Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Cinmar » sob gru 01, 2018 1:09 am

Witajcie w salonie! Rozgośćcie się, ale fotel przy kominku jest mój! :D

@
Awatar użytkownika
DannyPL
, słówko do Ciebie. Doskonale wiemy o jakim forum mówisz, a ja jako "jeden z tamtych" czuję się wywołany do tablicy :)
I troszkę muszę Ci sprostować: niewiedzy nikt nikomu nie wytyka. A punktowanie głupstw i herezji to bajka inna. Zaczynałem tam kilka miesięcy temu i nie zarzucę nikomu czepialstwa, czy arogancji. Wystarczyło w miarę poprawnie formułować myśli. I myśleć :D.
Nawiasem mówiąc spora grupa użytkowników jest na kilku forach jednocześnie (tak można!), więc ucieczka wyszła Ci nieszczególnie :lol:
A tymczasem również witaj w salonie. Wybrałeś dobry czas, bo rankami na trawniku jest dość zimno :D
Obrazek
Acetylen3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 30, 2018 10:56 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Acetylen3 » pt lis 30, 2018 11:09 pm

Hej
Jestem Tomek palę e-papierosa od 6 miesięcy
Aktualnie posiadam:
-Wotofo RDA Profile
- Ohm boy Rage squonk
Chce robić swoje soczki i głównie w tym kierunku będę przeglądał forum
Pozdrawiam serdecznie :)
spidy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 11, 2017 5:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: spidy » pt lis 30, 2018 9:12 pm

Dobry Wieczór
Przywitam się grzecznie bo mówią żę tak wypada ;) Trochę już wapuję i "eksperymenty" z liqidami nie są mi obce,ale osoba Tommy Black stanowi źródło nowych pomysłow :)
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » pt lis 30, 2018 3:35 pm

DannyPL pisze:A tutaj atmosfera jest jakby luźniejsza i hmm... bardziej pomocna, bo odpowiedzi są konkretne i na temat ale dość już narzekania


Konkretnie i na temat i chcesz już zakończyć narzekanie? A ja sądziłem że nas chwalisz... :-P Co się rzadko zdarza w tym kraju i jeśli chcemy coś dobrego o sobie usłyszeć, musimy włączać audycje radiowe BBC.

DannyPL pisze:PS: już 40-50 dni bez śmierdziucha!


Rzeczywiście, nasz wirtualny wykrywacz PSM* nie zawył ani razu. Oby tak dalej, bo jeśli zawyje będziesz musiał napisać wiersz na cześć naszych waperek. Trzynastozgłoskowcem.

A póki co witamy serdecznie w Salonie! *wino*





*Papierosowy Smród Makabryczny
Awatar użytkownika
DannyPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 30, 2018 2:25 pm
Lokalizacja: Poznań/Rzepin
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: DannyPL » pt lis 30, 2018 2:57 pm

Witam, jestem tu nowy.
Poprzednie forum na którym próbowałem się "edukować" z wiedzy nt. e-papierosów to e-p... (nie ważne :)) lecz, większość postów tam to hmm... wypominanie niewiedzy.
A tutaj atmosfera jest jakby luźniejsza i hmm... bardziej pomocna, bo odpowiedzi są konkretne i na temat ale dość już narzekania :)

Mam 24 lata, zaczynałem od mildów jakieś trzy-cztery lata temu, bardziej jako rozrywka niż chęć rzucenia analogów, na samym końcu "zajawki" zakupiłem Provoga Venture 3 (Blue), po chwili wapowania jakoś jednak mnie nie urzekł i poszedł do szafy. Ostatnio coś mnie jednak natchnęło (jakieś dwa miesiące temu) i odkurzyłem provoga :) wyczyściłem, zalałem, wapowałem, pojechałem do sklepu (niestety do wysepki, nie wiedziałem, że istnieją profesjonalne sklepy vape, po to aby kupić grzałkę (kupiłem trzy na zapas przy czym dowiedziałem się, że już ich nie sprzedają i nie mogą po sławetnej ustawie i jeśli go uszkodzę to koniec) tego dnia... jakby pech chciał (albo i nie) upadł mi i pobiła się tubka, nigdzie nie dostępna. W tym czasie okazało się, że przestałem palić analogi, po prostu nie potrzebowałem tego (specjalnie tego nie planując, poprzednio wypalając paczkę dziennie) więc z dnia na dzień, pojechałem do sklepu znalezionego w internecie i zakupiłem... Ijusta 3, a że to już inna generacja niż mildy itd, od razu mi się spodobał, lecz po miesiącu bez analogów, stwierdziłem, że skoro nie palę i do tego na pewno nie wrócę (dostrzegłem pozytywy rzucenia analogów) to zainwestuję w pierwszego moda. Był nim i jest - Asmodus Minikin Reborn 168 W (lecz atomizer od Ijusta został), tak mi doradził sprzedawca, że lepiej żebym troszkę więcej zainwestował w moda a potem dokupił, niż rozdzielać to na części. Tak więc obecnie wapuję na Asmodusie z atomizerem Ello Duro, na 0.15. Po zagłębieniu się w temat, czytania o robieniu własnych grzałek itd, postanowiłem odłożyć ello duro do baterii ijusta, naładować i schować jako rezerwa do szafki i zakupić coś do Asmodusa. Również zacząłem interesować i już próbowałem robić i mieszać liquidy. Tak więc intensywnie czegoś szukam na własne grzałki, jutro idę do sklepu. Zobaczymy co trafi na Asmodusa :)

PS: już 40-50 dni bez śmierdziucha! :D

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » czw lis 29, 2018 5:13 pm

Pawcio pisze:Jako nowy osobnik na forum chciałem się przywitać ze wszystkimi i z góry dziękuję.


No rzeczywiście, jesteś nowym użytkownikiem, natomiast Twoje cechy osobnicze to mają już 35 lat i wszystko jest jak najbardziej ok. Ale dlaczego wlazłeś na górę? :)

Pawcio pisze:...aktualnie używam kylina, lecz dziś kupiłem ammita I tak wiem bez sesu tyle, że kylin się popsuł i zaczął lać.


Faktycznie, jeśli chodzi o krytyczne spojrzenie na siebie jest bardzo dobrze, na kwestię zakupów już nie bardzo. Kylin leje już teraz a Ammit zacznie za chwilę. I to jest ten świetny moment w którym zarejestrowałeś się w Salonie. Będziemy Ci bowiem bardzo potrzebni. ;)

A póki co witaj w Salonie! *wino*
Pawcio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 29, 2018 3:05 pm
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Pawcio » czw lis 29, 2018 4:50 pm

Witam.
Jako nowy osobnik na forum chciałem się przywitać ze wszystkimi i z góry dziękuję.
Pozwolę sobie napisać o sobie a mianowicie mam 35 lat a wapowanie zacząłem mm i tu problem bo chyba od około 8 lat zaczynając od słynnych egonow czy jakoś tak się zwalo.
Teraz posiadam trzy mody i pięć atomizer ów z czego aktualnie używam kylina, lecz dziś kupiłem ammita I tak wiem bez sesu tyle, że kylin się popsuł i zaczął lać.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » śr lis 28, 2018 2:01 pm

yo_faz pisze:...dużo się dowiedziałem, ale chcę jeszcze więcej, więc postanowiłem się zarejestrować i przysiąść z Wami w tym Salonie.

A wiesz dlaczego się dużo dowiedziałeś? :)
A wiesz dlaczego chcesz więcej? :)
Otóż dlatego że chciałeś się dowiedzieć i w dalszym ciągu chcesz. A dowiedziałeś się dlatego że my tę wiedzę porozstawialiśmy po całym Salonie.My wszyscy. I teraz jeśli Ty chcesz sobie przysiąść, to już niewiele się dowiesz. Ty musisz nas wyprzedzać, musisz mnożyć pytania i dodawać problemy, dzielić się także tym co sam wiesz. Niekoniecznie o ein.
No to zostało nam odejmowanie, całkowanie i różniczkowanie oraz potęgowanie.Ale z tym to poczekamy na kolejnych nowych... :-P
Ciebie zaś serdecznie witamy w Salonie! *wino*
yo_faz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 27, 2018 1:07 am
Lokalizacja: Mikstat
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: yo_faz » śr lis 28, 2018 10:41 am

Dzień dobry! Mam na imię Filip i lubię dym. Palę papierosy-paczkę na miesiąc, palę bo lubię chwilę w której odpalam papieroska i mam te 3 minuty relaksu. Pykam fajki, okazjonalnie, gdy sprzyja pogoda i okolicznosci-sezon grillowy daje ku temu mnóstwo okazji. Najwięcej jednak wapuje-od jakiś 2 lat. Przez 1,5 roku męczyłem IJusta S, a od 6 miesięcy wapuje na Smoku Osub 80W. Przy ostatnim zakupie grzałek stwierdziłem, że po co przepłacać i zamiast kolejnej porcji gotowców kupię parownik RTA, a grzałki sam zrobię. Tak też uczyniłem i teraz zmierza do mnie Kylin Mini. To właśnie ten parownik sprawił, że od kilku dni przeczesuje forum w poszukiwaniu wiedzy na temat grzałek i samego urządzania. Jest tego mnóstwo, dużo się dowiedziałem, ale chcę jeszcze więcej, więc postanowiłem się zarejestrować i przysiąść z Wami w tym Salonie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
pabo22081
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 27, 2018 12:49 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pabo22081 » wt lis 27, 2018 1:00 pm

Dzień dobry wszystkim.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość