Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 30 mar 2019, 08:43:19

Od trzech dni namiętnie przeczesuje forum w poszukiwaniu natchnienia na swój pierwszy, właściwie drugi sprzęt do inhalacji.


Nie chcę Cię martwić ale trzydniowa namiętność może bardzo osłabić Twoje mięśnie opuszkowo-jamiste.

Koxq pisze:Poprzedni StickV8 TFv8 BB niestety zaginął podczas weekendowej wędrówki z kumplami po okolicznych mordowniach. A szkoda, lubiłem go.


Tak, wspomnienia facetów z takich knajp są bezcenne.Tęsknota za whisky zamiast whiskey, za czystą piękną kobietą zamiast brudnej zapitej dziwki, no i przecież za ulubionym modem można też tęsknić... :( Rozumiemy Cię Koxq :glaszcze: No i nie załamuj się, morze wyrzuci kiedyś na brzeg Twojego moda, podobnie jak zwłoki byłych kumpli ...

Witaj w Salonie! *wino*
Koxq
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:26:36
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Koxq » 29 mar 2019, 21:34:58

Od trzech dni namiętnie przeczesuje forum w poszukiwaniu natchnienia na swój pierwszy, właściwie drugi sprzęt do inhalacji.
Poprzedni StickV8 TFv8 BB niestety zaginął podczas weekendowej wędrówki z kumplami po okolicznych mordowniach. A szkoda, lubiłem go.
Doświadczenie w wapowaniu mizerne, 4 miesiące. Wcześniej 9 lat analogi. Na szczęście to już przeszłość.
Wymarzonego inhalatora dalej nie mam także wracam do lektury, sporo tego do wyboru :)
Miłego weekednu i witam szanownych użytkowników Salonu!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 mar 2019, 21:36:56

Tenmen pisze:A tfu!!!! hedonistą !!! nie obrażasz mnie ?przecież oficjalnie walczymy z LGBT ;-)


Na pewno Cię nie obrażam, czwartek jest dniem w którym obrazy się nie praktykuje. Podobnie jak i walki, obojętnie z kim. Zresztą walka z LGBT jest jak seks przez telefon czyli mniej więcej to samo, co obiad w telewizji. :-P
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2388
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1772 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 28 mar 2019, 21:26:06

@
Awatar użytkownika
Tenmen
zostań hedonistą, zaprawdę powiadam Ci, hedonizm jest przyszłością Salonu a więc i Twoją. I nie przejmuj się tak nowymi użytkownikami. Przeciez nie będą się rejestrować bez końca...Dasz radę! :-P

A tfu!!!! hedonistą !!! nie obrażasz mnie ?przecież oficjalnie walczymy z LGBT ;-)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 mar 2019, 21:19:53

Tenmen pisze:Tommy czytając twoje posty zastanawiam się......zdradź co też czasami dolewasz czy też dosypujesz do liquidów


No wiesz, taka profanacja, u mnie? :-P

Ja korzystam z wiedzy, czasem doświadczenia, wyniesionego z licznych kursów doskonalenia zawodowego...i moich nauczycieli.

Demokryt z Abdery - filozofia

świat składa się z atomów czyli protonów, elektronów i kretynów
tworzenie to łączenie atomów
niszczenie to rozpad atomów oraz sądów

Sokrates - filozofia
uważany za ideał filozofa, poglądy które głosił okazały się zgodne z jego życiem
nie angażował się w politykę, poświecił się nauczaniu, za naukę nie brał pieniędzy dlatego żył w niedostatku jak nasi nauczyciele
wygłaszał swoje mowy na placach i tak pozyskał swoich uczniów (Platon, Ksenofot, Alcybiades)jak KOD i opozycja
demaskował w swoich mowach fałszywe autorytety przez to został skazany na śmierć czyli przyszłość opozycjonisty

No i te szkoły i kierunki których starałem się unikać...
Stoicyzm i Cynizm

Założenia filozoficzne stoicyzmu:
cnota jako najwyższa wartość= warunek szczęścia i dobro człowieka
zalecenie nie uzależniania się od wszystkich zewnętrznych okoliczności oraz życia zgodnego z naturą
postulat wyzbywania się negatywnych uczuć
połączenie sensualizmu i racjonalizmu ( poznawanie świata za pomocą zmysłów i rozumu)
należy do życia podchodzić z dystansem bez emocji
jeśli ma się emocje należy je tłumić w sobie, nie ujawniać ich
krytykuje nadmierną przyjemność, smutek, żądze, strach

Założenia filozoficzne cynizmu:
skupienie na etyce
gwarancją szczęścia jest cnota
panowanie nad sobą, wyrzeczenia i odpowiednia praca nad sobą pozwalają nad stanie się mędrcami
pogarda instytucjami społecznymi i państwowymi
opowiadanie ze równouprawnieniem kobiet i mężczyzn
twierdzili ze życie nie ma większego sensu, życie jest cierpieniem, prowadzi do śmierci

Na szczęście jest jeszcze Hedonizm
Założenia filozoficzne hedonizmu:
przyjemność jest najwyższym dobrem, należy do przyjemności dążyć
należy unikać bólu i cierpienia wtedy osiągnie się szczęście
nie należy się przejmować negatywnymi skutkami dążenia doszczęścia

@
Awatar użytkownika
Tenmen
zostań hedonistą, zaprawdę powiadam Ci, hedonizm jest przyszłością Salonu a więc i Twoją. I nie przejmuj się tak nowymi użytkownikami. Przeciez nie będą się rejestrować bez końca...Dasz radę! :-P
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2388
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1772 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 28 mar 2019, 19:09:50

Tommy Black pisze:
adrian_jajo pisze:Zawsze lubiłem elektronikę, więc takie wersje papierosów mi się bardzo podobają.
Mam nadzieję, że będę mógł doradzić Wam coś w tej kwestii.


Też nam się podoba elektronika w elektronicznych papierosach, dlatego pewnie są to elektroniczne papierosy. Bo przecież gdyby nie miały elektroniki to nie byłyby elektronicznymi papierosami.Na pewno byłyby mechanicznymi papierosami coś jak mechaniczna pomarańcza. Znasz zapewne książkę Anthony’ego Burgessa pod tym tytułem, a także film Stanleya Kubricka.
Kwestii w których możesz nam coś doradzić jest mnóstwo dużo i my nie zamykamy się na żadne doradztwo.

Witaj zatem w Salonie! *wino*


Tommy czytając twoje posty zastanawiam się......zdradź co też czasami dolewasz czy też dosypujesz do liquidów :-P :-P :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 mar 2019, 18:38:15

adrian_jajo pisze:Zawsze lubiłem elektronikę, więc takie wersje papierosów mi się bardzo podobają.
Mam nadzieję, że będę mógł doradzić Wam coś w tej kwestii.


Też nam się podoba elektronika w elektronicznych papierosach, dlatego pewnie są to elektroniczne papierosy. Bo przecież gdyby nie miały elektroniki to nie byłyby elektronicznymi papierosami.Na pewno byłyby mechanicznymi papierosami coś jak mechaniczna pomarańcza. Znasz zapewne książkę Anthony’ego Burgessa pod tym tytułem, a także film Stanleya Kubricka.
Kwestii w których możesz nam coś doradzić jest mnóstwo dużo i my nie zamykamy się na żadne doradztwo.

Witaj zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2388
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1772 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 28 mar 2019, 18:32:25

Witaj adrian_jajo dobrze trafiłeś bo u nas czasami też niezłe jaja ;) :-P :-P :-P :-P
adrian_jajo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2019, 22:18:16
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: adrian_jajo » 28 mar 2019, 18:04:48

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam nadzieję, że spędzę tutaj z Wami miło czas.
Zawsze lubiłem elektronikę, więc takie wersje papierosów mi się bardzo podobają.
Mam nadzieję, że będę mógł doradzić Wam coś w tej kwestii.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 23 mar 2019, 13:18:49

borutogda pisze:Witam wszystkich użytkowników!
Nowy na forum, zamieszkały w Gdańsku.


Możesz pomieszkiwać w Salonie też. Dobrze że z Gdańska, sprawdzilismy na mapie. Gdańsk leży nad morzem...tu mapa była nadpalona, to nie bardzo wiemy nad jakim. Na lekcji geografii o Gdańsku i tym morzu zapewne, nie byłem, bo byłem dyżurnym i odzyskiwałem gąbkę po innych klasach z przewagą uczennic. One, te uczennice, podkradały gąbki i wypychały nią biustonosze.
Kiedy odzyskalem trochę gąbki już była matematyka. To przemilczę...
No i fajnie że trafiłeś do Salonu bo ludzie morza mają zwykle szerokie horyzonty. To się w Salonie przydaje.

Witaj w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości