Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 07 sty 2020, 08:19:08

Genialny Zolw pisze:Witam, większość starszych forumowiczów powinna mnie kojarzyć.


I zapewne, Ci którzy jeszcze żyją i pamiętają Dragonów, kojarzą. Zarówno ja, jak i spora część moich znajomych, pomimo oglądania takich rzeczy za młodu, wyrośliśmy na porządnych ludzi... :P

Obrazek

Genialny Zolw pisze:Liczę iż tym razem moja przygoda potrwa dłużej i zostanę z wami na forum.


Na tym forum przygoda trwa wiecznie.Są liczne dowody i artefakty.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
Genialny Zolw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2020, 23:29:49
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Wyspa Genialnego Żółwia
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Genialny Zolw » 07 sty 2020, 00:21:35

Witam, większość starszych forumowiczów powinna mnie kojarzyć.
W ramach dokładności tego wątku mam 300 lat (do sprawdzenia na google).
Po kolejnej wtopie z analogowymi papierosami wracam do EIN, zamówiłem właśnie 4 x LG HG2 do mojego Draga drugiego z Dead Rabbitem RDA.
Liczę iż tym razem moja przygoda potrwa dłużej i zostanę z wami na forum.
Pozdrawiam Genialny Zółw

Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:39:25
Punkty reputacji: 4047
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 695 razy
Otrzymał podzięk.: 319 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: edarek » 06 sty 2020, 20:59:57

iron64 pisze:Kolega przeczytał regulamin?! Fjufjuuu, ... albo tylko tak sobie kolega gada, że niby taki oczytany :)

Nie, żeby jakoś szczególnie oczytany ;), po prostu lepiej przejrzeć, niż być zaskoczonym :D.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6676
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8830
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 699 razy
Otrzymał podzięk.: 790 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Krasnal45 » 06 sty 2020, 20:52:53

@
Awatar użytkownika
edarek

O, ale sam już fakt, że przeczytałeś Regulamin, stawia Cię w bardzo uprzywilejowanej sytuacji :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: 26 lis 2018, 13:58:59
Punkty reputacji: 4240
Lokalizacja:
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 210 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: iron64 » 06 sty 2020, 20:43:03

Kolega przeczytał regulamin?! Fjufjuuu, ... albo tylko tak sobie kolega gada, że niby taki oczytany :)
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:39:25
Punkty reputacji: 4047
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 695 razy
Otrzymał podzięk.: 319 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: edarek » 06 sty 2020, 20:33:29

Tommy Black pisze:
edarek pisze:Nie wiem, czy zdążę napisać trzy posty, zanim wyłączycie mi konto


Okropne posądzenie. Myślisz że my idziemy na łatwiznę aż tak? A poza tym, to nie takie proste. Obrazek

To nie posądzenie, tylko wnioski po lekturze regulaminu ;).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 sty 2020, 18:36:23

edarek pisze:Nie wiem, czy zdążę napisać trzy posty, zanim wyłączycie mi konto


Okropne posądzenie. Myślisz że my idziemy na łatwiznę aż tak? A poza tym, to nie takie proste. Od dawna usiłujemy wyłączyć konto Kangurowi ( @
Awatar użytkownika
kangaroo
- zobacz co On wypisuje ) i ciągle się nie udaje.Ale na wszelki wypadek zapisz sobie kilka cennych myśli z Salonu, bo życie salonowe oraz pożycie kangurów to seria niespodzianek. A do tego jeszcze są atomizery i zasilania. Straszliwie przesłodzone liquidy i Hyde Park.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:39:25
Punkty reputacji: 4047
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 695 razy
Otrzymał podzięk.: 319 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: edarek » 06 sty 2020, 16:15:03

Dzień dobry wszystkim. Przeglądałem to forum, jako gość w poszukiwaniu informacji o cieknących Zeusach X. Co nieco znalazłem, a że mam zamiar poczytać więcej, postanowiłem się zarejestrować. Elektroniki używam już ładnych kilka lat od Ego zaczynając, przez Ijust, Lyche, ale wszystko na dedykowanych grzałkach. Postanowiłem coś poeksperymentować, dokupując bazę do Lyche. Niestety zalewanie i rozmiar grzałek szybko mnie zniechęciły. Szukałem czegoś niedrogiego i funkcjonalnego. Wypadło na początku na Mantę, ale w niej wkręcanie capa powoduje wtłaczanie liquidu do bazy, więc szukałem dalej. Górny nawiew wydawał mi się idealny, a nie chciałem czegoś ogromnego i dlatego padło na Zeusa X. Obecnie mam dwa - "domowy" na Vaporesso Target 75VTC i "wyjściowy" na jakimś Cold Steel, który chodzi na aku 21700. Nie wiem, czy zdążę napisać trzy posty, zanim wyłączycie mi konto ;) .
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 sty 2020, 14:08:25

Grzeczny pisze:Nie do końca zrozumieliście mnie, oraz skupiacie się na tych rzeczach co nie trzeba.


Zdarza się że nie do końca rozumiemy. Człowiek jest ciągle tajemnicą. Chociaż już starożytni czescy waperzy opisali jego naturę, to zarówno doświadczenie ludzkiej historii, dane naukowe i refleksja filozoficzna oraz dobra chmura dowodzą, że w swojej istocie człowiek potrzebuje dalszych analiz samego siebie, jest bowiem z punktu widzenia antropologii bytem poszukującym zrozumienia siebie. Platon rozumiał człowieka jako byt duchowy, duszę; ciało miało dla niego znaczenie drugorzędne. Arystoteles rozumiał człowieka jako jedność duszy i ciała.
A my dopiero jesteśmy na początkowym etapie dochodzenia i najbliżej nam do Boecjusza, który sformułował koncepcję osoby jako indywidualnej substancji o naturze rozumnej – (łac.) - rationalis naturae individua substantia. I na razie jako substancja jesteśmy omylni i robimy nie to co trzeba być może i za to Cię bardzo przepraszamy.
Grzeczny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 12:31:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Grzeczny » 06 sty 2020, 13:43:59

Nie do końca zrozumieliście mnie, oraz skupiacie się na tych rzeczach co nie trzeba.
Nawiązując do waszych odpowiedzi, mnie też uczyli się witać itd, ale jak np. idziesz do nowej paczki znajomych/ nowe zajęcia/ studia/ szkoła. To po prostu zaczynacie z kimś gadać i się poznajecie, a nie robicie internetowe "kółko" jak na spotkaniach integracyjnych i po kolei "Cześć, nazywam się Maciek i lubię to[...]". Chyba, że inaczej to wygląda. Ale dobrze, to jest tylko moje spostrzeżenie i niech takie zostanie. Mam nadzieję, że to forum nie okaże się vape-elektrodą.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości