Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 29 lis 2018, 18:13:37

Pawcio pisze:Jako nowy osobnik na forum chciałem się przywitać ze wszystkimi i z góry dziękuję.


No rzeczywiście, jesteś nowym użytkownikiem, natomiast Twoje cechy osobnicze to mają już 35 lat i wszystko jest jak najbardziej ok. Ale dlaczego wlazłeś na górę? :)

Pawcio pisze:...aktualnie używam kylina, lecz dziś kupiłem ammita I tak wiem bez sesu tyle, że kylin się popsuł i zaczął lać.


Faktycznie, jeśli chodzi o krytyczne spojrzenie na siebie jest bardzo dobrze, na kwestię zakupów już nie bardzo. Kylin leje już teraz a Ammit zacznie za chwilę. I to jest ten świetny moment w którym zarejestrowałeś się w Salonie. Będziemy Ci bowiem bardzo potrzebni. ;)

A póki co witaj w Salonie! *wino*
Pawcio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:05:40
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Pawcio » 29 lis 2018, 17:50:38

Witam.
Jako nowy osobnik na forum chciałem się przywitać ze wszystkimi i z góry dziękuję.
Pozwolę sobie napisać o sobie a mianowicie mam 35 lat a wapowanie zacząłem mm i tu problem bo chyba od około 8 lat zaczynając od słynnych egonow czy jakoś tak się zwalo.
Teraz posiadam trzy mody i pięć atomizer ów z czego aktualnie używam kylina, lecz dziś kupiłem ammita I tak wiem bez sesu tyle, że kylin się popsuł i zaczął lać.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 28 lis 2018, 15:01:53

yo_faz pisze:...dużo się dowiedziałem, ale chcę jeszcze więcej, więc postanowiłem się zarejestrować i przysiąść z Wami w tym Salonie.

A wiesz dlaczego się dużo dowiedziałeś? :)
A wiesz dlaczego chcesz więcej? :)
Otóż dlatego że chciałeś się dowiedzieć i w dalszym ciągu chcesz. A dowiedziałeś się dlatego że my tę wiedzę porozstawialiśmy po całym Salonie.My wszyscy. I teraz jeśli Ty chcesz sobie przysiąść, to już niewiele się dowiesz. Ty musisz nas wyprzedzać, musisz mnożyć pytania i dodawać problemy, dzielić się także tym co sam wiesz. Niekoniecznie o ein.
No to zostało nam odejmowanie, całkowanie i różniczkowanie oraz potęgowanie.Ale z tym to poczekamy na kolejnych nowych... :-P
Ciebie zaś serdecznie witamy w Salonie! *wino*
yo_faz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2018, 02:07:22
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Mikstat
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: yo_faz » 28 lis 2018, 11:41:38

Dzień dobry! Mam na imię Filip i lubię dym. Palę papierosy-paczkę na miesiąc, palę bo lubię chwilę w której odpalam papieroska i mam te 3 minuty relaksu. Pykam fajki, okazjonalnie, gdy sprzyja pogoda i okolicznosci-sezon grillowy daje ku temu mnóstwo okazji. Najwięcej jednak wapuje-od jakiś 2 lat. Przez 1,5 roku męczyłem IJusta S, a od 6 miesięcy wapuje na Smoku Osub 80W. Przy ostatnim zakupie grzałek stwierdziłem, że po co przepłacać i zamiast kolejnej porcji gotowców kupię parownik RTA, a grzałki sam zrobię. Tak też uczyniłem i teraz zmierza do mnie Kylin Mini. To właśnie ten parownik sprawił, że od kilku dni przeczesuje forum w poszukiwaniu wiedzy na temat grzałek i samego urządzania. Jest tego mnóstwo, dużo się dowiedziałem, ale chcę jeszcze więcej, więc postanowiłem się zarejestrować i przysiąść z Wami w tym Salonie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
pabo22081
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2018, 13:49:15
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Zgierz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pabo22081 » 27 lis 2018, 14:00:33

Dzień dobry wszystkim.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 lis 2018, 14:37:04

iron64 pisze:Witam wszystkich.
W końcu postanowiłem się zarejestrować. Palę od dawna, już ze 6 lat chyba, ale chyba będę potrzebował jednak drobnej pomocy od Was ;)


O tak, na pewno będziesz potrzebował pomocy jeśli faktycznie od 6 lat palisz. Nie wiemy jednak czy to będzie drobna pomoc. W sprawie cennika pomocy skontakuj się z moderatorem. :-P

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3676
Rejestracja: 26 lis 2018, 13:58:59
Punkty reputacji: 4240
Lokalizacja:
Podziękował: 98 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: iron64 » 26 lis 2018, 14:03:50

Witam wszystkich.
W końcu postanowiłem się zarejestrować. Palę od dawna, już ze 6 lat chyba, ale chyba będę potrzebował jednak drobnej pomocy od Was ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 26 lis 2018, 09:51:22

AZiX pisze:...i patrząc ogólnie na niektóre tematy które czytałem muszę przyznać że macie tutaj bardzo miłą i pomocną społeczność, do której chętnie dołączę.


Tak, bardzo typowa reakcja. Większość patrzy ogólnie i na niektóre tematy, rejestrują się i chętnie dołączają...tak płacz i zgrzytanie zębami jest później. A do mamy lecieć nie można bo się zadeklarowało dorosłość.Ale społeczność to naprawdę mamy fajną.I mądrą. Większość z nas ułożyła puzzle w trzy miesiące mimo że na pudełku było napisane: Od 3 do 6 lat.
Witamy mimo wszystko w Salonie! *wino*
AZiX
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2018, 08:00:24
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: AZiX » 26 lis 2018, 07:42:51

Dzieńdobry, jak wam mija ten poranek? EIN interesuję się jakoś od roku, ale na to forum trafiłem niedawno, i patrząc ogólnie na niektóre tematy które czytałem muszę przyznać że macie tutaj bardzo miłą i pomocną społeczność, do której chętnie dołączę.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 21 lis 2018, 16:38:47

Szajbinska pisze:Nieśmiało pod ścianą się przemykam skinając głową każdemu z osobna i po kolei starając się naprawić chodź częściowo swój nietakt jakim była prośba o pomoc bez uprzedniego przywitania się.


No dobra, już wystarczy tego samo *bicz* :-P

Szajbinska pisze: W skrytości ducha mam jednak nadzieję, że mi to wybaczycie widząc taką spłoszoną zwierzynę...


Nie mieszaj do tego ducha. Poczuj się jak lwica. Wielka, tlusta, groźna lwica. To pomaga... :P

A teraz czuj się lekko i swobodnie jak na sawannach czyli jak w Salonie, gdzie Cię ciepło ( 76 stp.C ) witamy! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości