanie, jeszcze w drodze po obiedzie w Macu stwierdziłem że muszę zapalić swojego papierosa, odszdlem od auta i zaciągnąłem się kilkukrotnie, śmierdzącym suchym niesmacznym dymem - rzuciłem, tfu jakie to niedobre, jak mogłem tyle lat palić takie gówno. Wsiadłem do samochodu i czułem jak śmierdzę. Wtedy już wiedziałem że więcej nie będzie analogów. Oczywiście jak każdy waper, miałem okres nawracania smoluchów na właściwą e-drogę. Jednak jak sami wiecie spotykamy się z oporem, ale wiem po sobie, że trzeba spróbować, przekonać się do tego, a najważniejsze - trzeba chcieć. Nie łatwo zrezygnować z analoga, ale elektryk tak dobrze smakuje, jest tyle pysznych smaków, chmurka pachnie, człowiek nie śmierdzi, odzyskuje się węch, nie ma zadyszki po wejściu na pierwsze piętro, same plusy.
Dobra kończę, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Azgar » pt sty 18, 2019 3:42 pm

Zwracam honor w takim razie. Nie mogłem tego wiedzieć. :mrgreen:
Witaj zatem w Salonie Tomku.
:ok:
Tomaszek96
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pt sty 11, 2019 9:33 pm
Lokalizacja: Sokółka
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tomaszek96 » pt sty 18, 2019 3:02 pm

Azgar pisze:Chociażby dlatego że próbowałeś napisać 5 identycznych postów...

Problem z tapatalkiem. Szwankuje mi na tym forum i w momencie kiedy chcę wysłać napisaną wiadomość pokazuje mi komunikat że wybrany temat nie istnieje...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 18, 2019 2:52 pm

hyniks pisze:A tak poza tym to motocyklista, miłośnik Hard Rocka i domowych tygrysów.


I bardzo dobrze, tak trzymaj. Harley, Hard Rock and Tiger. Do tego Salon. Zaprawdę powiadam Ci że dobry duch mocnego uderzenia i piękny tembr motocyklowego silnika przywiodły Cię w dobre miejsce. Dlatego pozdrawiamy też żonę.
Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
hyniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 18, 2019 2:36 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: hyniks » pt sty 18, 2019 2:49 pm

Dzień dobry wszystkim,
Adam, chmurzę sobie od jakiegoś czasu, doświadczenie znikome, cieknący ijust nexgen, potem ijust 3 z trefną baterią a teraz w spadku Aegis 100w+Smok Prince który doprowadza mnie do szału ze wzgl. na słabą baterię. Razem z żoną przerzuciliśmy się na elektroniki w grudniu u.r. Wcześniej dawno dawno temu, Mildy - z wyciekającym do ust liquidem :).
A tak poza tym to motocyklista, miłośnik Hard Rocka i domowych tygrysów.
Chapeau Bas
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Azgar » pt sty 18, 2019 1:30 pm

Chociażby dlatego że próbowałeś napisać 5 identycznych postów...
Tomaszek96
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: pt sty 11, 2019 9:33 pm
Lokalizacja: Sokółka
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tomaszek96 » pt sty 18, 2019 12:32 pm

Tomaszek96 pisze:Hej Wszystkim . Na imie mi Tomasz ( 22 lata ) , ein używam od listopada 2015. Mam nadzieję, że gości tu miła atmosfera i można liczyć na wsparcie starszych stażem ;) Pozdrawiam wszystkich!

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


[mod=Azgar]Proszę o zapoznanie się z regulaminem. Widać na pierwszy rzut oka że nie czytałeś.[/mod]

Dlaczego tak twierdzisz ?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt sty 18, 2019 12:15 pm

Tomaszek96 pisze: Mam nadzieję, że gości tu miła atmosfera i można liczyć na wsparcie starszych stażem


Atmosfera, jak zapewne wiesz, to bardzo zmienna postać rzeczy. Czasem mamy tu taką atmosferę że się wyjść nie da. Albo nie chce się.Albo nie wiadomo co się dzieje. Bo my tu nie zawsze wiemy...I nie wiemy wszystkiego. Ale się dowiemy.Wspieranie się na starszych? Oni sami ledwo stoją. Oni, ci stażyści starsi bardzo, liczą na takich młodych jak Ty.Część z nich na pewno na jeszcze młodszy rocznik, ale też i inną, sorry, płeć. :-P
Dlatego nie pytaj co Salon może zrobić dla Ciebie? Pytaj co ty możesz zrobić dla Salonu?

A póki co, witamy serdecznie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości