Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Buleczkin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:03:51
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Buleczkin » 27 maja 2019, 22:24:59

Witam,
Papierosy paliłem około 20 lat. Teraz od 5 lat wapuję. Jakoś tak mnie naszła ochota na własne grzałki (dotychczas używałem gotowych) i rozglądam się za sprzętem. Gratów trochę się uzbierało, jednak czas na zmiany. Pewnie wpadnie jakieś RTA i box 1x21700 DNA lub YiHi więc namiętnie czytam, czytam i jeszcze raz czytam.
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 25 maja 2019, 09:25:29
Punkty reputacji: 84
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szymon » 26 maja 2019, 21:56:47

Dzięki *friends* Po drodze było jeszcze kilka modów i parowników na wymienne grzałki, ale jak spaliłem kilka w parę dni po sięgnięciu po liquidy ze słodzikiem to zdecydowałem się na RTA. Fajna zabawa, ale jednak wiedza musi być znacznie większa :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 maja 2019, 19:34:54

Szymon pisze:Chmurzę e-papierosy od 6 lat. Początkowo długopisy, a od 9 miesięcy RTA.


No tak, długopisy to jak era kamienia łupanego czyli paleolit. Ale Ty szybko przeszedłeś przez rewolucją neolityczną i stając się prawie człowiekiem dotarłeś do epoki neolitu, czyli RTA.
Teraz, jak pokazuje nasza wspólna historia, będziesz się tylko rozwijał. Znasz coraz więcej narzędzi i umiesz się nimi posługiwać. No może nie tak do końca ale od tego masz Salon który kiedyś był jaskinią i wszystko malowaliśmy na jej ścianach a teraz mamy fotografię cyfrową i frytki. Dobrze że się zarejestrowałeś, to tak jakbyś odkrył ognisko i poszukał tego co je rozpalił... :-P

Witaj w Salonie! *wino*
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 25 maja 2019, 09:25:29
Punkty reputacji: 84
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Szymon » 25 maja 2019, 10:14:02

Cześć,

Palę Chmurzę e-papierosy od 6 lat. Początkowo długopisy, a od 9 miesięcy RTA. Szukam tego co każdy, czyli porad i własnych przemyśleń co do sprzętu, liquidów itp. (wg. większości obiektywnych recenzji na YouTube, każdy niemal sprzęt co kupiłem, to był istny skok technologiczny i nowa, pozbawiona wad jakość na rynku, a moje wrażenia są trochę inne).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 25 maja 2019, 08:09:17

ostrylok pisze:Paliłem fajki 15 lat i postanowiłem to zmienić Trafiłem do Was szukając wiedzy, porad, testów, recenzji oraz odpowiedzi na moje pytania.


No popatrz. Od razu do nas trafiłeś i nawet nie zadałeś żadnego pytania. To dobrze bo Salon jest jedną wielką odpowiedzią na wszystkie pytania. No chyba że jakiś idiota zapyta jak żyć?
Tu każdy żyje jak chce, do czasu oczywiście... :boje:
Wiedza, porady,whisky, schabowe z kapustą, beer, premixy, testy,aromaty, recenzje,waperki, frytki i fishe oraz odpowiedzi, to wszystko tu jest. Baw się i szukaj.Czasem zapytaj...

Witamy w Salonie! *wino*
ostrylok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 19:39:08
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Brodnica
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: ostrylok » 24 maja 2019, 21:07:41

Witam wszystkich :bry:
Paliłem fajki 15 lat i postanowiłem to zmienić ;) Trafiłem do Was szukając wiedzy, porad, testów, recenzji oraz odpowiedzi na moje pytania.
Mój pierwszy zestaw (mam go tydzień :D) to VooPoo Drag 2, WOTOFO Serpent Elevate RTA, Staple Fat Cloud M80, 0.14, sr 3, Cotton Bacon, liquid Dilon`s Blue Vape, pitaja duo gruszka.
Jeżeli ktoś ma podobny zestaw, z chęcią podzielę się opinią i podpytam parę rzeczy, bo chciałbym kręcić grzałki i nie wiem jaki najlepszy "drut" podejdzie ;)
PS mam już zamówiony zestaw Geek Vape.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 24 maja 2019, 19:22:23

vag1sell pisze:Witam.
Przygoda moja z e zaczęła się około 2 miesiące temu. Już mam jakieś boxy i atomizery oraz zacząłem pędzić samo'z'gony :)


E tam. Twoja przygoda się dopiero zaczyna. I nie z "e" a z "S". Z dużym, grubym "S". I zapewniam Cię, że lekko nie będzie. Jeszcze masz czas na na zmianę decyzji...

A tymczasem witamy w Salonie! *wino*
vag1sell
Ban
Ban
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2019, 19:04:38
Punkty reputacji: -2
Lokalizacja: Dobrzelin
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: vag1sell » 24 maja 2019, 19:07:33

Witam.
Przygoda moja z e zaczęła się około 2 miesiące temu. Już mam jakieś boxy i atomizery oraz zacząłem pędzić samo'z'gony :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 22 maja 2019, 21:14:00

Jerzoo pisze:Cześć, jestem Jerzoo, mieszkam w M-cach, jestem nieśmiały i płacę alimenty. ;)

*)słówko "wapować" nie przemawia do mnie i raczej nietęgo mi się kojarzy


Z tego co wiemy, bo my w Salonie wiemy, to połowa M-cy płaci alimenty a druga połowa bierze.Był jeden co nie płacił, ale już płaci. W M-cach na razie nie ma dużo waperów bo ci co płacą nie mają pieniędzy na waping a ci co biorą to ich raczej interesuje surfing.Jeśli chodzi o nieśmiałość to z powodu zapisania się, dostaniesz kupon na terapię. Zapewniamy Cię że terapia zadziała i o nieśmiałości zapomnisz śpiewając tęgim głosem każdego ranka skoro świt, odwieczną pieśń starożytnych waperów - Wapować mi się chce więc wapuję i się dre...Salon jest the best.

Oczywiście witamy Cię w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:04:24
Punkty reputacji: 28
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mario_79 » 22 maja 2019, 20:41:26

Cześć nieśmiały Jerzoo ;)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości