Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Zerlish
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 18, 2019 3:08 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Zerlish » wt cze 25, 2019 4:52 pm

Tommy Black pisze:A taki @
Awatar użytkownika
Zerlish
to prosił o powitanie a potem uciekł...


@
Awatar użytkownika
Tommy Black
gdybyś widział historię postów, które przeglądam, to byś się zarumienił, widząc tyle razy swój nick... :smile:

Serdecznie witam nowo przybyłych. Gęstego chmurzenia! *wino*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn cze 24, 2019 7:05 pm

Rafalski pisze:Wiem że mi pomożecie, bo gdzie jak nie tutaj szukać pomocy.


Najważniejsze że dobrze się czujesz i jest w Tobie wielka wiara.Człowiek który wierzy że otrzyma oczekiwaną pomoc jest w stanie pomóc sobie sam, co tylko nas niezmiernie cieszy.
Niemniej oczywiście zachęcamy Cię do nielicznych acz przemyślanych prób jej uzyskania.Na początek darujemy Ci 104 dni w roku wolne od zadawania pytań.Dni te są nazywane sobota i niedziela.

Rafalski pisze:BLESS


To zaproszenie do gry?
A skoro mamy już słówko bless to:I bless you in the name of Salon Rozchmurzonych and feta cheese.

Witamy w Salonie! *wino*
Rafalski
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 24, 2019 3:46 pm
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Rafalski » pn cze 24, 2019 4:28 pm

Cześć.
Jestem Rafał, jestem płaczem palaczem analogowym, ale chcę przejść znowu na e-palenie, bo zaczyna mi przeszkadzać wątpliwy zapach dymu. Kiedyś już miałem kilka e-fajków, wśród nich Nautilusa V1 i zasilanie Itaste od Innokina. Niestety gdzieś mi zaginął podczas przeprowadzki i teraz szukam czegoś nowego, niewielkiego, ale dobrze chmurzącego. Wiem że mi pomożecie, bo gdzie jak nie tutaj szukać pomocy. Co więcej zainteresowały mnie atomizery RDTA i RTA.

Pozdrawiam | BLESS
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn cze 24, 2019 9:02 am

Walerianek pisze:Jestem Tomek , mieszkam w Łodzi i e-pale już prawie 9 lat z roczną przerwą.


No trudno. To nie Twoja wina. Rodzice...ach Ci rodzice. A gdzie Cię trzymali przez rok i kiedy wyszedłeś? ;)

Walerianek pisze:Należę do tej grupy forumowiczów którzy mało piszą ale duuużo czytają , problemy staram się rozwiązywać sam , metodą - próbuj do skutku z pomocą treści napisanej przez innych i najczęściej mi się to udaje .


To super. Kiedy tylko rozwiążesz jakiś problem to szybciutko nam to opiszesz i powołasz się na treści które zaczerpnąłeś, czyli przeczytałeś.

Walerianek pisze:Chciałbym jeszcze coś dodać ale nie mam pomysłu...


Nie przejmuj się.Myślisz że ktoś tu ma jakieś pomysły? :lol:

Witaj w Salonie! *wino*
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Walerianek » pn cze 24, 2019 8:27 am

Witam wszystkich

Jestem Tomek , mieszkam w Łodzi i e-pale już prawie 9 lat z roczną przerwą.
Większość wiedzy jaką posiadam została zaczerpnięta z "trawnika" ale ostatnimi czasy coraz częściej trafiałem na Salon dlatego postanowiłem zagościć tu na dłużej , jest to dobra alternatywa do pozyskiwania danych i ważnych uwag .
Należę do tej grupy forumowiczów którzy mało piszą ale duuużo czytają , problemy staram się rozwiązywać sam , metodą - próbuj do skutku z pomocą treści napisanej przez innych i najczęściej mi się to udaje .
Chciałbym jeszcze coś dodać ale nie mam pomysłu , zdecydowanie wolę rozmowę przy kawie lub piwie od klepania w klawisze - tak więc - WITAJCIE :bender:
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 23, 2019 5:52 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » pn cze 24, 2019 6:01 am

W pierwszej wersji to zdanie wyglądało tak : ...cieszę się "chyba" , że do Was trafiłem. ;) ale pomyślałem , będę miły i sympatyczny a to słowo "chyba" zapewne jest niepotrzebne :D Na szczęście czasami lubię obejrzeć dobry obiad w telewizji (bo sam kiepsko gotuje), a o seksie przez telefon się nie wypowiem, nie miałem przyjemności próbować ;) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn cze 24, 2019 5:51 am

reefu pisze:...cieszę się , że do Was trafiłem.


No, wiadomo. Choć czy ja wiem? U nas jest trochę tak jak z seksem przez telefon...

- Co to takiego ten seks przez telefon?

- Mniej więcej to samo, co obiad w telewizji.

A taki @
Awatar użytkownika
Zerlish
to prosił o powitanie a potem uciekł... :P
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 23, 2019 5:52 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: reefu » pn cze 24, 2019 5:45 am

Tommy Black ! dzięki za tak miłe przyjęcie na Salony ;) cieszę się , że do Was trafiłem.Z racji tego, że W głowie mam już kilka pytań to zapewne trochę Was pomęczę... ale na razie odpowiedzi poszukuję sam przeglądając po kolei wątki na forum :) Pozdrawiam i życzę spokojnego poniedziałku!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pn cze 24, 2019 5:10 am

Millionaire pisze:Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s.


Doceniamy Twoją poczciwość już na samym początku tej trudnej podróży na jaką się zdecydowałeś.

Millionaire pisze:Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę...


Już samo wkroczenie czyni Cię człowiekiem mądrym i roztropnym. Ale Salon nie z takimi sobie radził. :P

Czy zauważyłeś, że jak się zrobi dziurę w sieci, to tak naprawdę maleje liczba dziur w sieci?

Witamy w Salonie! *wino*
Millionaire
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 23, 2019 7:13 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Millionaire » ndz cze 23, 2019 7:26 pm

Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Tomasz i wapuję od jakichś 4 lat. Moja przygoda zaczęła się na klasycznym jak na tamte czasy ProVoG Ego i ciągnie się do teraz, tyle że na coraz to nowszym sprzęcie. Aktualnie na co dzień korzystam z poczciwego Ammita 25 DUAL w połączeniu z poczciwym IPV4s. Wkroczyłem w progi Salonu aby dowiedzieć się nowych rzeczy oraz zwiększyć swoją wiedzę w na przykład tworzeniu nowych ciekawych samogonów. Tak więc jeszcze raz pragnę wszystkich powitać i z góry podziękować za wszystkie rady i wskazówki, jakie jak mniemam w najbliższym czasie otrzymam.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość